• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Shigjetari

Dashuria: Sektori sentimental është i mirë, do të jeni të dashur dhe të kërkuar, do të keni atë pak bukuri shtesë që ju tërheq pa kushte. Edhe beqarët do jenë shumë tërheqës dhe do të bëjnë pushtime dhe madje nëse nuk janë adhurues të lidhjeve.

Puna: Një situatë anomale në punë do t’ju hedh në dëshpërim, por yjet ju mbrojnë.


PS: Edhe horoskopi e di qe spo perqendrohem askund ne pune :p
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Dashuria: Një ditë e ngjarjeve të paparashikuara për shumë nga ju, në dashuri do të ketë edhe shumë pavendosje. Gjërat do të përmirësohen. Për beqarët, udhëtimet dhe nisjet janë në horizont, madje edhe transferime për dikë që dëshiron të ndryshojë jetën e tij.

Puna: Ndryshimet e vogla në këtë ditë mund të bëjnë ndryshimin në suksesin e plotë të disa projekteve.
dashuria per shel
udhetimet me pelqejne
dhe puna jo keq 🙏🙏🙏
 

Hera

Dum Spiro Spero
horoskopi për ditën e mërkurë 16 tetor 2019


Dashi

Dashuria: Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori, do të duhet të kuptojnë se çfarë të bëjnë kur të përballen me një tërheqje të re. Nga ana tjetër konfirmime afektive vijnë nga ata që ishin larguar për shkak të disa grindjeve. Miqësi të ngurta dhe perspektiva të mëdha për beqarët.

Puna: Jupiteri stimulon të gjitha ambiciet, është koha të riktheheni në kontakt, po vijnë mundësi të mëdha për profesionin.

Demi

Dashuria: Në çiftet e qëndrueshme sot mund të ketë pak humor të keq të shkaktuar nga ‘ndryshku’ i vjetër i familjes. Do të duhet të rezistoni dhe ta bëni veten më të fortë përballë situatave. Tërheqës dhe komunikues më shumë se zakonisht, beqarët do shkojnë në gjueti për aventura të reja.

Puna: Marrëdhëniet e punës do të favorizohen nga planetët, të cilat do t’ju ndihmojnë të reagoni ndaj ngjarjeve që i kthejnë ato në favorin tuaj.

Binjakët

Dashuria: Ditë intensive, do të ketë momente të nxehta dhe marrëveshje gazmore me të dashurin tuaj. Hidhni të kaluarën pas jush dhe lini veten të shkoni! Zemrat e vetmuara do të jenë të gatshme për të bërë miq të rinj, të shoqërohen me njerëz të rinj.

Puna: Horoskopi njofton se do të filloni një projekt për të cilin kujdeseni shumë, edhe nëse do të ketë kaq shumë probleme për ta sjellë atë në linjë.

Gaforrja

Dashuria: Sidoqoftë, një ditë emocionuese mund të lindë grindje me partnerin. Mos pretendoni se jeni të interesuar në programet e personit tuaj të dashur vetëm për t’i kënaqur ato. Beqarët do shkojnë gjatë gjithë rrugës me njohje të reja.

Puna: Ambiente të bukura po vijnë për ata që kërkojnë punë dhe sapo kanë përfunduar një rrugë karriere.

Luani

Dashuria: Horoskopi shpall fillimin e një periudhe rozë për ata që dëshirojnë të martohen. Mërkuri promovon dialogun në dashuri. Beqarët mund të nxiten të kërkojnë aventura të reja, por gjithashtu mund të forcojnë një lidhje të pasigurt.

Puna: Energjik dhe pozitiv, sot do të keni mundësi të ndikoni në bashkëpunëtorët dhe punonjësit me pozitivitetin tuaj. Gjithmonë përdorni dialog të sinqertë.

Virgjëresha

Dashuria: Në dashuri ka diçka të gabuar, partneri duket i kujdesshëm dhe i trembur, por për fat të mirë Venera i ndihmon çiftet që të përqëndrohen në aspektet pozitive të jetës në çift! Edhe pse shumë beqarë nuk do të duan lidhjet, ata nuk do t’i rezistojnë thirrjes së erosit!

