Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene marte - 17. shtator 2019
dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Venusi do ju mbështesë pa kushte gjate kësaj dite dhe do beje qe çdo gjë mes jush dhe atij qe keni ne krah te ece sa me mire. Asnjë nuk do arrije t’ua turbulloje atmosferën. Beqaret do jene me fat dhe me ne fund do arrijnë te takojnë personin e tyre te ëndrrave. Ne planin financiar do jeni me fat. Te ardhurat do rriten goxha dhe mund te bëni investimet qe keni menduar.
demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Dielli do e ngrohe gjate gjithë kohës jetën tuaj ne çift sot dhe do ndiheni me mire se me pare. Nuk do e mbani me mendjen tek problemet e se shkuarës. Beqaret nga ana tjetër do kenë njohje te reja dhe mund te fillojnë marrëdhënie pasiononte me ta. Ne planin financiar perspektivat duken goxha te mira. Do dini edhe sa te shpenzoni qe gjendja te mbetet përherë e qëndrueshme.
binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Saturni do jete planeti qe do kujdeset për jetën tuaj ne çift sot dhe do ju nxite t’i mbani premtimet qe i keni bere partnerit. Edhe ai do përkujdeset me tepër për ju dhe do ua shprehe ndjenjat. Beqaret nuk do dine si te sillen me personat qe do takojnë dhe kane për te humbur mundësi te shkëlqyera. Te ardhurat do përmirësohet ndjeshëm për shkak te gjithë masave qe keni marre me herët.
gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Nëse keni një lidhje ka rrezik qe sot te ëndërroni për dike tjetër. Ky ne fakt do jete gabim dhe nga ana tjetër nuk do ju lere aspak te qete. Beqaret do ndihen me te gëzuar se me pare sepse do takojnë një person qe do iu përshtatet ne te gjitha aspektet. Çdo gjë për ta ka për te qene me e bukur. Edhe gjendja financiare do jete goxha e mire për shkak te mbështetjes se madhe te Merkurit.
luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Për njëherë te vetme ju do te mendoni me shume për te ardhmen sesa për te tashmen apo te shkuarën. Kjo do jete gjë e mire dhe keni për ta pare sa përfitime do ju sjelle. Beqaret qe kane kohe qe janë vetëm apo sapo janë ndare, mund te realizojnë ne mesdite takime drithëruese. Financat do dini mire si t’i organizoni ne mënyrë qe situata te mbetet gjithë kohës e qëndrueshme.
virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Plutoni do sjelle qëndrueshmëri ne jetën tuaj ne çift sot. Do flisni me hapur me atë qe keni ne krah dhe do mendoni seriozisht për te zgjeruar familjen. Beqaret nga ana tjetër, duke u përkujdesur për familjen dhe punën, nuk do kenë shume kohe për flirte dashurore. Ne planin financiar do jeni me te matur se me pare dhe nuk do ju ndodhin aspak probleme.
peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite e veçante dhe e begate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni besim te plote tek ai qe keni ne krah dhe mund te merrni vendime te rëndësishme. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse do lëndohen pa mase. Ne planin financiar do i keni te gjitha kushtet dhe mundësitë për ta përmirësuar situatën e për te bere edhe disa investime afatgjata.
akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Pas një periudhe disi delikate për ata qe janë ne një lidhje, sot çdo gjë do ndryshoje. Do keni me tepër besim tek partneri dhe do i pranoni gabimet qe keni bere. Beqaret nuk do i ndaloje asgjë për te hedhur hapat e duhura e për te filluar një lidhje te bukur. Buxheti do përballet me vështirësi te mëdha, megjithatë nuk duhet ta lëshoni veten. Kërkoni edhe mbështetjen e familjareve.
shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta juaj ne çift do marre bekimin e yjeve gjate gjithë kësaj dite dhe çdo gjë mes jush dhe partnerit ka për te ecur për mrekulli. Beqaret do preferojnë ta bëjnë çdo gjë ne fshehtësi te plote sepse ashtu do përjetojnë me tepër kënaqësi. Ne planin financiar do jeni me fat. Filloni nga shlyerja e disa borxheve te vjetra e me pas kryeni shpenzimet me te domosdoshme.
bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dita e sotme nuk do filloje shume mire për ata qe janë ne një lidhje, por çdo gjë do sqarohet shpejt dhe pas mesditës do shtohen emocionet dhe momentet harmonike. Beqaret do kenë disa takime interesante, por do pëlqejnë disa persona njëherësh dhe nuk do dine çfarë zgjedhjeje te bëjnë. Ne planin financiar asgjë nuk do mund ta prishe ekuilibrin qe mbizotëron.
ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Sot do jeni ne humor shume te mire ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do ketë përmirësime te jashtëzakonshme. Po vazhduat me këtë sjellje shume shpejt do kaloni ne një stad tjetër. Beqaret nuk duhet te dalin me shume persona sepse do shpërqendrohen dhe me pas nuk do dine ke te zgjedhin. Me paratë nuk do i keni punët shume mire.
peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe çdo gjë qe do bëni do ju shpërblehet me dashuri nga ana e tij. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te kërkuar dashurinë, kështu qe edhe mundësitë qe do iu jepen ata do i refuzojnë. Ne planin financiar do keni vështirësi te njëpasnjëshme dhe te gjitha këto nga pamaturia e kohëve te fundit. Pa mbështetjen e te afërmve nuk do ja dilni dot.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
u sa mire me ka rene, para partizane. :D
 

iluzion

maybe
peshqit.png PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe çdo gjë qe do bëni do ju shpërblehet me dashuri nga ana e tij. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te kërkuar dashurinë, kështu qe edhe mundësitë qe do iu jepen ata do i refuzojnë. Ne planin financiar do keni vështirësi te njëpasnjëshme dhe te gjitha këto nga pamaturia e kohëve te fundit. Pa mbështetjen e te afërmve nuk do ja dilni dot.
Shko mbytu
Pfffffffff ?
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për diten
e enjte - 19. shtator 2019

