• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hola Hola

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

(i∂ + m) ψ
give me a hint :unsure:

 

Baboon

Be a voice not an echo.
sa per fillim une jam SoL, sigurisht anetar i ri me pervoje nga garda e vjeter me instiktet e fjetura qe priten te rizgjohen :p

Duke hap syte verdall per noi zullum.... artistik kuptohet

Dashte zoti po me del noi zullumqare qe sma ka harruar akoma shijen :p

Dmth Braushi I dika vet rregullat :p :p
Mirsevjen ishalla ske naj zullum per te la :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
MIre se erdhe, kalofsh mire nvazhdim.
 

Desa

Temet Nosce
sa per fillim une jam SoL, sigurisht anetar i ri me pervoje nga garda e vjeter me instiktet e fjetura qe priten te rizgjohen :p

Duke hap syte verdall per noi zullum.... artistik kuptohet

Dashte zoti po me del noi zullumqare qe sma ka harruar akoma shijen :p
Mirë se erdhe :)
Jemi racë në zhdukje, por frymojmë ende 😁
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top