Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Po si sme tha nje gje te mire horoskopi, vec lodhje po lexoj. Lol
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene hene - 9. shtator 2019

dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Duhet te bëni sa me shume lëshime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse ne te kundërt situata edhe mund te ndërlikohet. Beqaret nuk do kenë aspak sukses ne dashuri dhe jeta për fat te keq do ju duket ende e trishtuar. Financat do jene delikate dhe kjo do ju pengoje te kryeni edhe shpenzimet me te domosdoshme. Mos ngurroni ta pranoni ndihmën e te afërmve.

demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Sot do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj ju te dashuruarit. Do dini si t'i shprehni ndjenjat gjate gjithë kohës dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do bëjnë edhe sakrifica ekstreme vetëm e vetëm për te mos mbetur te vetmuar, por nuk do ja arrijnë dot qëllimit. Ne planin financiar do ju dalin plot te papritura dhe do ju duhet te shpenzoni me tepër.

binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Ne tërësi kjo e sotmja do jete një dite mjaft e qete. Do jeni gjithë kohës te kujdesshëm me çdo gjë qe do i kërkoni partnerit dhe nuk do keni aspak mosmarrëveshje. Beqaret do enden sa ne një vend ne një tjetër duke kërkuar dashurinë e madhe, por sot serish do jene pa fat. Ne planin financiar duhet te merrni disa masa ne mënyrë qe te siguroni edhe një te ardhme te ndritur.

gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Dite e mbushur me aventura te njëpasnjëshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shpesh do ju duket vetja si adoleshente dhe do e shfrytëzoni çdo çast ne maksimum. Beqaret qe nuk kane besuar kurrë ne dashuri me shikim te pare do surprizohen me tepër nga te gjithë. Ne planin financiar do i kaloni vështirësitë menjëherë dhe do bëni edhe investime afatgjata.

luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Dite e mbushur me emocione pozitve dhe me pasion te madh do jete kjo e sotmja. As vete nuk e kishin imagjinuar se emocionet do ishin kaq te mëdha. Beqaret nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar statusin sepse ne fakt edhe ashtu si janë ndihen për mrekulli. Buxheti do ketë përmirësimet e para pas disa arritjeve ne planin profesional. Me pak me shume këmbëngulje do arrini edhe me tepër.

virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ka rrezik qe problemet ne çift te thellohen edhe me shume sot. Do keni mosmarrëveshje te njëpasnjëshme me partnerin tuaj dhe do ndiheni keq. Beqaret do gjenden ndërmjet dy zgjedhjesh te vështira dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Mire është t'ua vene veshin këshillave te miqve besnike. Ne planin financiar do bëni te pamundurën qe te ruani ekuilibrin.

peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dielli do e ngrohe atmosferën ne çift gjate kësaj dite kështu qe ju ne çdo moment do ndiheni mire dhe do dashuroheni ashtu si do e ndieni. Për beqaret gjithashtu do ndodhe papritur një takim, i cili mund te ndryshoje gjithçka. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura bëhen pa plan. Shpenzimet do dini si t'i kryeni gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite pozitive do jete kjo e sotmja për çështjet e zemrës. Do jeni tej mase sensuale dhe entuziaste ju te dashuruarit. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse mund te lëndojnë veten. Hapa duhet te hedhin vetëm kur te jene shume te sigurte. Ne planin financiar do jeni tej mase ambicioze dhe do bëni te pamundurën qe ta përmirësoni gjendjen. Për këtë mundet edhe te rrezikoni.

shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni kokëfortë te dyja palët dhe nuk do hapni rruge për asgjë. Beqaret do jene ne humorin duhur për ta kërkuar dashurinë e madhe. Për ta shume gjera di ndryshojnë njëherë e mire. Buxhetin menaxhojeni me maturi te madhe nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para. Nëse familjaret duan t'iu ndihmojnë mos iu thoni "jo".

bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e mbushur me çaste te lumtura ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do buzëqeshni gjithë kohës kur te jeni pranë partnerit dhe rrahjet e zemrës do shumëfishohen. Beqaret nuk duhet te flirtojnë me çdo person qe do iu dale para sepse mund te krijojnë përshtypje te keqe për veten. Buxhetin do e keni shume kujdes dhe do mbani një gjendje te qëndrueshme.

ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Nëse doni qe gjerat mes jush dhe partnerit te ecin sa me mire sot, duhet patjetër te ndryshoni disa zakone dhe te shmangni rutinën. Beqaret do e marrin ditën ashtu si t'iu veje dhe do përjetojnë kënaqësi te paimagjinueshme. Me e rëndësishme është qe ne asnjë moment nuk do ndihen vetëm. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te merrni masa dhe për te ardhmen duke hequr disa para mënjanë.

peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Ka rrezik te zhgënjeheni nga partneri juaj sot dhe do e vuani tej mase këtë gjë. Marrëdhënia me atë qe keni ne krah nuk ka për te qene kurrë si dikur. Beqaret do jene ne kërkim te personave me poste te rëndësishme, por për fat te keq nuk do ja arrijnë qëllimit përfundimtar. Gjendja financiare do ketë përmirësime shume me te mëdha kështu qe mund t'i lejoni vetes edhe disa investime për qejfin tuaj.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja

Dielli do e ngrohe atmosferën ne çift gjate kësaj dite kështu qe ju ne çdo moment do ndiheni mire dhe do dashuroheni ashtu si do e ndieni. Për beqaret gjithashtu do ndodhe papritur një takim, i cili mund te ndryshoje gjithçka. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura bëhen pa plan. Shpenzimet do dini si t'i kryeni gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

Bukur
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni kokëfortë te dyja palët dhe nuk do hapni rruge për asgjë. Beqaret do jene ne humorin duhur për ta kërkuar dashurinë e madhe. Për ta shume gjera di ndryshojnë njëherë e mire. Buxhetin menaxhojeni me maturi te madhe nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para. Nëse familjaret duan t'iu ndihmojnë mos iu thoni "jo".


Ehhh koke shkemb eee
 
M

Morfina

janar - 19. shkurt
Nëse doni qe gjerat mes jush dhe partnerit te ecin sa me mire sot, duhet patjetër te ndryshoni disa zakone dhe te shmangni rutinën. Beqaret do e marrin ditën ashtu si t'iu veje dhe do përjetojnë kënaqësi te paimagjinueshme. Me e rëndësishme është qe ne asnjë moment nuk do ndihen vetëm. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te merrni masa dhe për te ardhmen duke hequr disa para mënjanë.