DASHI21. mars - 20. prill
Për çiftet qe kane shume kohe bashke çdo gjë do ece si duhet sot. Te dy palët do kujdeseni edhe për detajet me te vogla ne mënyrë qe çdo çast te jete i mrekullueshëm. Beqaret mire është te mos nxitohen shume edhe sikur personat qe do takojnë t’i mrekullojnë qe ne fillim. Me financat bëni kuje. Po nuk ecet me llogari strikte situata mundet te marre tatëpjetën.

DEMI21. prill - 21. maj
Atmosfera ne jetën tuaj ne çift ka për te qene elektrizuese sot. Mundohuni te tregoheni sa me diplomate dhe te matur sepse përndryshe gjerat do marrin tatëpjetën. Beqaret duhet te tregohen me te disponueshem dhe me te hapur. Ne planin financiar nuk do jeni me fat aspak dhe shpesh do gjendeni ne vështirësi edhe për te kryer shpenzimet me te nevojshme.

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Merkuri do ju mbështesë ne çdo moment sot dhe nuk do ju lere te vuani aspak. Me partnerin mund te keni edhe diskutime te gjata për disa vendime qe duhet te merrni. Beqaret do jene pasiononte. Yjet këshillojnë te ndjekin instinktin sepse do dalin te fituar. Buxheti nuk do jete shume i mire megjithatë shmangni marrjet e huave nëse nuk doni te keni probleme edhe me pas.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Sot do keni me shume nevoje se kurrë për siguri dhe qëndrueshmëri ne jetën tuaj ne çift. Flisni hapur me partnerin dhe ai do dije si t'ua plotësojë çdo dëshirë. Beqaret do kenë disa takime, por ende nuk do ndihen gati për te hedhur hapat e mëdha. Kohen e lire me mire ta kalojnë me miqtë ne mënyrë qe te mos mërziten. Buxheti nuk do jete as i keq as i shkëlqyer. Vazhdoni gjithsesi te tregoheni te kujdesshëm.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Ju qe jeni ne një lidhje do kaloni nga njeri ekstrem ne tjetrin sot. Do jete shume e vështirë te gjeni ekuilibrin dhe ne disa momente nuk do ndiheni as te qete. Beqaret do realizojnë një takim te veçantë qe shume shpet do ua ndryshoje jetën njëherë e përgjithmonë. Me financat mos luani shume. Sa me strikte te tregoheni sot aq me te fituar do dilni nesër.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Dite e ekuilibruar do jete kjo e sotmja për te dashuruarit dhe ne çdo moment keni për t'u ndier mire. Partneri do mundohet edhe t'iu surprizoje atëherë kur nuk do e prisni. Beqaret do e gjejnë gurine çmuar dhe jeta do ju marre një drejtim krejtësisht te ri. Çdo gjë do jete me e bukure se me pare. Sektori i parave do jete i mire dhe nuk do keni asnjë lloj problemi.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Sot do jete një dite e jashtëzakonshme për ata qe kane një lidhje. Do dashuroheni si te çmendur me partnerin dhe do ju duket shpesh vetja si mbi re. Edhe beqaret do përjetojnë emocione nga me te veçantat dhe pse jo mund te fillojnë edhe lidhjen e ëndërruar. Buxheti nuk do jete i keq, por për shkak te disa shpenzimeve te domosdoshme qe do ju duhet te kryeni, gjendja mund te destabilizohet.

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Te gjitha problemet dhe vështirësitë qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite do marrin fund sot. Pranë partnerit do ndiheni shume me mire nga me pare dhe do i hidhni te sigurta hapat drejt se ardhmes. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare mjafton qe te mos mbeten me te vetmuar si me pare. Ne planin financiar do jeni te nxituar dhe ka gjasa te bëni disa gabime.

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Tre planetë do e mbrojnë gjate gjithë kohës jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do dashuroheni si te çmendur me atë qe keni ne krah dhe nuk do doni te shkëputeni asnjë çast prej tij. Beqaret jo vetëm qe do fillojnë një lidhje, por do hedhin edhe hapa te menjëhershme. Me financat, sa me te matur e te kujdesshëm te tregoheni sot, aq me te fituar keni për te qene nesër.

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Sot do jeni shume te matur dhe te kujdesshëm ju te dashuruarit kështu qe marrëdhënia me personin qe keni ne krah ka për te qene me e mire. Edhe disa hatërmbetje te vjetra do mund t'i zgjidhni. Beqaret do kenë sukses ne dashuri dhe do ndihen te plotësuar. Për financat dëgjojini me kujdes këshillat qe do iu japin te afërmit sepse do jene shume te vlefshme.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Te dashuruarit do jene plot humor dhe te gatshëm për te bere çdo lloj çmendurie me te dashurin e tyre te zemrës. Te dy palët do përjetojnë kënaqësi. Beqaret do kalojnë një dite te mbushur me kënaqësi dhe do ndihen me te përmbushur se me pare. Ne planin financiar nuk do ecni me sy mbyllur, por do i bëni me kujdes llogarite para se te hidhni çdo lloj hapi.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Dite jo shume e qëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mund te kapeni pas gjerave te kota dhe do keni edhe debate te ashpra. Beqaret as nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje sepse do jene shume te ngarkuar me pune. Ne planin financiar gjendja do jete aq e mire saqë mund te bëni edhe disa investime afatgjata.
 

