• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashiki i dates 15 Janar 2012

Dashi

Dielli dhe Merkuri do bejne cmos qe t’ua favorizojne sektorin qe lidhet me dashurine dhe kenaqesine seksuale. Dita per jeten ne cift do jete e mbrojtur dhe do kaloni edhe momente pasionante me partnerin. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Edhe pse do mendoni per fejese, mos u nxitoni! Ne planin financiar, ulni shpenzimet dhe tregohuni vigjilente.

Demi

Venusi do kujdesen per jeten ne cift. Dashuria do iu pushtoje dhe zemra do gezohet se tepermi. Ka mundesi qe te kaloni edhe ne ekstaze mistike. Shfrytezojeni diten! Beqaret do jene me te hapur dhe me pak kerkues. Fati do jete me ju dhe do keni nje takim qe do ua mbushe zemren. Mos flisni shume ne telefon gjate kesaj dite sepse fatura do jete e larte dhe nuk do e perballoni dot.

Binjaket

Do kaloni nje dite mjaft te lumtur sot ne pranine e atij qe keni ne krah. Tregohuni me te gatshem per gjithcka dhe do ia beni zemren mal partnerit. Edhe beqaret ne pergjithesi do kene fat. Venusi do iu ndihmoje te realizoni ate qe iu do zemra. Plutoni do ndikoje negativisht tek financat. Ulni shpenzimet e medha dhe mos ndermerrni operacione te medha financiare.

Gaforrja

Nese jeni ne cift dhe keni nje lidhje te forte, do te dyfishohet pasioni ndermjet jush dhe partnerit. Nese lidhja juaj ka probleme atehere duhet te luftoni shume qe t’i beni balle tradhtive. Klima per beqaret do jete premtuese. Perfitoni sa me teper qe te kaloni nje dute sa me te bukur! Urani do iu beje te tregoheni te matur me financat dhe do iu ndihmoje te filloni nje projekt te ri ne pune.

Luani

Ata qe jane ne cift do shkoje shume mire me njeri-tjetrin dhe do tregohen mjaft tolerante. Dita do jete e favorshme. Hena do i beje beqaret me kerkues dhe largpames. Ne nje moment te caktuar sensualiteti dhe deshira per te dashuruar do te zgjohen papritur. Ndikimi i Neptunit tek financat do jete i dyzuar. Merrini gjarat me seriozisht qe mos keni probleme te medha me vone.

Virgjeresha

Me Saturnin qe do influencoje jeten ne cift dita e sotme nuk do jete fort e mire. Nuk do jeni ne humor dhe do e keni te veshtire te vendosni dialog. Se shpejti Venusi do e rregulloje situaten. Nese jeni vetem mundesite per te bere takime do jene te shumta, por do iu terheqe me teper nje mik i vjeter. Nese merrni masa sado te paketa fusha e financave nuk do shkaktoje asnje problem.

Peshorja

Fale Venusit, sharmi dhe shpirti i toleraces do te mbizoterojne tek ciftet. Gjate kesaj dite ju do e dashuroni edhe njehere po aq shume ate qe keni ne krah. Dashuria do pushtoje edhe mendjet e beqareve. Do e merrni fatin tuaj ne dore, por duhet te shmangni aventurat shume te rastesishme. Eshte momenti i duhur per t’u marre pak me financat. Nese do blini dicka, do keni ide te mira sot.

Akrepi

Do iu pelqejne ndryshimet dhe te rejat sot dhe doni ta largoni rutinen ne dashuri. Flisni me partnerin qe edhe ai ta kuptoje kete! Beqaret do i marrin gjerat me seriozisht dhe nuk do duan aventura pa te ardhme. Disave do iu plotesohet deshira dhe do kene dashuri me shikim te pare por disave te tjere jo. Moe i lini gjarat te rrjedhin vete ne planin financiar sepse mund te keni probleme.

Shigjetari

Ndjenjat ne cift do jene me te thella sot dhe me te sinqerta. Edhe pse zakonisht nuk shpreheni shume sot do veproni me delikatese dhe do e bindni ate qe keni ne krah. Lidhjet qe do krijojne sot beqaret do jene te veshtira per t’u shkeputur. Mos beni premtime qe tani! Do beni gjithcka qe keni ne dore qe financat te ruajne ekuilibrin, madje do ulni shume edhe shpenzimet e medha.

Bricjapi

Ne jeten ne cift duhet te prisni shume gjate kesaj dite. Gjithcka do marre nje pamje te kendshme dhe do jete ne favorin tuaj. Ajo qe dukej e pamundur, do duket edhe me e lehte sot. Beqaret, fale kombinimit yjor te dominuar nga Venusi do jene te favorizuar dhe mune te takojne personin e duhur. Ne pergjithesi situata financiare do jete e qendrueshme. Gjithsesi mos merrni vendime te rendesishme!

Ujori

Jeta ne cift do jete e qete dhe e kenaqshme. Ata qe kane pasur veshtiresi do kene mundesi te pajtohen dhe rregullojne problemet. Beqaret, fale Venusit do shkelqejne dhe veshtire se do kalojne diku pa terhequr vemendjen. Do beni hapa te metejshme ne dashuri! Mos e lini veten te rrezoheni nga nje problem financiar qe mund t’iu dale para. “Luftoni” dhe ulni sa me shume shpenzimet.

