• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi, burrat që nuk paguajnë kurrë

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Të qenit koprrac nuk është një cilësi me të cilën bie në dashuri, duke qenë se këta njerëz e kanë vështirë të japin apo shpenzojnë.

Demi Meshkujt e lindur në këtë shenjë e dinë se çfarë të bëjnë me paratë e tyre dhe t’i investojnë ato me përgjegjësi. Por nëse shfaqet një shpenzim lidhur me komoditetin e tij, nuk do të ngurrojë ta bëjë.

Akrepi Kjo është shenja që shkon në vendet më pak të menduara për të zbuluar një ofertë. Pëlqejnë shitjet, por mbi të gjitha kursimet.

Bricjapi Kanë një ndjenjë të madhe të kursimit sepse janë të përgjegjshëm. Ata kurrë nuk do të bëjnë blerje impulse dhe gjithmonë do të paguajnë çmimin e duhur për diçka që pëlqejnë.
 

Baboon

Looking for the summer...
Demi Danoç e mire e mire! Të vish ke shpia ime e kom si big playstation lool

Vetëm i gjo nuk kuptoj se aq koprrac jom sa ja kom mcef lekët edhe vetes s'di ku i kom lon lool lool
 

Baboon

Looking for the summer...
Qendron per demin. :))
Une jam vete nje Dem,dhe kam martuar nje Dem tjeter. ahahahahahahahahaha
Ti qeke sterr fare pse sthu ahhahha lol lol

Unë më duket se jom Derr pra se kokërr leku nuk më ngel me i bo bashkë lool
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ti qeke sterr fare pse sthu ahhahha lol lol

Unë më duket se jom Derr pra se kokërr leku nuk më ngel me i bo bashkë lool
Ne fakt ju referova atyre gjerave kur thote per komoditetin,pra hedhin leke me ble dicka shtrejte.
Se sa per kursim, me dor leshuar qe jemi te dy,lere mos pyet. ahahahahahaha
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Kam ne familje dem dhe akrep, vallai doren me brim e kane, zbor i bejne parave por dhe e nxjerrin nga brima e miut dmth dine te bejne para lol
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Te ngrej doren kush ka paguar darken e pare te shen valentinit 🤚

Ishte luan.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Un e thash si batut por e mori serjozisht lol
 
Top