Hera

Banned
Parashikimi i Horoskopit, datë 20 shtator 2019


Dashi

Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Do të jeni shumë të zënë dhe Marsi i hap rrugën një situate që kërkon një dozë masive përpjekjeje.

Demi

Sot do të keni mundësi të përjetoni momente ëndërrimtare me partnerin tuaj i cili do të jetë në gjendje të prekë telat e duhur dhe t’ju heqë edhe nga situatat më të pakëndshme.

Binjakët

Do të merrni vendime me partnerin me të cilin nuk do të jeni përballur kurrë ndryshe vetëm. Shpenzimet e paparashikuara do të krijojnë pak humor. Dikush mund të ketë një konfrontim me një udhëheqës për një çështje të mprehtë.

Gaforrja

Kënaqësia dhe ekuilibri janë për ju një siguri për të ardhmen. Do të jetë një kohë e favorshme për të trajtuar çështjet burokratike ose për të paraqitur projekte të reja për të ardhmen.

Luani

Më në fund, jeta juaj e dashurisë do të ndalojë së ju torturuari dhe në javët e ardhshme do të keni mundësi të gjeni paqe. Dita nga këndvështrimi i punës do të jetë paksa nervoz, do të duhet të merreni me drejtues mjaft të kërkues.

Virgjëresha

Misterioze, sot me një shikim të vetëm mund të mashtroni atë që ju pëlqen. Ju keni një frymë të shkëlqyer vëzhgimi dhe menjëherë do të jeni në një mendje me kërkesat e veprimtarisë ose profesionit.

Peshorja

Sot partneri do të mirëpresë pozitivisht propozimet tuaja, dhe mbi të gjitha, do t’ju ndihmojë të shihni gotën gjysmë të mbushur, kur gjithçka duket se nuk shkon mirë.

Akrepi

Do të dëshironi të diskutoni me partnerin tuaj, por për një arsye ose një tjetër vazhdoni të vononi. Nga sot planeti i Mërkurit do të veprojë në favorin tuaj dhe do t’ju japë kënaqësi të madhe në vendin e punës.

Shigjetari

Jepni më shumë hapësirë në kërkim të mirëkuptimit të një çifti dhe do të kuptoni se në këtë mënyrë do të largoni dyshimet dhe frikën. Do të jeni aktiv mendor dhe do të jeni në gjendje të përmbushni çdo detyrë.

Bricjapi

Pasioni dhe mirëkuptimi do të jenë shumë të mira sot. Me qëndrimin tuaj do të keni sukses të forconi një marrëdhënie që po humbte smaltin e saj. Sot nuk ju intereson polemika e lehtë, ata mund t’ju mashtrojnë.

Ujori

Sot hëna do të shkëlqejë në shenjën tuaj, do të jetë një ditë plot kënaqësi dhe romancë, falë edhe favorit të Venusit. Marrëveshja do të jetë perfekte! Sot mund të gjeni disa pengesa në punë, por do zgjidhen.