Posi, ehaaaaaa
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene marte - 10. shtator 2019
dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Marrëdhënia juaj ne çift do filloje te ftohet gjate kësaj dite. Secili do ketë pikësynime te ndryshme dhe do preferoje te qëndrojnë larg. Beqaret nuk do jene ende gati ta ndryshojnë statusin dhe nuk do dalin neper takimet qe do ju kërkohen. Financat do fillojnë pak nga pak te stabilizohen. Tashme do e dini sa para te shpenzoni dhe sa te hiqni mënjanë për te nesërmen.
demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, sot situata do filloje te ndryshoje rrënjësisht. Do e dëgjoni me kujdes tjetrin dhe do bëni zgjedhjet e duhura. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar statusin. Te ardhurat do i keni me ne vëmendje se kurrë dhe situata do stabilizohet. Do i shlyeni edhe borxhet.
binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Jeta juaj ne çift do jete e bukur sot. Do përkujdeseni edhe për detajet e vogla dhe do e bëni tjetrin te dashurohet edhe njëherë marrëzisht pas jush. Beqaret nuk duhet te refuzojnë asnjë ftese sepse asnjëherë nuk i dihet kur takimi është i duhuri. Ne planin financiar duhet ta shtrëngoni paksa rripin e shpenzimeve qe te mos keni probleme me pas.
gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet mjaft gjate gjithë kësaj dite. Pranë partnerit do ndiheni me te dashuruar se kurrë me pare. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë vetëm edhe për disa kohe dhe do presin gjë gjithçka te ndodhe atëherë kur te jete programuar. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mundeni. Vetëm kështu nuk do keni tronditje.
luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t'ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin e tyre. Ne planin financiar mos ndiqni gjithmonë instinktin sepse ka rrezik te përballeni me vështirësi te mëdha me vone.
virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do jeni te përkëdhelurit e yjeve gjate gjithë kësaj dite ju te dashuruarit dhe emocionet do jene te shumta. Çdo sekonde do jete emocionuese ne maksimum. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por do ja lënë çdo gjë kohës. Nuk pritet ndonjë gjë e jashtëzakonshme. Ne planin financiar do jeni te vendosur te gjeni zgjidhjet për problemet qe keni pasur.
peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite e bukur dhe e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni mire me partnerin dhe nuk do preferoni te bëni asnjë lloj ndryshimi. Beqaret duhet t'ia shprehin sa me shume ndjenjat dikujt nëse duan ta bëjnë për vete. Gjendja e financave do mbetet e trazuar edhe për disa kohe. Vazhdoni te shpenzoni me kujdes dhe maturi qe te mos keni probleme.
akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do i merrni gjerat me seriozisht sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do mendoni te jetoni se bashku. Përgatituni mire sepse jo gjithçka është fushe me lule. Beqaret do mund te takojnë persona te veçante me te cilat ja vlen te njihesh. Ne planin financiar do ketë goxha vështirësi, por fale disa miqve te specializuar ne këtë fushe do ia dilni mbanë me sukses.
shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Planetët do e mbrojnë gjate gjithë ditës jetën tuaj ne çift sot. Nga ana tjetër ata do ju nxitin te përgatisni surpriza te njëpasnjëshme dhe te dy do ndiheni për mrekulli. Beqaret do marrin vendime te rëndësishme mbi te ardhmen dhe do ndihen te plotësuar. Sektori i financave do jete mjaft konfuz. Mendohuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Nuk është koha për te rrezikuar.
bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do ju ndryshoje shume shpesh humori sot juve qe jeni ne një lidhje, prandaj gjerat mund te mos ecin ashtu si kishit ëndërruar. Ne disa momente do debatoni ashpër me partnerin. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet delikate edhe për disa kohe. mos kryeni asnjë investim te ekzagjeruar.
ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Ata qe janë ne një lidhje, me ne fund do afrohen me pranë partnerit te tyre dhe do ia shprehin gjitha ato qe kane menduar prej kohesh. Nëse jeni ende vetëm, mos kërkoni te bëni asgjë me ngut sepse situata mund t'iu dale jashtë kontrollit dhe keni për te vuajtur. Për financat do jete dite delikate dhe nuk do mund te kryeni asnjë shpenzim te madh. Beni kujdes!
peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do ja kaloni mire me partnerin tuaj sot dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast me te. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm ndryshimin e statusit. Gjithçka do ndodhe ne kohen e duhur. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse ne momentin me pak te pritur mund te ndodhe ndonjë gjë e keqe. Hi
 

Hera

Banned
Parashikimi i horoskopit, datë 11 shtator 2019
lg.php

lg.php

lg.php

Dashi
Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. Ndërsa ata që kanë kohë me partnerin/en, mund të mos jenë të kënaqur me atë që po jetojnë.
lg.php

Demi
Në dashuri do të jeni në gjendje që të përballeni me çdo situatë dhe të gjeni siguri, edhe në lidhjet më të komplikuara. Sa i takon punës, bëni kujdes ndaj debateve që mund të lindin me ndonjë koleg.

Binjakët
Nuk kënaqeni asnjëherë me asgjë dhe prireni të jeni të pakënaqur. Mirëpo kjo sjellje jo gjithmonë do të sjellë rezultate të mira. Kjo e mërkurë është ideale për të bërë sqarime të cilat i zvarrisni prej kohësh.

Gaforrja
Diçka nuk do të shkojë siç duhet dhe mund ta gjeni veten në një situatë të mbushur me tension. Gjithë ata që janë çift, do të kenë përmirësime të ndjeshme në dashuri, duke lënë pas krizat e kaluara. Megjithatë kjo ditë do të sjellë një ngarkesë të lehtë stresi.

Luani
Është një moment i veçantë, pasi nuk flini të qetë. Gjatë këtyre ditëve mund të jeni në mes të një beteje, e cila duket sikur po bëhet kundër mullinjve të erës. Mund të inatoseni dhe të nxirrni idetë tuaja, por në vënien në praktikë do të hasni në shumë kundërshti. Vetëm fundi i vitit do të sjellë përmirësime të ndjeshme.

