Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

An eye for an eye!
Horoskopi për ditën e sotme, 30 shtator 2019

HOROSKOPI-foto-1.png

Dashi
Të lindurit e kësaj shenje duhet të thonë të vërtetën sot, madje me zë të lartë. Mos heshtni nëse shihni dikë që nuk vepron siç duhet. Megjithatë mos e bëni këtë për të befasuar të tjerët, pasi përgjithësisht nuk funksionon.

Demi
Do të ndiheni komod kudo që të shkoni sot. Ndjehuni të lirë të thoni mendimin tuaj dhe ka gjasa që të jeni iniciator për të zgjidhur një situatë të komplikuar në rrethin tuaj shoqëror. Dikush po pret që t’i thoni diçka ose të veproni në një mënyrë që ta bëni të kuptojë se dëshironi të njiheni më mirë.

Binjakët
Detyra për të organizuar një event shoqëror po bëhet gjithnjë e më e komplikuar për shkak të diferencave në mendime me personat që ju rrethojnë. Ka gjasa që dikush të përpiqet të mos ju lejojë të shkëlqeni në detyrën që keni marrë përsipër. Shpërfillini situata të tilla dhe ecni përpara me qëllimin që keni vendosur ndaj vetes.

Gaforrja
Ekziston mundësia që të krijoni diçka mbresëlënëse. Po përfundoni një fazë mjaft të rëndësishme në jetën tuaj, po largoheni nga konfuzioni dhe gjithçka po shkon drejt qartësisë dhe thjeshtësisë. Ndjehuni krenarë për atë çfarë keni arritur deri më tani dhe mos u frikësoni nga ato çfarë keni kaluar deri më tani.

Luani
Një ngacmim i lehtë mund t’ju duket si një kritikë e ashpër dhe një buzëqeshje mund t’ju duket si filtrim, pasi po përjetoni një fazë mjaft të ndjeshme. Qëndroni larg personave që nuk ju bëjnë të ndiheni komodë dhe përpiquni të gjeni kohë për tu relaksuar.

Virgjëresha
Marrëdhëniet njerëzore janë shumë të paparashikuara, ndaj duhet të mbështeteni dhe të keni më shumë besim tek familja juaj. Ata mund t’ju japin këshillat e duhura për të zgjidhur një konflikt me një mik apo me partnerin/partneren tuaj.

Peshorja
Riorganizoni axhendën duke vendosur në plan të parë miqtë dhe familjen. Puna dhe biznesi personal mund të presin për një ditë tjetër. Mendoni sesi të organizoni një ditë me aktivitete që do t’ju argëtojnë dhe do t’ju falin pamasë kënaqësi.

Akrepi
Planifikoni një bisedë me shefin tuaj pasi ka gjasa që të merrni gjithçka që kërkoni. Do të kaloni një ditë të mirë, ndaj shijojeni atë. Vetëm pasdite mund të hasni një problem të vogël, teksa një mik/mikja juaj ka gjasa t’ju kërkojë ndihmë për zgjidhjen e një situate të ndërlikuar.

Shigjetari
Nëse ndjeni se diçka nuk po shkon siç duhet në lidhjen tuaj të dashurisë, mos hezitoni ta vini në dukje. Flisni me partnerin/partneren tuaj, në mënyrë që edhe ai/ajo të nisë të mendojë rreth marrëdhënies suaj. Duke vepruar kështu do të vini re një ndryshim të madh që do t’ju lehtësojë pafund.

Bricjapi
Ka gjasa të përjetoni disa ulje e ngritje gjatë ditës së sotme. Gjendja juaj jo e duhur emocionale mund të konfuzojë personat rreth jush, ndaj bëni kujdes me ato çka do të thoni gjatë bisedave të ndryshme. Nuk është dita e duhur t’i shprehni dashurinë personit që pëlqeni.

Ujori
Mos u mendoni gjatë nëse sot përballeni me një çështje emergjente. Merrni situatën në dorë dhe veproni menjëherë. Megjithatë, mos shpenzoni që sot gjithë energjinë tuaj pasi parashikohet një javë e ngjeshur.