Peshqit

Një dialog sqarues do t’ju ndihmojë të gjeni zgjidhjen për historinë tuaj. Qëndrimi armiqësor i një kolegu do t’ju bëjë të pakëndshëm dhe nuk do të shihni kohën për tu sqaruar.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Horoskop me 3 fjali. Çfar tha? Hiç gje.
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene shtune - 21. shtator 2019
dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Qetësia do mbizotërojë, por ne disa momente mund te ndieni edhe njëfarë brenge apo mërzitjeje. Beqaret nuk do i marrin parasysh ato qe do iu thonë miqtë dhe mund te bëjnë zgjedhje te gabuara. Me financat tregohuni sa me te matur qe te mundeni sepse vetëm ne këtë mënyrë do e mbani situatën nen kontroll.
demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Duhet te jeni me realiste sot ju te dashuruarit dhe duhet t'i pranoni gabimet qe keni bere ne çift. Vetëm kështu do mund te mbani një marrëdhënie te qëndrueshme dhe pa probleme. Beqaret do jene pafund joshës dhe do arrijnë te bëjnë për vete çdo person qe do pëlqejnë. Me shpenzimet do jeni te kursyer kështu qe gjendja do mbetet e kënaqshme.
binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Marrëdhënia juaj me partnerin do jete e shkëlqyer sot. Do ndiheni te përkëdhelur dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Beqaret nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë dhe do preferojnë te presin edhe pak para se te hedhin hapa. Ne planin financiar do përballeni me surpriza te këndshme. Ndihma e te afërmve do jete e vyer, por edhe mënyra juaj e te menaxhuarit.
gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Te dashuruarit nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura nga partneri i tyre pasi ai nuk është zoti qe mund t'iu plotësojë çdo dëshirë. Duhet te jene me realiste nëse duan qe te kenë lidhje afatgjate. Për beqaret ka për te qene një dite akoma me e favorshme se me pare pasi atyre do iu jepen mundësi edhe me te mira njohjeje. Financat do jene delikate, por nuk duhet kurrsesi te merrni hua.
luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Fale ndikimit te madh te Venusit, sot do përjetoni emocione shume te forta ju te dashuruarit. Si ju ashtu edhe partneri do i shprehni edhe me tepër ndjenjat dhe do i përkushtoheni me tepër njeri-tjetrit. Beqaret do kenë një dite plot re dhe nuk do iu jepet asnjë mundësi për njohje interesante. Ne planin financiar do ketë zhvillime goxha pozitive dhe situata do jete me e kënaqshme.
virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Dite shume e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni shume bashkëpunues me partnerin dhe marrëdhënia ne çift do ketë përmirësime te njëpasnjëshme. Beqaret do kenë një dite interesante dhe me disa takime për t'u veçuar. Gjithsesi mire është qe sot te mos hedhin hapa. Financat do dini si t'i mbani nen kontroll.
peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Nëse qaheni nga përkujdes i partnerit gjate kësaj dite do te thotë se keni teka te kota. Ai do beje çdo gjë për ju dhe do ju vere ne plan te pare. Beqaret nuk do kenë asnjë mundësi për te realizuar lidhjet qe kane ëndërruar gjithmonë dhe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar fati do jete ne anën e tyre. Do dine gjithë kohës si t'i menaxhojnë te ardhurat dhe do heqin edhe disa mënjanë.
akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do jeni me te çlirët sot me atë qe keni ne krah dhe do flini për çdo gjë qe keni ne mendje. Harmona dhe begatia qe do ju karakterizoje do jete e adhurueshme. Beqaret me shume gjase do realizojnë takimin e tyre te jetës dhe gjithçka do ju ndryshoje brenda pak sekondash. Ne planin financiar veproni me shume kujdes nëse nuk doni te keni probleme e vështirësi.
shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Do jeni me te përkujdesur se çdo here tjetër sot ju te dashuruarit dhe do bëni me te mirën për lidhjen qe keni krijuar. Mes jush nuk ka për te lindur asnjë debat i forte. Beqaret do tundohen tej mase nga disa persona, por do druhen te hedhin hapa. Miqtë do iu ndihmojnë tej mase. Buxheti do jete i kënaqshëm kështu qe as mos u merakosni fare. Mund te përfitoni edhe për te bere disa investime.
bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Neptuni do pozicionet keq gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe mund te kaloni edhe momente delikate se bashku me partnerin. Asnjeri nga te dy nuk do hape rruge. Beqaret nuk duhet ta marrin seriozisht çdo ngacmim qe do iu behet sepse mund te lëndohen. E mira është t'i mbajnë gjithë kohës këmbët ne toke. Ne planin financiar gjendja do jete e mire dhe nuk do keni asnjë vështirësi.
ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jete shume konfliktuale gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh për shume gjera dhe here pas here do debatoni ashpër. Beqaret do kenë një dite te mbushur me surpriza. Zemra e tyre do ndihet e plotësuar dhe e mbushur me gëzim. Ne planin financiar do jeni me fat megjithatë do ju duhet një menaxhim me i mire qe gjendja te mos ndryshoje shpejt.
peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Jeta sentimentale e juve qe jeni ne një lidhje do jete jashtëzakonshme sot. Jo vetëm qe do ja shprehni ndjenjat njeri-tjetrit, por do përgatisni ne çdo moment edhe surpriza. Beqaret duhet te tregohen paksa me te duruar ne mënyrë qe ta gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Po u nxituan do bëjnë gabime fatale. Buxheti do jete i mire. Mund te bëni edhe investimet qe keni menduar se bashku me disa miq.
 

DeliriumMind

🦁❤
Fale ndikimit te madh te Venusit, sot do përjetoni emocione shume te forta ju te dashuruarit. Si ju ashtu edhe partneri do i shprehni edhe me tepër ndjenjat dhe do i përkushtoheni me tepër njeri-tjetrit. Beqaret do kenë një dite plot re dhe nuk do iu jepet asnjë mundësi për njohje interesante. Ne planin financiar do ketë zhvillime goxha pozitive dhe situata do jete me e kënaqshme.