Virgjëresha
Shmangni sa më shumë pyetjet e tepërta dhe mos reflektoni mbi çdo gjë, pasi kjo gjë mund t’iu penalizojë. Mundohuni që të jetoni me qetësi çdo situatë. Këshillohet që ti shfrytëzoni sa më mirë këto ditë, pasi do të jenë përgjithësisht të favorshme.

Peshorja
Jeni duke u munduar që të realizoni projektet tuaja dhe jeni të pakënaqur, pasi gjërat nuk po ecin ashtu siç ju dëshironi. Bëni durim pasi ndoshta ka ardhur momenti për të ndryshuar dhe për të përshkuar rrugë të reja. Ditët në vijim do të sjellin këshilla të dobishme.

Akrepi
Nëse në të kaluarën ka pasur mundime sa i takon shëndetit, tashmë shumë nga të lindurit e kësaj shenje do të gjejnë rrugën e duhur për të qenë më mirë. Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon që të përgatiteni për disa ndryshime të bujshme. Këto ndryshime janë të favorshme, në sajë të ndikimit të Venusit.

Shigjetari

Yjet flasin për dashuri të rigjetura, emocione dhe konfirmime. Kush ka pasur një ndryshim roli së fundmi dhe ka pasur dyjëzime, shumë shpejtë do të kuptojë se ka hedhur hapin e duhur.

Bricjapi
Keni dëshirë që të ruani zakonet tuaja, ndonëse do të jeni të tërhequr nga dëshira për të gjetur alternativa të reja. Ky është momenti kur do të ndjeni t’iu dridhet toka nën këmbë, pasi do të përballeni me një tension të madh, sa i takon jetës tuaj profesionale.

Ujori
Tregoni kujdes ndaj ndonjë shqetësim shëndetësor me të cilin mund të përballeni. Mundohuni që ti jepni më shumë hapësirë, gjithçkaje që ju bën të ndiheni mirë dhe në gjallëri.

Peshqit
Nëse keni dëshirë që të ndryshoni punë, ka ardhur momenti për ta bërë, pasi zhvillimet e reja janë mjaft të favorshme. Edhe sa i takon dashurisë, do të keni mundësi që të përfshiheni në një lidhje të re.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja
Jeni duke u munduar që të realizoni projektet tuaja dhe jeni të pakënaqur, pasi gjërat nuk po ecin ashtu siç ju dëshironi. Bëni durim pasi ndoshta ka ardhur momenti për të ndryshuar dhe për të përshkuar rrugë të reja. Ditët në vijim do të sjellin këshilla të dobishme.

Hajt mo mire qenka sot:p
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Bricjapi
Keni dëshirë që të ruani zakonet tuaja, ndonëse do të jeni të tërhequr nga dëshira për të gjetur alternativa të reja. Ky është momenti kur do të ndjeni t’iu dridhet toka nën këmbë, pasi do të përballeni me një tension të madh, sa i takon jetës tuaj profesionale.

Po pres termetin :unsure: Une si besoj ktyne mduken njerez koti ato qe jetojn duke u bazu te horoskopi:p
 

Hera

Banned
lg.php

lg.php

Parashikimi i horoskopit, datë 12 shtator 2019
lg.php

lg.php

lg.php

Dashi
Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Edhe puna nuk sjell ndonjë zhvillim premtues.
lg.php

