• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Horoskopi javor..

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Shpata cunit tim. Ti ja paske marre mi 😂😂😂😂😂
E kam ble kur akoma nuk ecte me justifikimin se nje dit do ta perdori
Dhe faktikisht tani e perdor per tme gjujt kokes kur jam ne krevat dhe nuk cohem ahhaahah
Po kalamo ngela e di ... mos shto vuajtje ahahha
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
E kam ble kur akoma nuk ecte me justifikimin se nje dit do ta perdori
Dhe faktikisht tani e perdor per tme gjujt kokes kur jam ne krevat dhe nuk cohem ahhaahah
Po kalamo ngela e di ... mos shto vuajtje ahahha
Prz te njejten gje kam kalu dhe une mi ka tha sa her krahet me te se donte te bente shpata me mu 😂😂😂😂 tani jemi rrit kemi fillu me be floket me chel 😂😂😂
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Joooo ne rrime pee veten tone 😂😂😂😂
Mire beni zemer
Pertej shakas ja losni pikat rrini sa te keni
Mundesi dhe uroj te jeni ne krahet e njeri tjetrit sa me pare
Me pelqeni se respektoni njeri tjetrin shume
Ju puqq te dyve
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Dashuria: Edhe nëse java fillon ngadalë, gjërat për dashurinë dhe ndjenjat do të vendosen falë Venusit që të premten fillon një tranzicion të shkëlqyeshëm në shenjën tuaj. Çiftet që kanë përjetuar një krizë kanë mundësinë e pajtimit, për sa kohë që nuk debatojnë dhe nuk e gërmojnë të kaluarën. Beqarët do kenë mundësi të shkëlqyera për të jetuar një histori të mirë ose aventurë. Puna: Fatkeqësisht, për shkak të Hënës në kundërshtim, gjërat në punë mund të mos shkojnë ashtu siç e imagjinonit këtë javë. Falë Mërkurit nga ana juaj, megjithatë, ju do të gjeni zgjidhjen për problemet tuaja dhe do të keni mundësi të zgjidhni çështje edhe të ndërlikuara.
Asnjera sme intereson...ajo qe doja te dija , nuk ishte
shnet!
 
Top