Peshqit
Mos harroni asnjëherë që një lidhje romantike duhet të jetë edhe argëtuese. Nëse nuk po përjetoni një gjë të tillë, duhet të pranoni se lidhja juaj nuk po funksionon siç duhet. Sa i përket anës profesionale, do të jetë një ditë e zakonshme, pa ndonjë zhvillim të rëndësishëm.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari
Nëse ndjeni se diçka nuk po shkon siç duhet në lidhjen tuaj të dashurisë, mos hezitoni ta vini në dukje. Flisni me partnerin/partneren tuaj, në mënyrë që edhe ai/ajo të nisë të mendojë rreth marrëdhënies suaj. Duke vepruar kështu do të vini re një ndryshim të madh që do t’ju lehtësojë pafund.

Ja do e shofim i here ca bohet :p


@Frank welcome back lol
 
M

Morfina

Ujori
Mos u mendoni gjatë nëse sot përballeni me një çështje emergjente. Merrni situatën në dorë dhe veproni menjëherë. Megjithatë, mos shpenzoni që sot gjithë energjinë tuaj pasi parashikohet një javë e ngjeshur.

Posi.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja
Riorganizoni axhendën duke vendosur në plan të parë miqtë dhe familjen. Puna dhe biznesi personal mund të presin për një ditë tjetër. Mendoni sesi të organizoni një ditë me aktivitete që do t’ju argëtojnë dhe do t’ju falin pamasë kënaqësi.

Mire qenka?
 

DeliriumMind

🦁❤
"Një ngacmim i lehtë mund t’ju duket si një kritikë e ashpër dhe një buzëqeshje mund t’ju duket si filtrim, pasi po përjetoni një fazë mjaft të ndjeshme. Qëndroni larg personave që nuk ju bëjnë të ndiheni komodë dhe përpiquni të gjeni kohë për tu relaksuar."

???? serio e ka ky?
Gjithsesi jam qe jam po e kaloj te vetmin mengjes qe kam te lir duke pa vis a vis dhe duke henger peshkun qe mka gatuar babi ❤ love this man qe akoma sot shqetesohet nese haj apo jo mir ?
 