Demi
Ju presin tre ditë të mbushura me nervozizëm dhe lodhje. ana tjetër duhet të dini se sa më shumë afrohet fundi i vitit, aq më shumë do të afrohen zgjidhjet që prisni.
Binjakët
Kjo e enjte është mjaft pozitive për kontaktet, udhëtimet dhe për lidhjet që mund të krijohen në qytete të tjera. Do të arrini që të argëtoheni dhe të rigjeni buzëqeshjen e munguar.
Gaforrja
Keni kaluar një verë të mbushur me probleme gjë që ju ka hequr buzëqeshjen. Gjithë kjo, ka sjellë një shqetësim të madh si në familje edhe në dashuri. Ka ardhur momenti i rikuperimit.
Luani
Jeni shumë të zënë me çështje që kanë të bëjnë me punën gjatë kësaj periudhe. Brenda tre muajsh jeta juaj mund të ndryshojë pozitivisht, ndërsa gjatë këtyre ditëve do të jeni në një betejë konstante.
Virgjëresha
Ata që për vite kanë mbetur pezull në dashuri, duhet të pyesin veten nëse është momenti për të ndryshuar. Gjatë këtyre ditëve duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të mundoheni që të zgjidhni ndonjë problem.
Peshorja
Edhe pse së fundmi nuk keni qenë shumë të sigurtë lidhur me një zgjedhje që duhet të bëni, tashmë do të jeni më të sigurtë në veprimet tuaja. Për të lindurit e kësaj shenje parashikohen projekte të reja.
Akrepi
Këshillohet që të hidheni në veprim, për sa kohë që yjet ju mbështesin. Ata të cilët nuk do të marrin asgjë në një periudhë kaq të favorshme, do t’iu duhet që ti bëjnë llogaritë me disa probleme të vjetra.
Shigjetari
Kush është përfshirë shumë në disa probleme të punës dhe është ndjerë i izoluar, është normale që të kërkojë lirinë dhe gjëra të reja. Gjithashtu, sot do të përballeni me njerëz, të cilët do ju dalin kundër.
Bricjapi
Bëni mirë që të mbani nën kontroll karakterin tuaj, pasi shpesh do ju duhet që ti bëni llogaritë me veprime të gabuara. Mundohuni që të kuptoni më mirë nevojat tuaja dhe më pas të veproni.
Ujori
Kjo periudhë është e mbushur me konfuzion për të lindurit e kësaj shenje. Në dashuri, pritet që ta kaloni këtë fazë pasigurie. Ndërsa në punë po investoni në shumë projekte dhe me shumë entuziazëm.
Peshqit
E enjtja do të jetë e mbushur me zhvillime mjaft pozitive. Keni nevojë për më shumë konsensus përreth vetes në mënyrë që të ecni drejt projekteve të rëndësishme.
 
M

Morfina

Ujori
Kjo periudhë është e mbushur me konfuzion për të lindurit e kësaj shenje. Në dashuri, pritet që ta kaloni këtë fazë pasigurie. Ndërsa në punë po investoni në shumë projekte dhe me shumë entuziazëm.

@Hera ke ndru doren, po na e bo jeten me te veshtire :p
 

Mogli

Be good or be good at it
Ujori
Kjo periudhë është e mbushur me konfuzion për të lindurit e kësaj shenje. Në dashuri, pritet që ta kaloni këtë fazë pasigurie. Ndërsa në punë po investoni në shumë projekte dhe me shumë entuziazëm.

@Hera ke ndru doren, po na e bo jeten me te veshtire :p
Varja punes,dashuria eshte kryesore ahhahahahah
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Keni kaluar një verë të mbushur me probleme gjë që ju ka hequr buzëqeshjen. Gjithë kjo, ka sjellë një shqetësim të madh si në familje edhe në dashuri. Ka ardhur momenti i rikuperimit.
Te keqen prandaj kam qene super e qete sot:D.
Me ne fund,me ne fund ^_^ :):)
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
lg.php


Demi
Ju presin tre ditë të mbushura me nervozizëm dhe lodhje. ana tjetër duhet të dini se sa më shumë afrohet fundi i vitit, aq më shumë do të afrohen zgjidhjet që prisni
:emoji_fingers_crossed::lol:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
lg.php


Demi
Ju presin tre ditë të mbushura me nervozizëm dhe lodhje. ana tjetër duhet të dini se sa më shumë afrohet fundi i vitit, aq më shumë do të afrohen zgjidhjet që prisni
:emoji_fingers_crossed::lol:
Aiiiii cna paska parashiku nervozizemmm. :p

Ooo @iva ,ec mi goc njehere shohim e noj filxhan kafjet...ahhahahaha bas e hedhim poshte ket parashikim horoskopi.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Aiiiii cna paska parashiku nervozizemmm. :p

