Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Gijthmone xhelozet dhe ziliqaret(te cilet merrem dhe me astrologjine gjasme) e nxjerrin inatin e akrepeve nepermjet horoskopitlool
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Kaq kisha
Yll yll me bisht jemi ne luanet 😝
FB_IMG_1644310005527.jpg
 

VIP

V.I.P
🤗🤗🤗
 

Attachments

 • Screenshot_20220223-175403~2.jpg
  Screenshot_20220223-175403~2.jpg
  50.2 KB · Shikime: 6
 • Screenshot_20220223-175534~2.jpg
  Screenshot_20220223-175534~2.jpg
  32.3 KB · Shikime: 6
 • Screenshot_20220223-175505~2.jpg
  Screenshot_20220223-175505~2.jpg
  47.7 KB · Shikime: 5

VIP

V.I.P
Postimi lart nuk esht se me kë shkoni çift.
Por jeni miks i dy shenjave.
Prsh...
Un jam ëndërrimtare si 1 peshk e kokfort si 1 dem.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Postimi lart nuk esht se me kë shkoni çift.
Por jeni miks i dy shenjave.
Prsh...
Un jam ëndërrimtare si 1 peshk e kokfort si 1 dem.
Po pra e kapisha por pse me peshkun o 🤣 nuk gjeje dot ndonjë shigjetarë apo peshore 😒
 

VIP

V.I.P
Screenshot_20220518-121620~2.jpg

Dielli-shenja që ju dini.Sipërfaqja jonë.
Hëna-ka të bëjë me anën ton të brendshme.Mënyra si shprehim ndjenjat.
ASHENDENTI-Si na shohin njerëzit.
Si kujdesemi për veten.
Mund të jesh shenj uji,me hënën në zjarr e ashendent në shenj toke
 

VIP

V.I.P
Po pra e kapisha por pse me peshkun o 🤣 nuk gjeje dot ndonjë shigjetarë apo peshore 😒
Jeni shenja të kundërta.
Mirpo keni e tpërbashkta.
Pëlqeni vetmin,natyrën,kafshët,stabilitetin.
Jeni të ndjeshëm,romantik.
E prandaj je miks i peshkut.
Se virgo ësht e kundërta e peshkut.
Shenjat e tokes jan të kundërta me të ujit.
Dmth balancojn marrdhënjen.
 

VIP

V.I.P
Osama Bin Laden.
Ishte peshk zotrote
😂😂😂😁😀
Jarebi me dasht me pa vdekjen robi para kohe,duhet me u marr me peshqit🤨😐😑
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Jeni shenja të kundërta.
Mirpo keni e tpërbashkta.
Pëlqeni vetmin,natyrën,kafshët,stabilitetin.
Jeni të ndjeshëm,romantik.
E prandaj je miks i peshkut.
Se virgo ësht e kundërta e peshkut.
Shenjat e tokes jan të kundërta me të ujit.
Dmth balancojn marrdhënjen.
E di këto shenja tërhiqen shumë me njëra tjetrën 😋😋😋
 
 • Më pëlqen
Reactions: VIP
Top