Dmth do fitoj plot lek dhe do punoj gjysmen e oreve? Se perndryshe nuk e kuptoj ket horoskop
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene diel - 22. shtator 2019
dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Dite e shkëlqyer do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjate gjithë kohës do përjetoni emocione te forta dhe do i harroni problemet qe keni pasur me herët. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje, por miqtë nuk do i lënë asnjë moment vetëm qe ata te mërziten. Buxhetin do mundoheni fort ta ekuilibroni, por për fat te keq nuk do ja arrini dot.
demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Dite aspak e qete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne shume momente do debatoni ashpër me atë qe keni ne krah dhe do mërziteni. Beqaret do bëjnë mire te rikthehen ne realitet dhe te mos ëndërrojnë me shume nga sa duhet sepse mund te lëndohen. Ne planin financiar do përballeni me goxha vështirësi dhe do duhet te paguani fatura te majme ne këtë sektor.
binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Juve qe jeni ne një lidhje sot do ju pëlqejnë gjerat e çmendura dhe mund te ndërmerrni edhe rreziqe vetëm për te përjetuar sa me shume emocione. Beqaret nuk duhet te hedhin hapa te nxituara sepse përndryshe situata mund t'iu dale jashtë kontrollit dhe mund te lëndohen. Shpenzimet kryejini gjate gjithë kohës me kujdes dhe gjendja ka për te mbetur e mire.
gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Sot do përballeni me surpriza te jashtëzakonshme ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit do jete aq i bukur saqë shpesh do ju duket vetja si neper ëndrra. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim interesant. Nuk ka ardhur ende dita me e favorshme për ta. Me financat duhet te ndiqni strategji strikte ne mënyrë qe te mos keni probleme.
luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Edhe pse presioni nga jashtë do jete shume i madh gjate kësaj dite, ju nuk do i dëgjoni aspak te tjerët dhe do bëni gjithçka qe dëshironi. Partneri do jete me i çiltër dhe do dije edhe t'iu surprizoje. Beqaret nuk do dine si ta joshin atë qe pëlqejnë dhe ka rrezik qe ai t'iu ike nga duart. Ne planin financiar fati do jete me shumice dhe gjendja do vije shume shpejt duke u normalizuar.
virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Yjet janë premtuese për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do merreni vesh mjaft mire me partnerin dhe do ju duket sikur keni rilindur. Beqaret pas kaq kohesh pritjeje me ne fund do e gjejnë personin e duhur me te cilin do fillojnë një lidhje emocionuese. Ne planin financiar do jeni gjithë kohës vigjilente dhe nuk do ju dale asnjë e papritur. Vazhdoni ne këtë rruge sepse nuk do pendoheni.
peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Mbajeni gjate gjithë kohës nen kujdes jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite sepse ne te kundërt dikush tjetër do përfitojë dhe mund t'ua rrëmbejë atë qe keni ne krah. Beqaret me mire te tregohen te duruar sepse sot nuk do iu jepen mundësi aq te mira sa për te filluar një lidhje. Financat do mbeten te mira për aq kohe sa ju te jeni te logjikshëm dhe te mos bëni çmenduri.
akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Ju te dashuruarit do i përkushtoheni edhe partnerit edhe familjareve gjate kësaj dite. Do dini si ta ndani mire kohen qe asnjeri te mos mërzitet. Beqaret do përballen me një surprize gjigante qe do iu pëlqejë tej mase. Përgatituni për rrahje te forta zemre. Financat do jene goxha te mira. Duke iu menaxhuar si duhet ky sektor do ketë veçse përmirësime dhe asnjë lloj problemi.
shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dite aspak e favorshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do grindeni me partnerin edhe për gjerat me elementare dhe nuk do pranoni te hapni rruge asnjë çast. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare atëherë kur nuk do e presin, por e rëndësishme është qe do ndihen mjaft mire. Buxheti nuk do ketë asnjë lloj ndryshimi. Kujdes me investimet qe te mos keni tronditje se shpejti.
bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite tej mase e trazuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Disa persona te trete do kenë ndikim te jashtëzakonshëm tek ju dhe do ju nxitin te debatoni. Beqaret ka mundësi te fiksohen pas personave te martuar dhe shume me te mëdhenj ne moshe se ata. Nëse ne planin financiar i dëgjoni me kujdes te gjitha këshillat qe do iu japin specialistet gjendja ka për te qene e mire.
ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Nëse keni një lidhje te qëndrueshme, sot mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi për te ardhmen. Nëse kjo lidhje ka ende probleme, mos hidhni asnjë hap sepse mund te gaboni. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë vetëm edhe për disa kohe pasi personat qe do takojnë nuk do ju pëlqejnë sa duhet. Buxheti ne tërësi ka për te qene i kënaqshëm. Do i kryeni pa asnjë problem shpenzimet e planifikuara.
peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do jeni shume ëndërrimtare sot ju te dashuruarit dhe realiteti ka për t'iu dukur me zhgënjyes se asnjëherë tjetër. Po nuk u rikthyet me këmbë ne toke do vuani. Beqaret do tërhiqen fizikisht nga disa persona, por nuk duhet kurrsesi te hedhin hapa pa i njohur mire ata. Për menaxhimin e buxhetit me mire merrni këshilla dhe sugjerime nga specialistet pasi vete nuk do ja dilni dot mbanë.
 

Mogli

Be good or be good at it
Do jeni shume ëndërrimtare sot ju te dashuruarit dhe realiteti ka për t'iu dukur me zhgënjyes se asnjëherë tjetër. Po nuk u rikthyet me këmbë ne toke do vuani. Beqaret do tërhiqen fizikisht nga disa persona, por nuk duhet kurrsesi te hedhin hapa pa i njohur mire ata. Për menaxhimin e buxhetit me mire merrni këshilla dhe sugjerime nga specialistet pasi vete nuk do ja dilni dot mbanë.