Ooo @iva ,ec mi goc njehere shohim e noj filxhan kafjet...ahhahahaha bas e hedhim poshte ket parashikim horoskopi.
Do e permbysim.
Mjaft e sigurte kjo!
Bashkimi bene fuqine...
Demat ne aksion te permbysjes se parashikimit:p
 

iluzion

maybe
Peshqit
E enjtja do të jetë e mbushur me zhvillime mjaft pozitive. Keni nevojë për më shumë konsensus përreth vetes në mënyrë që të ecni drejt projekteve të rëndësishme.
Me konsensus arrihet Cdo gje :p
 

Hera

Banned
Parashikimi i horoskopit, datë 14 shtator 2019

Dashi
Me Hënën që hyn në shenjën tuaj, parashikohet një ditë interesante. Është momenti ideal për të vënë në jetë projektet që keni në kokë, pasi do të merrni rezultatet e pritshme.
lg.php

Demi
Nuk parashikohet që të keni probleme, përkundrazi do të fitoni siguri lidhur me ndjenjat që keni. Periudha në vijim do të jetë mjaft e rëndësishme për të gjithë çiftet.
Binjakët
Horoskopi i kësaj dite kërkon që të veproni me kujdes. Mos sfidoni eprorët dhe mos u inatosni për gjëra të vogla.
Gaforrja
Ju pret një fundjavë interesante gjatë së cilës do të keni mundësi të bëni një zgjedhje pozitive. Sa i takon dashurisë, keni nevojë për konfirmime.
Luani
Do të keni vështirësi për të marrë atë që dëshironi, kështu që mos u inatosni nëse gjërat nuk ecin siç duhet. Situata do të ndryshojë javën që vjen. Ju do të keni rikuperim të ideve.
Virgjëresha
Gjatë kësaj dite mund të jeni konfuz lidhur me një zgjedhje që keni bërë, pasi do të kuptoni se nuk do e kishit bërë nëse rrethanat do të ishin ndryshe.
Peshorja
Marsi dhe Neptuni do të kenë ndikim të kundërt në shenjën tuaj dhe kjo gjë do të zgjasë deri të hënën. Në raportet ndërpersonale do të përballeni me tensione.
Akrepi
Ju pret një ditë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të Marsit dhe Neptunit. Do të jeni plot me energji dhe të vendosur për të realizuar synimet tuaja.
Shigjetari
Ka disa probleme me të cilat duhet të përballeni gjatë kësaj dite. Gjithashtu e dini mirë se është e pamundur që të harroni disa gjëra dhe të fshini emocionet tuaja.
Bricjapi
Shijojeni këtë ditë, pasi planetet do të jenë në anën tuaj. Merrni guximin për diçka që ka rëndësi për ju dhe gjeni ekuilibrin e jetës suaj. Nëse doni të ecni përpara, bëjeni.
Ujori
Mundohuni që të jeni pozitiv dhe të harroni situatat negative me të cilat jeni përballur. Do të nisë për ju një periudhë rikuperimi e cila do të vijojë deri në fund të vitit.
Peshqit
Do të jeni shumë të stresuar, për shkak se disa persona do tentojnë që t’iu bindin se problemi jeni ju, por mos u lëshoni. Shumë nga ju do të ndihen larg partnerit/es.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Ju pret një fundjavë interesante gjatë së cilës do të keni mundësi të bëni një zgjedhje pozitive. Sa i takon dashurisë, keni nevojë për konfirmime.
(Dhe dashuria po me pret me kraha hapur):D:D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mir, jo keq....tani mund te vazhdoj diten time e qetë :p
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Luani
Do të keni vështirësi për të marrë atë që dëshironi, kështu që mos u inatosni nëse gjërat nuk ecin siç duhet. Situata do të ndryshojë javën që vjen. Ju do të keni rikuperim të ideve.