Puna: Kushtojini vëmendje bashkëpuntorëve të rremë. Sidoqoftë, falë një shoku Jupiter, do të shijoni qetësi dhe optimizëm ekonomik.

Peshorja

Dashuria: Ndikimi pozitiv i yjeve ju shtyn të doni pa rezerva. Mbështetuni në dialog për të shmangur grindjet e panevojshme me partnerin tuaj. Planeti i dashurisë jep takime të reja për zemrat e vetmuara që do të gëzojnë atmosfera shumë gazmore.

Puna: Dita fillon me këmbën e duhur, duke ofruar mundësi të shkëlqyera dhe kënaqësi të shumta. Shmangni të qenit shumë i bezdisshëm ose kritik.

Akrepi

Dashuria: Nëse do të keni pasur diskutime me partnerin sot do i tejkaloni ato. Dita premton të jetë e ndezur dhe plot surpriza. Beqarët që duan të gjejnë një shpirt binjak do të jenë të kënaqur. Takime interesante dhe flirte për beqarët!

Puna: Kërkoni ndarje me kolegët, pastroni çdo zhgënjim pa e lënë veten të kushtëzoheni nga mendimet e të tjerëve.

Shigjetari

Dashuria: Një kthim i papritur do të jetë një surprizë që do arrini të bëni pak mirë. Venus ndihmon për të ndrequr disa dashuri nga e kaluara që duket se kishte mbaruar. Beqarët duhet të minimizojnë ata që kanë pak për të ofruar.

Puna: Sot do të gjeni zgjidhje të zgjuara për problemet që ju rrethojnë dhe zgjedhjet për të ardhmen gjithashtu do të jenë shumë të rëndësishme.

Bricjapi

Dashuria: Do të kaloni një ditë të qetë me gjysmën më të mirë, në një harmoni të madhe. Do keni një dëshirë të madhe për të planifikuar nesër pa diskutime të panevojshme. Yjet mund të zgjojnë te beqarët dëshirën për t’u rikthyer përsëri në dashuri!

Puna: Tranziti i mirë i Mërkurit po vjen, gjë që ndihmon për të bërë biznes shumë me fat. Mundësitë për të qenë i suksesshëm dyfish.

Ujori

Dashuria: Midis çifteve, mund të ketë probleme xhelozie që do t’ju heqin qetësinë. Për të zgjidhur situatën, përpiquni të hapni veten për dialog. Kush është beqar do të jetë në gjendje të fillojë një marrëdhënie që do të lindë nën një mirëkuptim të madh, por mos i detyroni gjërat.

Puna: Sot do të keni mundësi të kryeni të gjitha angazhimet tuaja me përpikmëri dhe dëshirë të madhe për të bërë. Mos kini frikë nga ndryshimet.

Peshqit

Dashuria: Ditë intriguese, por më mirë të mos marrësh asgjë si të mirëqenë. Dikush mund të ketë probleme nga një ish i cili kthehet në detyrë dhe do të përjetojë momente të sikletit të vërtetë. Beqarët mund të takojnë njerëz shumë pasionantë dhe të përjetojnë një tërheqje të fortë.

Puna: Në punë do jeni karizmatik dhe bindës, sot do të arrini rezultate të shkëlqyera. Marsi ndez dëshirën për autonomi./b.l/noa.al/
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Dashuria: Ditë intensive, do të ketë momente të nxehta dhe marrëveshje gazmore me të dashurin tuaj. Hidhni të kaluarën pas jush dhe lini veten të shkoni! Zemrat e vetmuara do të jenë të gatshme për të bërë miq të rinj, të shoqërohen me njerëz të rinj.