Peshqit

Dita e sotme duket sikur eshte bere tamam per ju. Do kujdeseni me teper per ate qe keni ne krah dhe do qendroni me prane njeri-tjetrit. Beqaret duhet te perfitojne nga rasti qe do iu jepet per te pasur nje takim interesant. Ai do jete sa serioz po aq edhe brilant. Shmangni cdo shpenzim apo transaksion financiar sepse financat do jene te dobeta. Tregohuni te kujdesshem!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Dashi

Dielli dhe Merkuri do bejne cmos qe t’ua favorizojne sektorin qe lidhet me dashurine dhe kenaqesine seksuale. Dita per jeten ne cift do jete e mbrojtur dhe do kaloni edhe momente pasionante me partnerin. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Edhe pse do mendoni per fejese, mos u nxitoni! Ne planin financiar, ulni shpenzimet dhe tregohuni vigjilente.
Sot qenka dita me fat :p, duhet te hap mire syte, kush e di kush me del perpara LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Sot qenka dita me fat :p, duhet te hap mire syte, kush e di kush me del perpara LOL
Haha fejese??
Kur keshtu une sdi gje LOL

Lere dashin shih brinoshin tjeter pupupu
Dashuria ne horizont LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi

Ne jeten ne cift duhet te prisni shume gjate kesaj dite. Gjithcka do marre nje pamje te kendshme dhe do jete ne favorin tuaj. Ajo qe dukej e pamundur, do duket edhe me e lehte sot. Beqaret, fale kombinimit yjor te dominuar nga Venusi do jene te favorizuar dhe mune te takojne personin e duhur. Ne pergjithesi situata financiare do jete e qendrueshme. Gjithsesi mos merrni vendime te rendesishme!
Me vertet them vertet te filloj ta besoj
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket

Do kaloni nje dite mjaft te lumtur sot ne pranine e atij qe keni ne krah. Tregohuni me te gatshem per gjithcka dhe do ia beni zemren mal partnerit. Edhe beqaret ne pergjithesi do kene fat. Venusi do iu ndihmoje te realizoni ate qe iu do zemra. Plutoni do ndikoje negativisht tek financat. Ulni shpenzimet e medha dhe mos ndermerrni operacione te medha financiare.


Sheee:D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Ky horoskopi im ngeli duke thene qe financat i kam mire... po leri mo financat po cte bejme me te tjerat... lol
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 16 janar 2012

Dashi
Eshte Jupiteri planeti qe do ndikoje me teper ne jeten tuaj ne cift. Duke bashkepunuar me Venusin dhe Jupiterin jeta juaj do jete edhe me e mire. Per beqaret do jete nje nga ditet me te mira te vitit. Do keni fat dhe nje takim mjaft te rendesishem. Sektori i financave do influencohet negativisht nga yjet. Tregohuni shume te kujdesshem se mund te keni surpriza atehere kur nuk e prisni!

Demi
Fale ndikimit te yjeve pjesa me e madhe e cifteve do kalojne nje dite te lehte. Nese jeni te matuar dhe kene probleme financiare mundohuni te organizoheni me mire. Takimet qe do bejne beqaret nuk do iu bindin shume. Po sikur te ruanit te pakten miqesine me te? Kujdes me financat! Do filloni kot se koti aventura ambicioze por me shume rrezik. Merrni mendimin e specialisteve!

Binjaket
Ju qe jeni ne nje lidhje duhet te beni cmos qe te ndryshoni rutinen e perditshme dhe te shtoni imagjinaten. Kjo recete do jape frytet e veta. Sot beqaret do njohin dashurine e rafinuar. Ai qe do takoni do jete inteligjent dhe personalitet. Do keni te perbasjketa ne mendime, politike, fe apo edhe aspirata. Duhet t’i menaxhoni me me shume maturi financat dhe te jeni sa me te kthjellet.

Gaforrja
Jepini fund rivalitetit me partnerin tuaj sepse nese vazhdoni keshtu jata juaj do te kthehet ne ring boksi. Gjeni me cdo kusht menyrat per te filluar bashkepunimin. Beqaret nuk do vuajne nga vetmia sepse mundesite do jete te shumta per aventura. Vetem disa do gjejne gurin e cmuar. Klima ne sektorin financiar do jete e mire por gjithsesi mbrohuni. Mos beni cmenduri me shpenzimet!

Luani
Shume maturi duhet te tregoni ne marredhenien me partnerin gjate kesaj dite sepse edhe nje gje shume e vogel mund t’i “vere zjarrin” gjithckaje. Mos debatoni per politiken apo fene! Te pakten beqaret do kalojne nje dite me te mire. Mundohuni te perfitoni nga fati qe do iu jepet. Do merrni vendimet e duhura ne planin financiar sot dhe planetet do iu mbrojne ne cdo moment.

Virgjeresha
Tendenca e yjeve tregon se sot, jeta ne cift do jete e ndricuar. Nuk do e keni te veshtire te ruani nje klime harmonike dhe euforike. Qielli do kujdeset per dashurine e beqareve. Venusi do jete i favorshem, ndersa Plutoni do jene bashkepunuesi juaj. Do kete takime, perfitoni! Financat do jene te mbrojtura. Nuk do keni veshtiresi te medha. Disa Saturni do i ndihmoje te blejne ate qe kane menduar.

Peshorja
Tre planete do ndikojne ne jeten ne cift. Jupiteri do sjelle nje krize romantizmi fale iluzioneve tuaja, Saturni do iu vere perballe nje zgjedhjeje, ndersa Hena do iu beje te nermerrni shume rreziqe. Tregihuni te kujdesshem sot! Edhe beqaret duhet te mendohen mire para se te veprojne. Per te hequr ankthin do shpenzoni shume kete te hene dhe financat do te dobesohen.