P.s gra jeni nen vezhgim dhe po hodhet hapin e pare jeni nen site do ju selektoj hahahaha
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene hene - 23. shtator 2019

dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Partneri do ju provokoje sot me mënyra nga me te ndryshmet kështu qe bëni kujdes mos gaboni. Nga ana tjetër mos u mërzisni për ndonjë gjest te gabuar te tij sepse nuk do e beje me dashakeqësi. Beqaret as nuk do kenë kohe te trishtohen për jetën sentimentale pasi dita e sotme do jete e mbushur me mundësi te shkëlqyera. Saturni do i favorizoje gjithë kohës financat.

demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Marrëdhënia me partnerin tuaj ka për te qene shume e veçante gjate kësaj dite dhe do ju mburreni te gjithëve për këtë gjë. Edhe beqaret do kenë një dite goxha interesante, te mbushur me takime e flirtime. Ne çdo moment ata do ndihen mire. Buxhetin do e keni me tepër ne vëmendje dhe madje do kërkoni edhe ndonjë këshillë nga specialistet e fushës.

binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Për çdo dyshim apo ide qe te keni mbi jetën tuaj ne çift duhet te flisni hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangi problemet dhe mosmarrëveshjet me te. Beqaret nga ana tjetër sado qe ta kërkojnë princin e kaltër nuk do arrijnë dot ta gjejnë. Ne planin financiar disa te afërm do ju ndihmojnë tej mase dhe gjendja ka për te qene e jashtëzakonshme.

gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Ka rrezik te jeni shume agresive me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo ka rrezik ta prishe harmoninë dhe gjendjen e mire qe mbizotëronte prej kohesh. Beqaret nëse nuk reflektojnë me kujdes para se te hedhin hapa ka rrezik te përballen shpejt me zhgënjime te mëdha. Financat do jene te shkëlqyera dhe kjo do ju beje te jeni gjate gjithë kohës euforike.

luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Jeta juaj ne çift do ketë përmirësime te mëdha sot. Do jeni te kuptueshëm, te logjikshëm dhe mjaft tolerante me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene aspak ne humor per te hedhur kapa e për te marre vendime kështu qe edhe sot do mbeten me po te njëjtin status. Financat do përmirësohen ne fund te ditës fale një pune te shkëlqyer e me rezultate te larta.

virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Dite shume e ekuilibruar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe pse do jeni te angazhuar me pune, do e gjeni kohen për t'ia kushtuar atij qe keni ne krah dhe ai do ndihet mire. Beqaret mire është te mos bëjnë gjera te nxituara për te cilat te pendohen. Me financat do jeni te logjikshëm dhe për asnjë moment nuk do ju dalin probleme e vështirësi.

peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Sot te gjithë ata qe janë ne një lidhje do gjejnë një tjetër arsye për te qëndruar bashke dhe për t'u dashuruar pa dorashka. Marrëdhënia mes tyre dhe atij qe kane ne krah do jete fantastike. Beqaret mund te kenë disa takime vërtet te veçanta dhe emocionuese qe mund t'ua ndryshojnë jetën. Ne planin financiar mos prisni ndryshime shume te mëdha, por kënaquni me aq para sa do keni.

akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do jeni shume te paduruar sot ju te dashuruarit dhe do bëni disa gjera pa pyetur partnerin. Për fat ai do jete ne humor te mire dhe do ju fale për te mirën e përbashkët. Beqaret do jene shume dyshues dhe nuk do hedhin asnjë hap pa u siguruar qe personat qe do i joshin janë te duhurit. Për financat rrethanat nuk do jene shume te favorshme kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim.

shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite sepse jo çdo gjë është ne dorën e tij. Mundohuni gjithë kohës te jeni te logjikshëm dhe te mendoni edhe për gjerat qe ju bëni vete. Beqaret sado te kujdesen për vete dhe ta kërkojnë dashurinë, sot nuk kane për te qene me fat. Për financat çdo gjë do ece si duhet dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.

bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e mbushur me vështirësi dhe stuhi te fuqishme do jete kjo e sotmja. Do keni debate te forta me partnerin dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret do bëjnë mire t'i marrin gjerat shtruar dhe nuk kane për t'u zhgënjyer. Çdo gjë do ndodhe kur është planifikuar. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri kështu qe nuk duhet te shqetësoheni.

ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni me tepër kohe me te dashurin e zemrës dhe do ja shprehni atij emocionet. Beqaret do kenë një dite thuajse magjike e te mbushur me emocione te paimagjinueshme. Me shpenzimet do tregoheni shume impulsive dhe ka rrezik qe gjerat te marrin tatëpjetën. Duhet te mendoni edhe pak për te ardhmen.

peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do jeni gjithë kohës te stresuar sot ju te dashuruarit dhe mund te keni edhe debate te forta me partnerin. Për ju asgjë nuk ka për te qene si me pare. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak do e presin. Jeta e tyre ka për te marre një drejtim tërësisht tjetër. Merkuri do jete planeti qe do ndikoje pozitivisht tek financat dhe do i mbaje ato te ekuilibruara.
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor për ditene hene - 23. shtator 2019

dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Partneri do ju provokoje sot me mënyra nga me te ndryshmet kështu qe bëni kujdes mos gaboni. Nga ana tjetër mos u mërzisni për ndonjë gjest te gabuar te tij sepse nuk do e beje me dashakeqësi. Beqaret as nuk do kenë kohe te trishtohen për jetën sentimentale pasi dita e sotme do jete e mbushur me mundësi te shkëlqyera. Saturni do i favorizoje gjithë kohës financat.

demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Marrëdhënia me partnerin tuaj ka për te qene shume e veçante gjate kësaj dite dhe do ju mburreni te gjithëve për këtë gjë. Edhe beqaret do kenë një dite goxha interesante, te mbushur me takime e flirtime. Ne çdo moment ata do ndihen mire. Buxhetin do e keni me tepër ne vëmendje dhe madje do kërkoni edhe ndonjë këshillë nga specialistet e fushës.

binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Për çdo dyshim apo ide qe te keni mbi jetën tuaj ne çift duhet te flisni hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangi problemet dhe mosmarrëveshjet me te. Beqaret nga ana tjetër sado qe ta kërkojnë princin e kaltër nuk do arrijnë dot ta gjejnë. Ne planin financiar disa te afërm do ju ndihmojnë tej mase dhe gjendja ka për te qene e jashtëzakonshme.

gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Ka rrezik te jeni shume agresive me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo ka rrezik ta prishe harmoninë dhe gjendjen e mire qe mbizotëronte prej kohesh. Beqaret nëse nuk reflektojnë me kujdes para se te hedhin hapa ka rrezik te përballen shpejt me zhgënjime te mëdha. Financat do jene te shkëlqyera dhe kjo do ju beje te jeni gjate gjithë kohës euforike.

luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Jeta juaj ne çift do ketë përmirësime te mëdha sot. Do jeni te kuptueshëm, te logjikshëm dhe mjaft tolerante me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene aspak ne humor per te hedhur kapa e për te marre vendime kështu qe edhe sot do mbeten me po te njëjtin status. Financat do përmirësohen ne fund te ditës fale një pune te shkëlqyer e me rezultate te larta.

virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Dite shume e ekuilibruar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe pse do jeni te angazhuar me pune, do e gjeni kohen për t'ia kushtuar atij qe keni ne krah dhe ai do ndihet mire. Beqaret mire është te mos bëjnë gjera te nxituara për te cilat te pendohen. Me financat do jeni te logjikshëm dhe për asnjë moment nuk do ju dalin probleme e vështirësi.

peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Sot te gjithë ata qe janë ne një lidhje do gjejnë një tjetër arsye për te qëndruar bashke dhe për t'u dashuruar pa dorashka. Marrëdhënia mes tyre dhe atij qe kane ne krah do jete fantastike. Beqaret mund te kenë disa takime vërtet te veçanta dhe emocionuese qe mund t'ua ndryshojnë jetën. Ne planin financiar mos prisni ndryshime shume te mëdha, por kënaquni me aq para sa do keni.

akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do jeni shume te paduruar sot ju te dashuruarit dhe do bëni disa gjera pa pyetur partnerin. Për fat ai do jete ne humor te mire dhe do ju fale për te mirën e përbashkët. Beqaret do jene shume dyshues dhe nuk do hedhin asnjë hap pa u siguruar qe personat qe do i joshin janë te duhurit. Për financat rrethanat nuk do jene shume te favorshme kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim.

shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite sepse jo çdo gjë është ne dorën e tij. Mundohuni gjithë kohës te jeni te logjikshëm dhe te mendoni edhe për gjerat qe ju bëni vete. Beqaret sado te kujdesen për vete dhe ta kërkojnë dashurinë, sot nuk kane për te qene me fat. Për financat çdo gjë do ece si duhet dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.

bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e mbushur me vështirësi dhe stuhi te fuqishme do jete kjo e sotmja. Do keni debate te forta me partnerin dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret do bëjnë mire t'i marrin gjerat shtruar dhe nuk kane për t'u zhgënjyer. Çdo gjë do ndodhe kur është planifikuar. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri kështu qe nuk duhet te shqetësoheni.

ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni me tepër kohe me te dashurin e zemrës dhe do ja shprehni atij emocionet. Beqaret do kenë një dite thuajse magjike e te mbushur me emocione te paimagjinueshme. Me shpenzimet do tregoheni shume impulsive dhe ka rrezik qe gjerat te marrin tatëpjetën. Duhet te mendoni edhe pak për te ardhmen.

peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do jeni gjithë kohës te stresuar sot ju te dashuruarit dhe mund te keni edhe debate te forta me partnerin. Për ju asgjë nuk ka për te qene si me pare. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak do e presin. Jeta e tyre ka për te marre një drejtim tërësisht tjetër. Merkuri do jete planeti qe do ndikoje pozitivisht tek financat dhe do i mbaje ato te ekuilibruara.
 

Ledia

_________________
Për çdo dyshim apo ide qe te keni mbi jetën tuaj ne çift duhet te flisni hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangi problemet dhe mosmarrëveshjet me te. Beqaret nga ana tjetër sado qe ta kërkojnë princin e kaltër nuk do arrijnë dot ta gjejnë. Ne planin financiar disa te afërm do ju ndihmojnë tej mase dhe gjendja ka për te qene e jashtëzakonshme.
jo keq binjaket sot. do e vej ne zbatim
 

Mogli

Be good or be good at it
Do jeni gjithë kohës te stresuar sot ju te dashuruarit dhe mund te keni edhe debate te forta me partnerin. Për ju asgjë nuk ka për te qene si me pare. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak do e presin. Jeta e tyre ka për te marre një drejtim tërësisht tjetër. Merkuri do jete planeti qe do ndikoje pozitivisht tek financat dhe do i mbaje ato te ekuilibruara.

@Monique zemer te mundohemi te mbajme ekuilibra sot ahhahahaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ama peshku je ti mer.,.lol


SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite sepse jo çdo gjë është ne dorën e tij. Mundohuni gjithë kohës te jeni te logjikshëm dhe te mendoni edhe për gjerat qe ju bëni vete. Beqaret sado te kujdesen për vete dhe ta kërkojnë dashurinë, sot nuk kane për te qene me fat. Për financat çdo gjë do ece si duhet dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.
 