Puna: Horoskopi njofton se do të filloni një projekt për të cilin kujdeseni shumë, edhe nëse do të ketë kaq shumë probleme për ta sjellë atë në linjë.dashuri vuuu
humori vuuu
puna vuuu
marshallah 👌👌
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Shigjetari

Dashuria: Një kthim i papritur do të jetë një surprizë që do arrini të bëni pak mirë. Venus ndihmon për të ndrequr disa dashuri nga e kaluara që duket se kishte mbaruar. Beqarët duhet të minimizojnë ata që kanë pak për të ofruar.

Puna: Sot do të gjeni zgjidhje të zgjuara për problemet që ju rrethojnë dhe zgjedhjet për të ardhmen gjithashtu do të jenë shumë të rëndësishme.
:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
 
M

Morfina

Ujori

Dashuria: Midis çifteve, mund të ketë probleme xhelozie që do t’ju heqin qetësinë. Për të zgjidhur situatën, përpiquni të hapni veten për dialog. Kush është beqar do të jetë në gjendje të fillojë një marrëdhënie që do të lindë nën një mirëkuptim të madh, por mos i detyroni gjërat.

Puna: Sot do të keni mundësi të kryeni të gjitha angazhimet tuaja me përpikmëri dhe dëshirë të madhe për të bërë. Mos kini frikë nga ndryshimet.

Po po une trimja madhe.
 

London

carpe diem
Oct 16, 2019 -Taurus: Today may be taken up with doing a lot of last-minute errands. You may be called on to referee a dispute among colleagues, relatives, or neighbors. Depending on the nature of the spat, you may be able to broker a temporary truce, but don't be too hard on yourself if tempers simmer despite your best efforts. Try and make relaxation a priority.. True lol lol
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Virgjëresha

Dashuria: Në dashuri ka diçka të gabuar, partneri duket i kujdesshëm dhe i trembur, por për fat të mirë Venera i ndihmon çiftet që të përqëndrohen në aspektet pozitive të jetës në çift! Edhe pse shumë beqarë nuk do të duan lidhjet, ata nuk do t’i rezistojnë thirrjes së erosit!

Puna: Kushtojini vëmendje bashkëpuntorëve të rremë. Sidoqoftë, falë një shoku Jupiter, do të shijoni qetësi dhe optimizëm ekonomik.

Eh cfare dite qe qnka sott 🤦🏻‍♀️,,,


ky Erosi kush do jet 🧐
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ky eshte i Meri Shehut, se ky horoskopi qe sjell Hera ma ka me t’futme gjithmone :p

E Merkure dt 16 Tetor dhe Dielli ne Peshore vazhdon udhetimin per te peshuar ndjenjat dhe marrdheniet.
Sot Dielli ndikohet nga planet qe i percjellin nje erotizem te madh.
Po jemi vetem do kerkojme marredhenie dhe ngrohtesi.
Dita e sotme ngjan me nje martese shpirterore
Takime te kendshme me nje ndjesi lirie do behen prezente
Dita ne therret te bejme ate qe na pelqen me teper.

Dashi
Do keni nje marreveshje te mire sot bashkepunim por ka mundesi edhe te vendosni per nje marredhenie personale duke marre vendim serioz

Demi
Do keni nje njohje errotike ne ambjentet e punes dhe kjo do jete kaq e forte sa do ju beje te lini cdo lidhje tjeter mbrapa
apo cdo pune tjeter

Binjaket
Ne dashuri do shkelqeni ne diten e sotme dhe mundesisht kushtojini kohe nje njohje te re apo marredhenie qe ju fal dashuri dhe siguri

Gaforrja
Dita e sotme ju fton te ekuilibroni mrredheniet ne familje dhe te merreni me nje pune qe ka nevoj per oinionin apo frymen bashkepunuese

Luani
Do keni takime interesante ne diten e sotme te cilat do ju tregojne se jeni vonuar ne planet dhe jeten tuaj pasi keni takuar deri tani jo personat e duhur

Virgjeresha
Do merrni nje lajm te mire ekonomik dhe ky do jete fillimi i nje ngritjeje me ne fund pas shume muajsh me probleme dhe paqartesi