Akrepi
Saturni, planet me te cilin eshte veshtire te jetosh, do vazhdoje te influencoje jeten ne cift. Nga ana tjeter Plutoni do iu frymezoje te vendosni cdo gje ne rregull. Situata do jete me e mire se nje dite me pare! Beqaret do jene gati per te krijuar nje lidhje, por duhet te bejne kujdes mos fiksohen pas dikujt qe nuk eshte i lire. Transaksinet financiare nuk keshillohen. Beni edhe pak durim!

Shigjetari
Lidhja me partnerin do te forcohet sot dhe do kujdeseni me teper per te. Nuk do ua vini shume veshin atyre qe duan t’iu prishin pune. Beqaret nga ana tjeter do i marrin gjerat me seriozisht, por nuk duhet te nxitohen per asgje. do argetoheni dhe do flirtoni! Sektori i financave do jete mjaft i privilegjuar. Mund t’iu vije nje shume te ardhurash nga familja dhe do realizoni disa deshira.

Bricjapi
Asnje planet nuk do te peshtjelloje jeten tuaj ne cift dhe Hena do iu jape mbeshtetjen e saj te pakushtezuar. Nese marredhenia ka qene pak e tensionuar cdo gje do te qetesohet! Nese jeni beqare do jene mjaft te perkedhelur dhe do keni suksesin qe prisnit. Pergatituni! Mos e lini per neser rregullimin e problemeve financiare. Perfitoni sot nga mbeshtetja qe do iu jape Saturni.

Ujori
Ambienti ne lidhjen tuaj nuk do jete e mrekullueshme. Kush e ka fajin? Urani do iu beje ta ndryshoni here pas here humorin dhe sado i duruar te jete partneri do lindin debate. Merkuri do influencoje takimet per beqaret. Do keni shume fat, te cilin duhet ta shfrytezoni. I njejti planet do iu ndihmoje edhe me financat. Perfitoni sa me shume nga situta qe do krijohet por mos shpenzoni me sy mbyllur.

Peshqit
Prezenca e Saturnit do iu beje me nazeli ndaj partnerit tuaj. Ky i fundit i cuditur nga sjellja juaj, e cila do jete shume ndryshe nga cka qene nuk do dije c’te beje. Beqaret, fale konfigurimit te yjeve, do kene nje eksperience mbreselenese, por qe nuk do jete shume e lehte per t’u jetuar. Yjet do i mbrojne financat tuaja dhe situata do jete e qendrueshme. Do jeni te kujdesshme me cdo gje.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi
Asnje planet nuk do te peshtjelloje jeten tuaj ne cift dhe Hena do iu jape mbeshtetjen e saj te pakushtezuar. Nese marredhenia ka qene pak e tensionuar cdo gje do te qetesohet! Nese jeni beqare do jene mjaft te perkedhelur dhe do keni suksesin qe prisnit. Pergatituni! Mos e lini per neser rregullimin e problemeve financiare. Perfitoni sot nga mbeshtetja qe do iu jape Saturni.
Si shume po me del mua ky horoskopi por me qe do ma mbeshtese hena sot po rri i qete :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Ju qe jeni ne nje lidhje duhet te beni cmos qe te ndryshoni rutinen e perditshme dhe te shtoni imagjinaten. Kjo recete do jape frytet e veta. Sot beqaret do njohin dashurine e rafinuar. Ai qe do takoni do jete inteligjent dhe personalitet. Do keni te perbasjketa ne mendime, politike, fe apo edhe aspirata. Duhet t’i menaxhoni me me shume maturi financat dhe te jeni sa me te kthjellet.


Sheeee,sa mir une:D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Saturni, planet me te cilin eshte veshtire te jetosh, do vazhdoje te influencoje jeten ne cift. Nga ana tjeter Plutoni do iu frymezoje te vendosni cdo gje ne rregull. Situata do jete me e mire se nje dite me pare! Beqaret do jene gati per te krijuar nje lidhje, por duhet te bejne kujdes mos fiksohen pas dikujt qe nuk eshte i lire. Transaksinet financiare nuk keshillohen. Beni edhe pak durim!


E dreqin kisha ndermend per ca shpeza te vockla, po do pres u pa puna :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 17 janar 2012