Mogli

Be good or be good at it
Ama peshku je ti mer.,.lol


SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite sepse jo çdo gjë është ne dorën e tij. Mundohuni gjithë kohës te jeni te logjikshëm dhe te mendoni edhe për gjerat qe ju bëni vete. Beqaret sado te kujdesen për vete dhe ta kërkojnë dashurinë, sot nuk kane për te qene me fat. Për financat çdo gjë do ece si duhet dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.
Mendoj te rrijme perqafuar gjithe diten sot deri ne 00:00 kur te dali horoskopi i ri hahahaha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e mbushur me vështirësi dhe stuhi te fuqishme do jete kjo e sotmja. Do keni debate te forta me partnerin dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret do bëjnë mire t'i marrin gjerat shtruar dhe nuk kane për t'u zhgënjyer. Çdo gjë do ndodhe kur është planifikuar. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri kështu qe nuk duhet te shqetësoheni.

Aman larg stuhite, se si perballojme dot :p
 

Hera

Banned
lg.php

lg.php

lg.php

lg.php

lg.php

Parashikimi i Horoskopit, datë 24 shtator 2019
lg.php

lg.php

lg.php

Dashi
Do të nisë përmirësimi për të lindurit e kësaj shenje, megjithëse do ju duhet të luftoni për të marrë gjërat që doni. Këshillohet që të mos e lini pas dore dashurinë.
lg.php

lg.php

Demi
Keni nevojë për më shumë siguri në dashuri dhe në këtë moment do të jeni gjithnjë e më shumë në kërkim të garancive. Jo vetëm në dashuri, por edhe në punë do të ketë zhvillime interesante.

Binjakët
Edhe pse jeni ndjerë të tradhtuar ose ndoshta në punë ka patur një përplasje me shefin, duhet të mundoheni të fitoni besimin e të tjerëve. Do të shihni se qysh në këto ditë, gjërat do të ndryshojnë për mire.

Gaforrja
Ka diçka në dashuri që nuk funksionon. Në këtë fund shtatori, duket se gjithçka që po ndodh është e vështirë për tu kuptuar dhe analizuar. Disa lidhje kanë pasur probleme, ndaj duhet të dini si ti menaxhoni, duke u treguar të durueshëm.

Luani
Këto ditë janë të mbushura me shumë guxim. Hëna, Venusi dhe Mërkuri janë shumë të favorshëm në shenjën tuaj. Jeni bujar dhe të gatshëm për gjithçka, ndaj miqwve tuaj.

Virgjëresha
Nëse keni një problem, gjatë këtyre ditëve mund të gjejë zgjidhje në sajë të ndikimit të favorshëm të Uranit dhe Saturnit.. Ndjenjat mund t’iu dhurojnë më shumë kënaqësi.


Peshorja
Ju pëlqen angazhimi serioz në dashuri dhe shpesh arrini që të ndërtoni mirë lidhjet e rëndësishme të jetës suaj. Nw punw do keni projekte tw reja qw kwrkojnw bashkepunim.

Akrepi
Kaosi është i madh, ka ardhur momenti që të sqaroni një situatë dhe të kuptoni se çfarë po ndodh në dashuri. Nëse dikush iu ka rënë në qafë, ndoshta është rasti që ta falni, pasi pas një pamje të ashpër, fshihet një njeri shumë delikat dhe i butë.

Shigjetari
Kjo ditë do ju ofrojë mundësi që të rifitoni terrenin e humbur. Edhe në dashuri do të jeni të suksesshëm, por shpesh ndodh që të lindurit e kësaj shenje të dashurohen me persona që janë larg.

Bricjapi

Dashuria do të jetë nën ritmin e duhur, por gjithçka do të varet nga historia që jeni duke jetuar. Nëse keni përjetuar krizë në dashuri, tashmë është momenti për të rikuperuar dëmet e ndonjë keqkuptimi, shkruan noa.al. Në punë bëni mirë që të dyfishoni kujdesin.

Ujori
Jini bujarë dhe besnikë me njerëzit që ju rrethojnë, por këtë periudhë do të përballeni me momente kritike. Misioni juaj është që të mos jeni njëlloj me të tjerët, por të shkëputeni nga masa.

Peshqit
Bëni mirë që të flisni më shumë me partnerin/en. Nuk është rastësi që shpesh bashkoheni me persona shumë të kontrolluar. Jeni natyrë që fantazoni, por me kohën raportet e bazuara në racionalitet, mund të mbysin kreativitetin tuaj.
 
M

Morfina

Ujori
Jini bujarë dhe besnikë me njerëzit që ju rrethojnë, por këtë periudhë do të përballeni me momente kritike. Misioni juaj është që të mos jeni njëlloj me të tjerët, por të shkëputeni nga masa.

/me seeee yaaaa
 

Ledia

_________________
Binjakët
Edhe pse jeni ndjerë të tradhtuar ose ndoshta në punë ka patur një përplasje me shefin, duhet të mundoheni të fitoni besimin e të tjerëve. Do të shihni se qysh në këto ditë, gjërat do të ndryshojnë për mire.
ehh shyqyr
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja
Ju pëlqen angazhimi serioz në dashuri dhe shpesh arrini që të ndërtoni mirë lidhjet e rëndësishme të jetës suaj. Nw punw do keni projekte tw reja qw kwrkojnw bashkepunim.

Mire, vetem nga kto -w kam ca dyshime:p lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top