Peshorja
Sot do jeni shume errotik dhe jeta do ju fali mundesine te dashuroni apo te beni nje lidhje shume shpirterore duke ju kthyer reston

Akrepi
Psikologjikisht do filloni nje rimekembje dhe nje qetesi apo ekuiliber mbas disa ditesh te rremujshme dhe pak problematike

Shigjetari
Sot do keni mundesi te beni njohje te reja publike dhe jeta juaj sociale apo publiciteti juaj do marrin nje drejtim me te ekuilibruar dhe ta harmonishem

Bricjapi
Ceshtje te karrieres do diskutohen dhe do arrini ne nje marreveshje te mire pune Ne jeten personale do merrni nje vendim martese apo lidhjeje

Ujori
Me ne fund do kuptoni tendencat e momentit dhe te ecurise se planeve apo rrjedhes se jetes Ngjyrat sot do jene percaktuese per nje te ardhme me optimiste

Peshqit
Do ekuilibroni detyrimet apo gjendjen tuaj shpirteore e cila ne kohet e fundit ka qene si furtune dhe e paplotesuar aq sa duhet
 
M

Morfina

Sipas ktij horoskopit ngela te ylberi une e stakume 😂😂


Ujori
Me ne fund do kuptoni tendencat e momentit dhe te ecurise se planeve apo rrjedhes se jetes Ngjyrat sot do jene percaktuese per nje te ardhme me optimis
 
Luani
Do keni takime interesante ne diten e sotme te cilat do ju tregojne se jeni vonuar ne planet dhe jeten tuaj pasi keni takuar deri tani jo personat e duhur

Kam nje jav qe po marr konfirmin per ket gje.
Biles pata nje periudh qe mendoja se isha un ajo e gabuar 🤦‍♀️
 

Hera

Dum Spiro Spero
Horoskopi ditor për ditene shtune - 19. tetor 2019

DASHI21. mars - 20. prill
Gjate kësaj dite do bëni shume përpjekje për ta stabilizuar situatën dhe te gjitha përpjekjet do ju shpërblehen. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene me e ngrohte. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te menduar për një dashuri dhe do refuzojnë çdo ftese. Klima ne planin financiar nuk do jete shume e ngrohte kështu qe duhet te bëni sa me shume kujdes me çdo hap qe do hidhni.

DEMI21. prill - 21. maj
Dite e mbushur me momente te lumtura ka për te qene kjo e sotmja. Ju dhe partneri do krijoni një ekip te forte dhe do dashuroheni me pasion. Beqaret mire është te mos ëndërrojnë shume sepse përndryshe do mërziten. Me mire le te tregohen realiste dhe te presin pak kohe. Klima ne planin financiar do jetë e ngrohtë. Yjet do ju bëjnë me te matur e me te logjikshëm me gjithçka.