Dashi
Nese situata duket premtuese per ata qe jane te lire, disa probleme do dalin ne jeten e atyre qe jane ne cift. Fale influences se yjeve do tundoheni nga te rejat dhe ka rrezik te linde nje tension goxha i madh. Hena e cila influencon sektorin financiar do iu beje te fitoni para nga lojerat e fatit. Dita pra ne pergjithesi do jete e favorshme per te gjithe ata qe i besojne fatit dhe rrezikojne.
Demi
Nuk do jeni shume te qarte me veten sot dhe do beni shume pyetje mbi jeten sentimentale. Eshte pikerisht nje problem besnikerie ajo qe do iu shqetesoje me teper. Nga mbremja nje pakenaqesi seksuale do e peshtjelloje edhe me teper marredhenien me partnerin. Per beqaret nuk ka ndryshime. Perspektiva te mrekullueshme financiare. Mos hezitoni te tentoni sepse do keni sukses.
Binjaket
Duhet thene se Neptuni i cili nuk do favorizoje sot as dialogun as tolerancen, do te influencoje jeten tuaj ne cift. Ne rastin me te keq partneri do e kete te veshtire t’ua shprehe mesazhin e tij. Beqaret do njihen me dike te cilin do duan me te vertete ta kene ne jeten e tyre. Kini me shume besim tek vetja! Merkuri rrezikon t’i pakesoje financat. Ju do shpenzoni shume dhe nuk do ruani dot ekuilibrin buxhetor.
Gaforrja
Fale mbeshtetjes se pakushtezuar te Venusit, do ekzistoje nje klime bashkepunimi ne jeten ne cift. Partneri do kete serish shume besim tek ju dhe marredhenia do te thellohet. Per beqaret do kete nje rizgjim pasioni. Disa mund te kene edhe dashuri me shikim te pare. Ne fushen materiale, shkujdesja e madhe mund t’iu kushtoje shtrenjte, keshtu qe do tregoheni te kujdesshem.
Luani
Planetet do iu sigurojne cifteve nje nga ditet me te bukura te vitit. Jeta juaj do jete e magjishme dhe do kaloni momente te lumtura prane partnerit. Per beqaret, Venusi, perendesha e dashurise premton nje dite te kendshme. Ky planet do te favorizoje nje takim te paharueshem i cili shpejt mund te kthehet ne nje fejese. Edhe nese do keni pengesa ju do beni cmos qe t’ia dilni me financat.
Virgjeresha
Ne dashuri do tejkaloni cdo limit. Nese lidhja juaj po kalon nje krize goxha te rende, rreziku per nje ndarje do jete me i madh. Nese jeni nje zemer e vetmuar, Plutoni do iu beje te perjetoni nje pasion te paepur. Ka mundesi qe gjerat te behen serioze shume shpejt. Jupiteri do ndikoje tek financat dhe do iu sjelle fat e sukses. Bejini syte kater ne menyre qe te beni investimet e duhura.
Peshorja
Mjedisi yjor do mundesoje nje jete ne cift te qendrueshme dhe pa histori. Nga ana tjeter Jupiteri, planeti i mireqenies dhe deshires per te jetuar do iu beje te kaloni momente te ngrohta dhe te lumtura. Dita do jete pak me e veshtire per ata qe jane vetem. Nuk do kete takime te rendesishme. Ekuilibri financiar do jete i qendrueshem. Nuk do keni probleme, por do keni nje vendim te veshtire per te mare.
Akrepi
Qe jeta juaj ne cift te jete e kendshme duhet me patjeter te beni disa leshime. Ne fakt, duke pare ndikimin e Marsit nuk do jeni shume te gatshem ta beni kete. Nese partneri eshte i kuptueshem nuk do keni debate por ne te kundert situata mund te nderlikohet. Beqaret do thellojne miqesine drejt nje dashurie. Ne planin financiar do keni mundesi te beni transaksione. Gjendja e mire!
Shigjetari
Qetesia, durimi dhe perqendrimi jane ato qe iu duhen per te shmangur merzitjet ne sektorin e ndjenjave. Nese doni te dominoni ne cift ka rrezik t’i perkeqesni gjerat. Kujdes! Nese jeni vetem do nisni nje aventure e cila nuk do iu jape kenaqesine e kerkuar. Vetem disa do kene dashuri me shikim te pare. Sot duhet te hiqni dore nga shpenzimet marramendese dhe te hiqni disa lek menjane.
Bricjapi
Nuk do keni asnje peshtjellim dhe asnje ndryshim ne jeten ne cift. Ne program do jete mireqenia dhe qetesia. Fale influences euforike te Neptunit, do theksoni me teper cilesite e partnerit tuaj. Beqaret ne vend qe te qahen nga vetmia do kene nje jete sociale mjaft aktive dhe Merkuri do iu jape edhe mundesine te kene nje takim premtues. Situata financiare nuk do jete e keqe, por permiresim nuk do kete.
Ujori
Nen drejtimin e Jupiterit ciftet do rrethohen nga xhentilesa, bashkepunimi, deshira per te jetuar bashke dhe per te ecur ne te njejtin drejtim. Beqaret, nepermjet punes se tyre mund te njohin dike. Tregohuni realiste dhe mos e modifikoni jeten profesionale ne te mire te heshtjeve te zemres. Nje intuite e mire do iu beje te perfitoni nga situata dhe te beni nje operacion te mire financiar. Bravo!
Peshqit
Ju qe keni tashme nje lidhje do krijoni nje ambient te kendshem dhe te ngrohte. Do e lini veten te lire dhe do keni nje jete edhe me te lumtur. Dita nuk do jete ideale per beqaret qe deshirojne te martohen. Nga ana tjeter do kete mundesi me shumice per ata qe pelqejne aventurat. Jo cdo gje do shkoje mire me financat. Do keni probleme serioze dhe mungese aftesie per te menaxhuar buxhetin.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Sa keq me ka dal sot... Kot e lexova, do me rrij mendja gjithe diten. O Pluton, po ti tani e gjete te vish anes shenjes sime... aman mo po ti sikur nuk je me planet cme prish qetesine... LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Duhet thene se Neptuni i cili nuk do favorizoje sot as dialogun as tolerancen, do te influencoje jeten tuaj ne cift. Ne rastin me te keq partneri do e kete te veshtire t’ua shprehe mesazhin e tij. Beqaret do njihen me dike te cilin do duan me te vertete ta kene ne jeten e tyre. Kini me shume besim tek vetja! Merkuri rrezikon t’i pakesoje financat. Ju do shpenzoni shume dhe nuk do ruani dot ekuilibrin buxhetor.