Didi

C'est la vie.
Opo nje gje te sakt doja une, sthem dite per dite. Por te pakten 1 here ne muaj no? Lol
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Bricjapi
Bëni mirë që të mbani nën kontroll karakterin tuaj, pasi shpesh do ju duhet që ti bëni llogaritë me veprime të gabuara. Mundohuni që të kuptoni më mirë nevojat tuaja dhe më pas të veproni.
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Kur e ben @Frank horoskopin vetem me shefat me qel pun .. ?
Akrepi
Planifikoni një bisedë me shefin @Frank pasi ka gjasa që të merrni gjithçka që kërkoni. Do të kaloni një ditë të mirë, ndaj shijojeni atë. Vetëm pasdite mund të hasni një problem të vogël, teksa një mik/mikja juaj ka gjasa t’ju kërkojë ndihmë për zgjidhjen e një situate të ndërlikuar
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
1 Tetor 2019
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos pendoheni për të. Mundohuni të jeni të durueshëm. Beqarët mund të mbështeten në favorin e planetëve për të bërë takime të reja. Puna: Sot mund të hasni më shumë vështirësi në rrugën tuaj, por do të jeni në gjendje t’i zgjidhni ato.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Dashuria: Sot dashuria do ju dhurojë edhe më shumë kënaqësi. Pasi të ketë kaluar stuhia, koha do të kthehet në favorin tuaj me partnerin. Lajm i mirë edhe për beqarët, do të ketë takime të papritura dhe me fat, shumë do ta njohin shpirtin binjak. Puna: Nga sot planeti Mërkuri nuk do të jetë më në kundërshtim dhe më në fund do të shihni çështje të zgjidhura që kanë mbetur të bllokuara ose në pritje.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Dashuria: Do të dëshironi të bëni shumë dhe kjo do t’ju bëjë që të krijoni marrëdhënie të reja dhe të bëni takime të rëndësishme. Yjet do t’ju ndihmojnë të mirëmbani dhe konfirmoni të gjitha rezultatet e arritura. Edhe beqarët do kenë kënaqësi të madhe si në dashuri ashtu edhe në punë. Puna: Do të animoheni nga energji e madhe dhe do të keni mundësi të kapërceni edhe pengesat më të vështira. Mundësi të reja po vijnë.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Dashuria: Një dashuri e qetë kthehet, me partnerin do të keni mundësi të gjeni përsëri dialogun dhe të lini pas nervozizmin dhe diskutimet e periudhës së fundit pas krahëve. Mundësi të reja për zemrat e vetmuara për të gjetur harmoninë me njohjet e reja. Puna: Më në fund mund të merrni njohjen e duhur në punë, sakrificat tuaja nuk kanë qenë të kota.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Dashuria: Lodhja sot mund të çojë në një dështim të vogël, dhe disavantazhi i Venusit mund t’ju alarmojë. Kujdes të mos i shkarkoni zhgënjimet tuaja partnerit, çdo fjalë shtesë do të ketë peshën e saj. Energji e shkëlqyeshme falë planetit Mars për beqarët. Puna: Edhe nëse përballeni me ndonjë bezdi në punë, do të dilni fitues dhe do të gjeni ekuilibrin tuaj.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Dashuria: Me Venusin të favorshëm marrëdhënia juaj do të jetë më e fortë. Dita premton të jetë super pozitive, përgatituni ta provoni atë në emër të qetësisë dhe pasionit! Nga pikëpamja fizike, beqarët mund të kenë më pak energji, por mund të krijojnë njohje të reja. Puna: Nëse jeni duke pritur për ndonjë përgjigje ose konfirmim, ajo mund të arrijë tashmë në mëngjes herët.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Dashuria: Sot do të ketë disa tundime dhe të gjitha do të mbizotërohen nga erozionet. Do të ketë pasione të mëdha, madje edhe përtej sferës private. Horoskopi njofton takime veçanërisht intriguese për ata që janë beqarë, përpiquni të kapni sinjalet e duhura nëse doni dashurinë. Puna: Do të ketë projekte të reja dhe do të keni mundësi të kryeni detyra të rënda. Puna në ekip do të jetë shumë e frytshme.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Dashuria: Marrëveshja duket se rinovohet me të dashurin dhe Venusi lartëson pasionin. Çiftet që po kalojnë një periudhë krize do të dalin nga tuneli i errët. Beqarët mund të fillojnë aventura të reja falë ndikimit pozitiv të planetit të dashurisë. Puna: Do të bëni një përzgjedhje midis bashkëpunëtorëve për të identifikuar se kush mund të vazhdojë me ju, jeni i palodhshëm!
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Dashuria: Shumë prej shenjave kanë arritur në një udhëkryq dhe kërkesa për të kthyer faqen është urgjente. Bëni atë pa mendime të dyta, por së pari bëni një punë të kujdesshme reflektimi. Horoskopi këshillon beqarët të mos humbin kohë me njerëz që nuk janë të interesuar për ta. Puna: Rezultate të shkëlqyera po vijnë, madje edhe ata që kanë kërkuar një intervistë do të thirren dhe do të marrin reagime të mirëseardhura.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Dashuria: Ata që kanë qenë në krizë për ca kohë do të tundohen të tradhtojnë dhe do të ketë shumë mundësi për ta bërë këtë. Përkundrazi, çiftet e forta mund të përjetojnë momente të paharrueshme. Nëse jeni beqarë, do jeni shumë të lodhur dhe do të përdorni hijeshinë tuaj për të tërhequr prenë. Puna: Suksesi është i ngadalshëm në ardhje por jini të durueshëm, kur të mbërrini do të jeni shumë të kënaqur. Shmangni ndërkohë diskutimin me njerëzit e pafytyrë.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Dashuria: Një dialog i papritur do të shpëtojë shumë çifte nga humnera dhe do të sjellë shumë tipare të reja edhe për ata që nuk shpresonin më për të. Ndonjëherë të flasim hapur është e mirë! Beqarët do kenë takime që digjen me pasion falë një Venus ultra sensual. Puna: Kini kujdes nga fitimet e lehta. Nëse jeni duke ndërmarrë një rrugë të re, pyesni një ekspert për më shumë detaje.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Dashuria: Ju u ngritët me humor të mirë dhe optimizmi juaj do t’ju bëjë që të shihni gjithçka në një dritë pozitive. Mezi do t’i vini re keqkuptimet me të dashurin tuaj. Beqarët do jenë jetik dhe pasionantë dhe do të bëjnë miq me njerëz të veçantë. Puna: Në punë disa do ta gjejnë veten të zgjidhin nyje gati të pakthyeshme.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja
Dashuria: Sot do të ketë disa tundime dhe të gjitha do të mbizotërohen nga erozionet. Do të ketë pasione të mëdha, madje edhe përtej sferës private. Horoskopi njofton takime veçanërisht intriguese për ata që janë beqarë, përpiquni të kapni sinjalet e duhura nëse doni dashurinë. Puna: Do të ketë projekte të reja dhe do të keni mundësi të kryeni detyra të rënda. Puna në ekip do të jetë shumë e frytshme.

