• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hola Hola

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SoL Invictus

Antarë i Respektuar
sa per fillim une jam SoL, sigurisht anetar i ri me pervoje nga garda e vjeter me instiktet e fjetura qe priten te rizgjohen :p

Duke hap syte verdall per noi zullum.... artistik kuptohet

Dashte zoti po me del noi zullumqare qe sma ka harruar akoma shijen :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me pelqente me shume ai nick vjeter , po prape brenda llojit je

u solofsh lool

Mire se erdhe , dmth mire se te prura dhe bofsh qejf se vetem zullume do gjesh ketu 🤗🤗🤗
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se na erdhe, kalofsh bukur:D
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Holà Holà Sol di spanjisht?

Mire sé erdhe Kalofsh bukur ne kte faqe mrekulli .
:)
Kur te mundesh na e thuj cik ça kuptimi ka ky emer se :
Sol -soleil
Sol- dysheme frengjisht

Merr kohen qe Te duhet . :p
 

SoL Invictus

Antarë i Respektuar
Holà Holà Sol di spanjisht?

Mire sé erdhe Kalofsh bukur ne kte faqe mrekulli .
:)
Kur te mundesh na e thuj cik ça kuptimi ka ky emer se :
Sol -soleil
Sol- dysheme frengjisht

Merr kohen qe Te duhet . :p
uhh mire se te gjeta, nice pic mqs ra fjala... SoL, ehhh pjesez e nickname nga koherat e vjetra... kuptimi eshte futuristik astronomik :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top