She she Neptuni,jotolerante une LOL...
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

e te mos kishte ndermend te 'me dilte ky horoskopi" per sot... e realizova vete... nje h... me pak
:)
 
Titulli: Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 18 janar 2012

Dashi
Vetem Plutoni do te ndikoje tek dashuria juaj. Duke qene se ai nuk do bashkepunoje me asnje planet tjeter, jeta juaj ne cift do kaloje nje dite te qete. Nese jeni ende vetem duhet te beni durim. Shume shpejt do keni mbeshtetjen e qiellit dhe vetmia do te mare fund. Hena do te influencoje sektorin e financave dhe do sjelle veshtiresi. Duhet te tregoheni te matur dhe te ulni shpenzimet.
Demi
Urani do jete ne anen tuaj sot. Nese jeni ne cift do ndiheni me te lire dhe do ndryshoni stilin e jetes suaj. Vetem disa do perjetojne nje dashuri te fshehte apo edhe te pamundur. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare dhe mund te krijojne nje lidhje te kendshme. Do beni cmos te permiresoni gjendjen financiare. Duke qene se fati do jete ne anen tuaj gjithcka do shkoje mire.
Binjaket
Jupiteri do e mbroje fort jeten tuaj ne cift. Dielli nga ana tjeter do e perforcoje kete lidhje. Pergatituni per momente te qeta, plot ngrohtesi dhe sensualitet. Per beqaret duket nje aventure ne horizont. Nese personi qe do takoni iu pelqen shume josheni, nese jo, shihni dike tjeter! Dita e sotme do jete e mbushur me fat ne planin financiar. Perfitoni nga kjo per ta stabilizuar buxhetin.
Gaforrja
Fale ndikimit te Merkurit, marredhenia juaj me partnerin do jete flakeruese. Nuk mund te beni dot pa njeri-tjetrin duke qene se ndiheni aq mire bashke. Per beqaret nuk do ndikoje pozitivisht vetem Venusi por edhe Jupiteri. Do kete nje takim te rendesishem, por mos u nxitoni per asgje. Me shume sesa kurre do i menaxhoni financat kuturu. Kujdes, mos i hidhni parate nga dritarja!
Luani
Do udhehiqeni nga nje xhelozi shume e madhe sot, por qe fatmiresisht mund t’iu sjelle shume kenaqesi. Tregohuni me te vemendshem ndaj deshirave te partnerit tuaj dhe ai do iu beje te kaloni momente te lumtura. Beqaret nuk do e kene mendjen tek dashuria per shkak te nje pervoje jo te mire. Financat nuk do jene shume te mira. Tregohuni vigjilente dhe shmangni investimet.
Virgjeresha
Ata qe jane ne cift do kalojne sa nga njeri ekstrem tek tjetri. Do e keni shume te veshtire te gjeni ekuilibrin. Duhet vetem pak me shume rregull dhe mirekuptim nga ana e partnerit qe gjithcka te rregullohet. Beqaret do takojne dike, por nuk do hedhin asnje hap para se ta njohin mire. Ne planin financiar do keni mundesi te mrekullueshme. Mos hezitoni te ndermerrni edhe disa rreziqe.
Peshorja
Saturni do shtoje deshiren per me shume ngrohtesi dhe qendrueshmeri ne cift sesa per flirtime dhe aventura. Se bashku me partnerin do krijoni nje ekip te forte me shume se nje ambient pasionant. Beqaret nuk do i japin shume rendesi dashurise. Ne planin financiar do iu dalin shume mundesi te mira per te permiresuar situaten. Nese keni per te bere veprime ne banke do e keni me te lehte.
Akrepi
Beni kujdes nga klima konfliktuale e cila vjen si pasoje e tensionit yjor. Dita e sotme do jete kryesisht me probleme, me debate, kriza xhelozie dhe aventura te cmendura. Edhe beqaret duhet te bejne shume kujdes kur te vendosin per dicka. Fale mbeshtetjes se Merkurit nuk do e keni te veshtire te ekuilibroni buxhetin, madje edhe te keni nje shtim te te ardhurave. Kujdes nese do merrni vendime!
Shigjetari
Ju do jeni te favorizuarit e qiellit sot dhe Marsi do jete vecanerisht ne anen tuaj. Ciftet do kene edhe momente pasiononte qe do iu kujtojne kohen e fillimit te lidhjes. Pergatituni per nje dite te lumtur edhe nese jeni beqare. Do njiheni me dike qe do iu beje menjehere per vete. Merkuri edhe kesaj here do favorizoje financat. Do keni fat edhe me lojerat e fatit por gjithsesi mos e teproni.
Bricjapi
Nese jeni ne nje lidhje duhet te beni nje bilanc te jetes suaj ne cift ne menyre qe edhe vete te ndiheni me mire. Ju beqare qe zakonisht josheni qe me heren e pare do tregoheni shume te matur gjate kesaj dite. Venusi do iu beje edhe me kerkues. Nese vazhdoni te shpenzoni pa menduar, shume shpejt do ngeleni pa asgje. Beni pak me shume kursim dhe shmangni harxhimet e panevojshme!
Ujori
Fale mbeshtetjes se Venusit sharmi juaj do te rritet dhe sensualiteti do i jape nje tjeter karakter lidhjes suaj. Jeta ne cift do jete harmonike! I njejti planet do i beje edhe beqaret te shijojne kenaqesite e dashurise. Veproni vetem pak me me shume takt. Edhe pse financat nuk do jene aq te mira sa ju te beni shpenzime pa kufi, situata nuk do jete e keqe. Do keni mundesi per permiresime!
Peshqit
Fale mbeshtetjes se yjeve do vendosni dialog me partnerin tuaj. Duke qene se te dy do jeni te arsyeshem, lumturia do e konsolidoje lidhjen dhe do e beje ate me te forte e jetegjate. Mundesite per te rene ne dashuri do rriten ndjeshem per beqaret. Do jeni terheqes dhe me personalitet te forte. Perfitoni sa me shume! Klima do jete e favorshme per transaksionet financiare.
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Fale ndikimit te Merkurit, marredhenia juaj me partnerin do jete flakeruese. Nuk mund te beni dot pa njeri-tjetrin duke qene se ndiheni aq mire bashke. Per beqaret nuk do ndikoje pozitivisht vetem Venusi por edhe Jupiteri. Do kete nje takim te rendesishem, por mos u nxitoni per asgje. Me shume sesa kurre do i menaxhoni financat kuturu. Kujdes, mos i hidhni parate nga dritarja!
:gjilpere:
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Ej ky Bricjapi perfundimisht ka falimentuar :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 19 Janar 2012