Cfare do te thot te mos inatosem?
Serio e kan kto ?
Kush e ka shkrujt ket horoskop se kam per tja zbraz ktit sot lol
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene hene - 16. shtator 2019

dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Pritet qe partneri t’iu kushtoje me shume vëmendje gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Do kaloni çaste te mrekullueshme dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Beqaret duhet t’i gjykojnë mire te gjitha gjerat para se te fillojnë histori dashurie. Ne planin financiar situata do jete goxha e qëndrueshme nëse vazhdoni te shpenzoni me maturi.

demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Mos ëndërroni shume gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha. Beqaret do kenë plot mundësi për takime te rëndësishme te cilat mund te përfundojnë ne histori dashurie afatgjata. Financat do vijnë duke u përmirësuar. Do keni mundësi te kryeni edhe shpenzimet me te nevojshme edhe te hiqni disa para mënjanë.

binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Jeta juaj ne çift do vije duke u përmirësuar gjate kësaj dite. Rutina do marre fund njëherë e përgjithmonë dhe do e shihni me pozitivizëm te ardhmen. Beqaret edhe pse do kërkojnë pa fund dashurinë nuk kane për ta gjetur atë. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Nuk do e keni aspak te vështirë te lani borxhet dhe te kryeni shpenzimet e domosdoshme.

gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Jetën sentimentale do e lini pas dore duke qene se do keni plot angazhime dhe pune te tjera. Partneri do ju mirëkuptojë. Beqaret nuk do ndihen ende gat te ndryshojnë statusin, kështu qe do mbeten vetëm. Do jeni shume ambicione zot ne planin financiar dhe nuk do kënaqeni me aq para sa keni. Kujdes, sepse duke bere çmenduri mund te keni humbje te mëdha.

luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Pasioni do ndizet edhe me shume gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Emocionet qe do përjetoni janë te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni çdo moment. Beqaret nuk do jene ne humor për te kërkuar dashurinë dhe do mbeten ashtu si janë. Financat do vazhdojnë te mbeten te trazuara, kështu qe kujdes me çdo lëvizje qe do kryeni.

virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Mos u largoni shume nga realiteti sot juve qe jeni ne një lidhje sepse shume shpejt do përballeni me zhgënjime. Beqaret do kenë një dite te favorshme. Ka ardhur momenti qe edhe ata te flirtojnë dhe te fillojnë je etape te re me dike ne krah. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi sepse nuk do pranoni ta shtrëngoni rripin e shpenzimeve.

peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Fale influencës pozitive te Marsit dhe te Jupiterit, jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft entuziazmuese. Do ndiheni me fat qe keni dike si partneri ne krah. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentet qe ata me pak e presin. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë duhet te shmangni investimet e mëdha. Merruni me shume me menaxhimin e te ardhurave.

akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Ju keni një dëshirë të madhe për të dashur dhe për tu dashur dhe do të bëni gjithçka për të zgjidhur disa tensione sentimentale që nuk janë të mira për historinë tuaj. Për ata që kanë përfunduar së fundmi një lidhje, nuk do të jetë e përshtatshme të ndërmarrësh një histori të re. Merrni një periudhë kohe për t’ii kushtuar vetes dhe pasioneve tuaja dhe gëzoni një status të vetëm për një kohë.

shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mjedisi yjor nuk do jete shume i përshtatshëm sot për ata qe janë ne një lidhje. Mund te lindin here pas here edhe disa mosmarrëveshje te vogla. Me kujdes mund t’i kaloni shpejt ato. Beqaret nuk duhet te kërkojnë me ngulm fillimin e një lidhjeje sepse do pendohen shpejt. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me se miri. Do ndiheni shume te qete tashme.

bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite mjaft delikate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni ne humorin e duhur as ju dhe as partneri, prandaj çdo fjale e pavend mund ta acaroje atmosferën. Beqaret do kenë veçse takime kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Financat nuk do jene aspak ne gjendje te keq kështu qe mund te kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me shume.

ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Nëse doni qe lidhja juaj te ece sa me mire duhet te toleroni dhe te bëni ndonjë lëshim te vogël. Me kokëfortësi dhe inat nuk mund te zgjidhni asnjëherë asgjë. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen te krijojnë një lidhje sepse do jene te angazhuar me pune. Për financat do përkujdeseni gjithë kohës dhe situata pritet te mbetet e qëndrueshme.

peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do keni shume mosbesim gjate kësaj dite ndaj partnerit tuaj dhe gjerat nuk do ecin si i kishit planifikuar. E mira është te flisni sa me hapur me te dhe te diskutoni çdo detaj. Beqaret do jene ne ankth sepse nuk do e gjejnë dot princin e tyre te kaltër. Financat do fillojnë te përmirësohen fale ndihmës qe do iu japin disa familjare.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top