So keq?
 

Hera

Banned
Parashikimi i horoskopit, datë 02 tetor 2019Dashi

Gjatë kësaj dite do të merrni ndonjë garanci më shumë. Ju presin ditë të rënduara, por juve ju pëlqejnë sfidat. Fundjava do të sjellë përmirësim të ndjeshëm.

Demi

Yjet kanë ndikim mjaft të favorshëm në shenjën tuaj. Do të ndiheni mjaft të lodhur por gjërat do të përmirësohen. Pas një krize të kaluar në dashuri, vetëm fundjava do të sjellë përmirësim.

Binjakët

Kjo e mërkurë do të jetë interesante për të rikuperuar kohën e humbur. Bëni mirë që të mos sforcoheni fizikisht, pasi shpesh e gjeni veten duke bërë shumë gjëra njëkohësisht. Mjaft të favorshme janë raportet me të lindurit e shenjës së gaforres, luanit dhe peshqve.

Gaforrja

Ju pret një ditë interesante, gjatë së cilës mund të fitoni një sfidë të rëndësishme. Mos ua vini veshin ziliqarëve, pasi kjo ditë do i japë impulse pozitive jetës suaj.

Luani

Kjo e mërkurë do të jetë disi nën ritmin e duhur, për gjithë ata që janë në kërkim të stabilitetit emocional. Mundohuni që të qëndroni larg keqkuptimeve. Sa i takon sferës sentimentale, bëni mirë që të mos paragjykoni.

Virgjëresha

Kjo ditë do të jetë disi e lodhshme për të lindurit e kësaj shenje, pasi do të ketë shumë gjëra për të bërë dhe një sërë situatash që kërkojnë sqarim. Me kalimin e ditëve situata do të vijë duke u përmirësuar, por gjithsesi duhet të tregoheni të kujdesshëm në raport me të tjerët.

Peshorja

Nëse ju duhet të thoni apo të shpjegoni diçka bëjeni sa më parë. Mbrëmja do të jetë mjaft e favorshme! Shfrytëzoni ditët, pasi periudha në vijim do të jetë tejet e ngarkuar.

Akrepi

Yjet do ju tensionojnë, por kjo nuk do të thotë se gjërat nuk do të ecin, thjesht çdo gjë ecën shumë shpejt dhe me tension. Do ju duhet që të flisni hapur me personat që ju duan shumë dhe kanë nevojë për ju.

Shigjetari

Mos u dorëzoni kurrë, por mbi të gjitha mund të mbështeteni në fuqinë tuaj të brendshme. Optimizmi nuk do ju mungojë dhe horoskopi do të jetë interesant sa i takon raporteve ndërpersonale. Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar.

Bricjapi

Parashikohen disa tensione në dashuri, të cilat do ju turbullojnë. Shumë prej jush do të pyesin veten nëse është mirë që të vijoni me një projekt, apo nëse duhet të merreni me diçka personale. Në të gjitha rastet, do të jeni në kërkim të identitetit.

Ujori

Gjithë ata çifte që duhen, duhet të mundohen që të koordinojnë me njeri tjetrin në mënyrë që të mos përballen me probleme ekonomike. Bëni kujdes, pasi mund të bini në një hendek të madh.

Peshqit

Kontaktet janë mjaft të favorshme gjatë kësaj dite, por do të keni disa vështirësi fizike. Ndërsa shëndeti lë për të dëshiruar, sfera profesionale do të ecë dukshëm më mirë. Mundohuni që ti bëni gjërat me qetësi dhe të dilni nga dembelizmi.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari

Mos u dorëzoni kurrë, por mbi të gjitha mund të mbështeteni në fuqinë tuaj të brendshme. Optimizmi nuk do ju mungojë dhe horoskopi do të jetë interesant sa i takon raporteve ndërpersonale. Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar.Ehe posi
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Virgjëresha

Kjo ditë do të jetë disi e lodhshme për të lindurit e kësaj shenje, pasi do të ketë shumë gjëra për të bërë dhe një sërë situatash që kërkojnë sqarim. Me kalimin e ditëve situata do të vijë duke u përmirësuar, por gjithsesi duhet të tregoheni të kujdesshëm në raport me të tjerët.