Dashi
Dashuria ne cift do marre bekimin e yjeve gjate kesaj dite. Konfliktet do te qetesohen, veshtiresite do te zgjidhen dhe do kaloni momente ekstaze me ate qe keni ne krah. Per beqaret ka mundesi qe nje miqesi e vjeter te kthehet ne dicka me teper. Gjithsesi mos enderroni shume, por “kapeni demin nga briret”. Venusi do iu ndihmoje me financat, por mos merrni shume rreziqe.

Demi
Nese jeni ne nje lidhje, deshira juaj per me teper liri do provokoje konflikte. Nga ana tjeter do jete Jupiteri i cili do iu nxite t’i lini gjerat te rrjedhin vete dhe pa kerkuar te kuptoni apo kontrolloni gjithcka. Ju beqare qe do beni nje takim nuk duhet t’i merrni menjehere gjerat seriozisht dhe te nxitoheni! Tregohuni te matur me financat. Do keni mundesi t’i permiresoni ato, por duhet te jeni pak diskrete.

Binjaket
Ndryshime te papritura do te tronditin pak te perditshmen e jetes suaj ne cift. Qendroni te vemendshem sepse keto ndryshime mund te jene edhe ne favorin tuaj. Nje takim sensacional pritet per beqaret. Tregohuni te matur dhe flisni pak dhe sakte! Do jeni shume te zotet ne berjen e marreveshjeve per te permiresuar buxhetin. Eshte momenti i duhur edhe per shpenzimet e menduara.

Gaforrja
Kujdes nga influencat e keqija gjate kesaj dite. Nese doni te ruani nje klime te qete duhet te largoni sensin e kritikes dhe te tregoheni te kujdesshem me ato qe do thoni. Beqaret do kene deshire te perfitojne sa me shume nga liria e tyre dhe nuk do duan te angazhohen me dike. Ne planin financiar do merrni vendime te rendesishme, por duhet te beni kujdes nga impulsiviteti i tepruar.
Luani
Shume nga ata qe kane nje lidhje nuk do kene kohe t’i perkushtohen jetes ne cift. Vetem disa, te nxitur nga Plutoni do kene nje rizgjim te pasionit. Beni kujdes nga tradhetite! Per beqaret do vije lumturia, por ju duhet ta kapni. Mos u beni te turpshem sepse mundesia do iu ike nga duart. Situata financiare do jete e qendrueshme dhe pa asnje histori. Edhe nese ka permiresime, duhet maturi.

Virgjeresha
Gjithcka do shkoje me se miri ndermjet jush dhe partnerit. Fale Venusit do te krijohet nje klime e ngrohte dhe harmonike. E keni vete ne dore ta ruani per nje kohe te gjate! Per shumicen e beqareve dita do jete e mbushur me dashuri dehese dhe sensualitet te paharueshem. Perfitoni! Me financat do beni cmendurira. Do shpenzoni pa menduar per t’ia bere qejfin vetes. Kujdes sepse do gaboni!

Peshorja
Ju qe jeni ne cift do shkoni ne qiell te shtate sot. Yjet iu premtojne te shijoni nje dashuri intensive dhe te lundroni ne detin e lumturise. Beqaret do jene si adoleshente sot. Do takojne dike dhe do duan te qendrojne gjithe kohes prane tij. Do ia kaloni mire! Mos degjoni keshillat e atyre qe iu rrethojne per te menaxhuar buxhetin. Nese keni nevoje flisni me specialistet dhe merrni vete vendime.

Akrepi
Do perjetoni momente shume te lumtura ne pranine e atij qe dashuroni. Yjet iu premtojne nje klime plot bashkepunim. Nuk do keni shume nevoje ta shprehni ate qe ndieni sepse ajo do duket qarte. Planetet do behen bashke edhe per te ndihmuar beqaret te kene sukses ne dashuri. Do keni takime! Falni ndikimit te Henes me zor do iu beni balle shpenzimeve. Kujdes, sepse rrezikoni!

Shigjetari
Do kete nje stuhi sot ne cift. Secili nga partneret do i permbahet ideve te tij dhe do kerkoje me ngulm qe ai qe ka ne krah te kete te njejtat shije. Zgjidhja e vetme eshte toleranca! Beqaret duhet te reflektojne mire para se te krijojne nje lidhje. Nxitimi eshte keshilluese e keqe. Ndikimi i Diellit dhe Plutonit ne planin financiar do jete pozitiv. Vetem kujdes mos beni gabime nga euforia.

Bricjapi
Marsi, planeti i deshirave dhe seksualitetit do jete i pozicionuar mire ne qiellin e atyre qe jane ne cift. Dita do jete e ngrohte, por mos ngaterroni seksin me ndjenjat. Mos e mbani vetem mendjen atje dhe te tregoheni indiferente ndaj emocioneve. Per beqaret nuk do kete asnje ndryshim. Do doni te shpenzoni shume kete te enjte. Kujdes sepse po vazhduat keshtu do kete katastrofa te medha.

Ujori
Per te gjithe ata qe kane tashme nje lidhje, Neptuni do beje te mundur thellimin e marredhenies dhe cilesine e saj. Per shume nga beqaret kjo dite do jete e shenuar. Do mund te krijoni nje lidhje te forte dhe jetegjate. Jeta juaj do te ndryshoje teresisht! Edhe ne planin financiar kjo e enjte do jete e favorshme dhe do kete permiresime. Kujdesuni vetem per shpenzimet e tepruara.

Peshqit
Ambienti per ciftet do jete i favorshem. Ne vend qe te krijoni nje klime pasionante dhe te ndertoni raporte me force, ju do te perforconi bashkepunimin me partnerin. Beqaret do e shohin te ardhmen me me shume optimizem dhe do e gjykoni mire ate qe eshte me e mira per ju. Financat do te lulezojne dhe ju do keni perfitime te medha. Cdo gje do shkoje ashtu si e kishit menduar!
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Shume nga ata qe kane nje lidhje nuk do kene kohe t’i perkushtohen jetes ne cift. Vetem disa, te nxitur nga Plutoni do kene nje rizgjim te pasionit. Beni kujdes nga tradhetite! Per beqaret do vije lumturia, por ju duhet ta kapni. Mos u beni te turpshem sepse mundesia do iu ike nga duart. Situata financiare do jete e qendrueshme dhe pa asnje histori. Edhe nese ka permiresime, duhet maturi.


tradheti ?
ska mundesi :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi asnje shprese spo me jep :(
 

Endrra

VIP
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

ka ndonje gje per daten e sotme? e jo ktu e dy jave me pare ........
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Ndryshime te papritura do te tronditin pak te perditshmen e jetes suaj ne cift. Qendroni te vemendshem sepse keto ndryshime mund te jene edhe ne favorin tuaj. Nje takim sensacional pritet per beqaret. Tregohuni te matur dhe flisni pak dhe sakte! Do jeni shume te zotet ne berjen e marreveshjeve per te permiresuar buxhetin. Eshte momenti i duhur edhe per shpenzimet e menduara.


Good,good...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Po sot dmth dje sqenka ????? :( ua sa keq isha kurioz ta shihja nje here
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 23 Janar 2012