???‍♀️
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Ju pret një ditë interesante, gjatë së cilës mund të fitoni një sfidë të rëndësishme. Mos ua vini veshin ziliqarëve, pasi kjo ditë do i japë impulse pozitive jetës suaj.
Si nuk e lexova para 10 minutave mi non :p :D :p.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Peshorja

Nëse ju duhet të thoni apo të shpjegoni diçka bëjeni sa më parë. Mbrëmja do të jetë mjaft e favorshme! Shfrytëzoni ditët, pasi periudha në vijim do të jetë tejet e ngarkuar.

Fiiks!
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Peshorja

Nëse ju duhet të thoni apo të shpjegoni diçka bëjeni sa më parë. Mbrëmja do të jetë mjaft e favorshme! Shfrytëzoni ditët, pasi periudha në vijim do të jetë tejet e ngarkuar.

Fiiks!
Peshore qenke dhe ti moj ? prandaj je kaq e ekuilibruar?
 
  • Dashuri
Reactions: NGU

Xhelozi

Staf në FV.AL
Demi

Yjet kanë ndikim mjaft të favorshëm në shenjën tuaj. Do të ndiheni mjaft të lodhur por gjërat do të përmirësohen. Pas një krize të kaluar në dashuri, vetëm fundjava do të sjellë përmirësim.
@NeVertiti & @iva Po ju si jeni me planin se un low fare ??
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ledia

_________________
Binjakët

Kjo e mërkurë do të jetë interesante për të rikuperuar kohën e humbur. Bëni mirë që të mos sforcoheni fizikisht, pasi shpesh e gjeni veten duke bërë shumë gjëra njëkohësisht. Mjaft të favorshme janë raportet me të lindurit e shenjës së gaforres, luanit dhe peshqve.
??
 

NGU

Antarë i Respektuar
E mir mir, sa heret u kujtove ne ti???
 