Dashi
Influenca e Saturnit do jete pozitive. Bashkepunimi i krijuar pak nga pak do kthehet ne nje synim per ju. Nga ana tjeter ata qe nuk ndihen mire me lidhjen e tyre mund te marrin edhe vendime per t’u ndare. Beqaret do jene me terheqes dhe sharmante. Do keni edhe aventura. Perfitoni nga kjo e hene per t’u marre pak me financat. Planetet do iu ndihmojne por nese ju beni kujdes me shpenzimet.
Demi
Edhe nese jeni ne cift edhe nese jeni beqare mendjen do e keni tek ceshtjet e dashurise. Fatmiresisht fale mbeshtetjes se Jupiterut mundesite per te arritur lumturine do jene te shumta. Disa beqare qe nuk e presin, mund te bien edhe ne dashuri. Me financat nuk do tregoheni aspak vigjilente dhe mund te beni edhe mbenduri. Para se te shpenzoni kontrolloni njehere buxhetin!
Binjaket
Asgje e rendesishme nuk pritet te ndodhe ne jeten sentimentale te cifteve. Ju qe enderroni pasionin e madh duhet te kenaqeni edhe me pak. Beqaret do kene nje takim por jane ata qe do cmojne cilesite e personit qe ka rene pre e sharmit tuaj. nuk do keni veshtiresi financiare ne kete moment, por as rritje nuk do kete. mendohuni mire nese do iu duhet te beni ndonje shpenzim.
Gaforrja
Fale mbeshtetjes se Venusit imagjinata juaj do jete mjaft e zhvilluar dhe do perjetoni momente te bukura me partnerin. Asnje problem nuk do iu dale para sepse te dy ecni me te njejtin ritem dhe ne te njejtin drejtim. Beqaret nuk do krijojne lidhje te qendrueshme, por disa mund te kene aventura. Dite e mire per financat. Ka ardhur koha te tregoni sesa te zotet jeni per t’i menaxhuar.
Luani
Jeta ne cift nuk do jete dhe shume e lehte per t’u jetuar sot. Duhet thene se Saturni, i cili nuk lejon as dialogun dhe as tolerancen do ndikoje mjaft tek ju. Beni cmos qe te ulni tensionin! Beqaret do kene nje dite me te qete, por nese duan te takojne shpirtin binjak duhet te presin edhe pak. Kujdesuni per financat qe te mos keni surpriza te keqija. Ne fakt do keni tendence te shpenzoni goxha.
Virgjeresha
Ne cift do jete e veshtire qe gjarat te shkojne mire midis jush dhe partnerit tuaj. do keni disa veshtiresi per t’ia shpjeguar deshirat qe keni. Megjithate nga mbremja mund te keni edhe ndonje surprize te kendshme. Beqaret, pa pritur do krijojne nje lidhje. Kujdes, ruani gjithmone nje hije dyshimi! Fale mbeshtetjes se Diellit do ruani nje ekuiliber te forte financiar. Perfitoni nga kjo!
Peshorja
Duke qene se kundershtite do te mbizoterojne ne jeten tuaj ne cift, do fryje edhe nje ere revolte e cila do iu marre edhe ju me vete. Tregohuni shume te matur! Dita e beqareve do jete mjaft e bukur. Do jeni sharmante dhe Hena do iu rezervoje nje dashuri sekrete. Interesat financiare do te stimulohen dhe do mund te forconi buxhetin. Gjithsesi mos e humbni anjehere sensin e maturise.
Akrepi
Gjate dites se sotme do kete momente kur marredhenia me partnerin do jete e ftohte. Per me teper xhelozia do te shfaqet dhe do i perkeqesoje gjerat. Beqaret duhet te bejne kujdes sepse ka rrezik te zhgenjehen shume nga personat qe do takojne. Doni te ndiheni me mire atje ku jetoni dhe te shpenzoni per kete. Kujdes, duke qene se financat sjane te mira do merrni hua qe mezi do i shlyeni.
Shigjetari
Marrdhenia juaj me partnerin do te behet me e forte sot. te nxitur nga Venusi ju do jeni me te kuptueshme, me emocionale dhe me shprehes ndaj partnerit. Shume beqare do shohin te linde nje dashuri e kendshme dhe mjaft premtuese. Perfitoni! Ka ardhur koha te beni me shume ekonomi. Disa do bejne shpenzime te medha dhe te papritura dhe disa do kene probleme me nje trashegimi. Kujdes!
Bricjapi
Jeta ne cift do kaloje nje prove gjate kesaj dite. Rrethanat do bejne te mundur qe iu te zgjidhni cdo problem qe keni pasur kohet e fundit me partnerin dhe qe iu kane larguar pak nga njeri-tjetri. Beqaret te cileve iu rendonte mjaft vetmia do kene aventura qe nuk do i kenqain. Durim per dashurine e shumepritur! Do merreni me teper me menaxhimin e buxhetit dhe do keni fat.
Ujori
Dite e bukur per jeten ne cift. Do merrni kenaqesi pa fund dhe disa nga deshirat tuaja me te shtrenjta do te plotesohen. Beqaret nga ana tjeter do kene nje takim te papritur por qe do te marre nje kthese interesante. E ardhmja pritet te jete shume e mire. Nese keni mundesi te flisni me ndonje ekspert per menaxhimin e financave do benit mire. Gjithsesi situata nuk eshte alarmante.
Peshqit
Marredhenia juaj me ate qe keni ne krah do jete e mrekullueshme. Gjithe energjia dhe pasioni juaj do perqendrohen tek partneri dhe ai do e cmoje kete. klima sentimentale e beqareve rrezikon te mos jete shume harmonike. Beni durim sepse cdo gje do te rregullohet shpejt. Keni pak kohe qe nuk luftoni per te rritur te arrdhuarat, por sot kjo periudhe mbaroi. Do merrni masat e duhura.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Asgje e rendesishme nuk pritet te ndodhe ne jeten sentimentale te cifteve. Ju qe enderroni pasionin e madh duhet te kenaqeni edhe me pak. Beqaret do kene nje takim por jane ata qe do cmojne cilesite e personit qe ka rene pre e sharmit tuaj. nuk do keni veshtiresi financiare ne kete moment, por as rritje nuk do kete. mendohuni mire nese do iu duhet te beni ndonje shpenzim.


Eh eh eh....
 

Endrra

VIP
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Fale mbeshtetjes se Venusit imagjinata juaj do jete mjaft e zhvilluar dhe do perjetoni momente te bukura me partnerin. Asnje problem nuk do iu dale para sepse te dy ecni me te njejtin ritem dhe ne te njejtin drejtim. Beqaret nuk do krijojne lidhje te qendrueshme, por disa mund te kene aventura. Dite e mire per financat. Ka ardhur koha te tregoni sesa te zotet jeni per t’i menaxhuar.


Me kto finanacat ,,hic fare sja qellon ky orskopi im :(
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta ne cift nuk do jete dhe shume e lehte per t’u jetuar sot. Duhet thene se Saturni, i cili nuk lejon as dialogun dhe as tolerancen do ndikoje mjaft tek ju. Beni cmos qe te ulni tensionin! Beqaret do kene nje dite me te qete, por nese duan te takojne shpirtin binjak duhet te presin edhe pak. Kujdesuni per financat qe te mos keni surpriza te keqija. Ne fakt do keni tendence te shpenzoni goxha.


Edhe sa do pres per shpirtin binjak LOL LOL Me iku jeta duke me then ke koh akoma duke prit shpirtin binjak LOL LOL
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta ne cift nuk do jete dhe shume e lehte per t’u jetuar sot. Duhet thene se Saturni, i cili nuk lejon as dialogun dhe as tolerancen do ndikoje mjaft tek ju. Beni cmos qe te ulni tensionin! Beqaret do kene nje dite me te qete, por nese duan te takojne shpirtin binjak duhet te presin edhe pak. Kujdesuni per financat qe te mos keni surpriza te keqija. Ne fakt do keni tendence te shpenzoni goxha.


Kam filluar ti besoj horoskopit...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top