Hera

Banned
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene premte - 4. tetor 2019
dashi.pngDASHI21. mars - 20. prill
Planetët do i keni kundër gjate kësaj dite dhe gjerat nuk kane për t’iu ecur shume mire. Humori do ju ndryshoje shpesh dhe mund ta ngrini zërin me shume sesa duhet. Beqaret do kenë plot mundësi njohjeje, madje mund te marrin edhe propozime. Gjithsesi ata nuk ndihen ende gati për t’u fiksuar diku. Për financat klima do jete e favorshme dhe nuk do përballeni aspak me situata delikate.
demi.pngDEMI21. prill - 21. maj
Për pjesën me te madhe te çifteve ndikimi i yjeve do jete goxha pozitiv. Venusi, perëndesha e dashurisë do i beje me pasiononte dhe me lozonjare. Beqaret do jete gati te flirtojnë, te joshin dhe te përkëdhelen. Mundësitë për te gjetur sot personin e ëndrrave do jene te shumta. Me financat duhet te jeni paksa me te matur ne mënyrë qe situata te mbetet nen kontroll gjithë kohës.
binjaket.pngBINJAKET22. maj - 21. qershor
Gjate kësaj dite do bëni çdo gjë qe keni ne dore qe jeta juaj ne çift te jete sa me e qete he te mos ju lindin debate me partnerin. Do dini edhe te ruani vetëkontrollin ne situata pak te ndera. Beqaret do kenë një jete sociale me te mire sesa me pare dhe mund te njohin persona me shume vlera. Shpenzimet nuk do i kontrolloni dot e për pasoja situata financiare do mbetet delikate.
gaforrja.pngGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Dita e sotme nuk do jete gjate gjithë kohës e njëjtë. Here do jeni te dashur e lozonjare e here autoritare me atë qe keni ne krah. Do ketë momente te ëmbla, por edhe ndonjë debat te vogël. Beqaret do bëjnë indiferentin dhe do i mundojnë paksa personat qe do i joshin. Ne planin financiar do jeni shume me te organizuar se me pare dhe do e mbani gjendjen nen kontroll.
luani.pngLUANI23. korrik - 22. gusht
Gjerat do përparojnë goxha sot për ju qe jeni ne një lidhje. Partneri tashme do jete i gatshëm edhe te hedhe hapa me tej ne mënyrë qe te dy se bashku te ndiheni sa me mire. Beqaret do i shtojnë dozat e imagjinatës dhe do dine mire si ta joshin atë qe pëlqejnë. Buxhetin menaxhojeni me kujdes te madh. Mos ëndërroni te blini gjera te mëdha sepse vetëm sa do mërziteni vete.
virgjeresha.pngVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Nuk do kënaqeni mjaftueshëm nga partneri juaj gjate kësaj dite dhe mund te shihni edhe persona te tjerë. Ne fakt kjo nuk është zgjidhje dhe nuk ka për t’iu ofruar asnjë lloj kënaqësie. Beqaret mund te kenë papritur dashuri me shikim te pare dhe do ndihen për mrekulli. Qe buxheti te mbetet i mire edhe nesër, mundohuni te tregoheni sa me te kursyer me shpenzimet.
peshorja.pngPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Klima ne jetën tuaj ne çift nuk do jete aspak harmonike. Ne shume momente do debatoni me njeri-tjetrin edhe për gjera ne dukje jo te rëndësishme. Beqaret do duan lidhje serioze dhe nuk do tërhiqen aspak nga ftesat qe do iu bëhen për lidhje kalimtare. Ne planin financiar do gjendeni ne vështirësi. Kërkoni fillimisht mbështetje nga te afërmit sa te gjeni një zgjidhje përfundimtare.
akrepi.pngAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Vetëm çaste te bukura e te lumtura do kaloni sot juve qe jeni ne një lidhje. Hatërmbetjet e se shkuarës do i lini gjithë kohës pas krahëve. Beqaret nuk do jene shume ne humor dhe mund t'i refuzojnë edhe disa ftesa qe do iu bëhen. Për te përmirësuar financat nuk duhet te luani me lojëra fati sepse keni për te humbur shuma te mëdha dhe do ndiheni keq.
shigjetari.pngSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Disa incidente te vogla mund te sjellin probleme afatgjata për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni te palogjikshëm te dy palët. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare, mjafton qe te mos qëndrojnë me te vetmuar si me pare. Disa mund te kenë edhe mundësi për lidhje serioze. Buxhetin do e mbani gjithë kohës nen kujdes dhe situata do ketë vetëm përmirësime te njëpasnjëshme.
bricjapi.pngBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do jeni shume te zënë me pune gjate gjithë kësaj dite prandaj nuk do keni kohe te lire qe t'i përkushtoheni atij qe keni ne krah. Me e mira do jete qe t'ia shpjegoni situatën me detaje ne mënyrë qe te mos lindin pakënaqësi. Beqaret do i marrin gjerat si t'iu vijnë dhe disa mund te jene me fat. Me shpenzimet duhet te jeni me te moderuar ne mënyrë qe gjendja mos ketë tronditje.
ujori.pngUJORI21. janar - 19. shkurt
Do i qëndroni shume besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do tundoheni as nga disa oferta fantastike qe mund t'iu beje dikush. Beqaret do bëjnë mire te reflektojnë gjere e gjate e te mos nxitohen para se te hedhin hapa. Jo çdo gjë është ashtu si duket ne pamje te pare. Ekuilibri financiar mund te ketë ndonjë tronditje te vogël, por asgjë për t'u alarmuar.
peshqit.pngPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Ju te dashuruarit nuk do ndiheni shume mire sot dhe do keni dyshime për ndjenjat kundrejt partnerit. Qëndroni pak kohe ne qetësi dhe reflektoni me kujdes për ato qe vërtet doni te bëni. Beqaret do kenë një dite te mbushur me çaste te lumtura dhe do ndihen për mrekulli. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te mëdha vetëm për ta përmirësuar situatën sepse ndonjëherë mund te dalin te papritura te pakëndshme.
 

NGU

Antarë i Respektuar
Oh mossss tmerr qenka sot??‍♀️
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Nuk do kënaqeni mjaftueshëm nga partneri juaj gjate kësaj dite dhe mund te shihni edhe persona te tjerë. Ne fakt kjo nuk është zgjidhje dhe nuk ka për t’iu ofruar asnjë lloj kënaqësie. Beqaret mund te kenë papritur dashuri me shikim te pare dhe do ndihen për mrekulli. Qe buxheti te mbetet i mire edhe nesër, mundohuni te tregoheni sa me te kursyer me shpenzimet...


Me mire spo dal fare sot ??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top