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Sido qe te vijën gjerat ju nuk duhet te merrni vendime te nxituara. Peshojeni mire gjithçka para se te flisni me partnerin ne mënyrë qe tre mos iu dalin probleme. Beqaret duhet fillimisht te rregullojnë jetën e tyre e me pas te kërkojnë dashurinë. Sot nuk është momenti i duhur. Financat do përmirësohen ndjeshëm nga një shume e konsiderueshme parash qe do ju jepen nga familja.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Nëse kohet e fundit marrëdhënia juaj me partnerin është ftohur goxha, sot duhet te merrni masa për ta ndryshuar situatën. Kërkoni edhe falje për disa gjera. Beqaret do realizojnë takime mjaft interesante dhe prej tyre mund te fillojnë histori te bukura dashurie. Buxheti do jete goxha i mire dhe do jeni euforike çdo çast. Shpenzimet qe do kryeni nuk do ju tronditin gjendjen.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Te mbështetur fort nga Venusi dhe Marsi, sot do arrini te buzëqeshni serish si me pare. Partneri do ju thitë fjale te ëmbla dhe do ju mbaje me afër vetes. Nuk do mungoje as ndonjë deklarate dashurie. Beqaret do kenë një dite goxha te trazuar kështu qe me mire mos hedhin hapa. Me shpenzimet do e teproni pak dhe situata mund te tronditet. Deri ne fund te ditës mundohuni te merrni masa.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Jeta juaj ne çift do jete prioritet gjate kësaj dite. Do dini si ta mbani gjithë kohës situatën ne kontroll dhe nuk do ngurroni as te bëni ndonjë surprize për atë qe dashuroni. Beqaret nuk do ndihen ende gati te hedhin hapa kështu qe do kalojnë një dite te zakonshme. Buxheti do jete goxha me i mire se disa kohe me pare kështu qe mund t’i kryeni pa frike edhe disa investime.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Do keni ndryshime te njëpasnjëshme humori gjate kësaj dite dhe mund te lindin edhe disa mosmarrëveshje te vogla. Ne mbrëmje do ketë çaste qe do ndiheni vërtet keq. Beqaret do kenë një dite te mbushur me aventura te njëpasnjëshme dhe do ndihen përherë te gëzuar. Financat do kenë vetëm përmirësime dhe nuk do ndiheni aspak ne vështirësi. Mund t'ia lejoni vetes edhe disa shpenzime me tepër se zakonisht.

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite shume harmonike do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Gëzim, hare, ngjyra dhe çdo gjë e bukur do jete pjese e jetës tuaj. Shfrytëzojeni çdo çast deri ne maksimum. Beqaret nuk do ndihen shume mire dhe ka mundësi te mos i pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Me shpenzimet duhet te jeni te arsyeshëm dhe largpamës ne mënyrë qe te arrini ta mbani situatën nen kontroll.

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Venusi dhe Plutoni do ju nxitin te jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj dhe gati për te kaluar edhe ndonjë eksperience te re interesante. Orët e mesditës do jene me te bukurat nga te gjitha. Beqaret do bëjnë çdo lëvizje te mundshme vetëm për ta ndryshuar statusin e tyre. Shpenzimet kryejini me llogari pasi vetëm kështu gjendja do mbahet nen kontroll.

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Marrëdhënia ne çift ka për te qene e qete për ju te dashuruarit. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje dhe debate me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene shume te logjikshëm dhe do dine cilat ftesa t'i pranojnë e cilat jo. Për ta do filloje një etape shume me e bukur. Ne planin financiar nuk do jeni me shume fat dhe mund te keni goxha vështirësi.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Dite shume e ngrohte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do flisni ëmbëlsisht me atë qe keni ne krah dhe do i lini pas krahëve mosmarrëveshjet e se shkuarës. Beqaret nga ana tjetër do kalojnë momente shume pasionante dhe do ndihen te bekuar nga yjet. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Nëse e keni gjetur tashme partnerin ideal, sot marrëdhënia mes jush do përforcohet akoma me shume. Do ndajnë me njeri-tjetrin edhe disa sekrete. Beqaret qe janë ne kërkim te shpirtit binjak do jene te pafat edhe sot. Për ta nuk ka ardhur ende koha e dukur për te bere ndryshime. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme dhe do arrini ta stabilizoni gjendjen.
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Jeta juaj ne çift do jete prioritet gjate kësaj dite. Do dini si ta mbani gjithë kohës situatën ne kontroll dhe nuk do ngurroni as te bëni ndonjë surprize për atë qe dashuroni. Beqaret nuk do ndihen ende gati te hedhin hapa kështu qe do kalojnë një dite te zakonshme. Buxheti do jete goxha me i mire se disa kohe me pare kështu qe mund t’i kryeni pa frike edhe disa investime.

Ah ta dija qe do e kisha buxhetin e mire per investime do isha sheruar ,me iku dita kot shtrire ,kam nevoj per shoping 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️mbase me kalon gripi
 

Hera

Dum Spiro Spero
Horoskopi ditor për ditene hene - 21. tetor 2019

DASHI21. mars - 20. prill
Dite e kënaqshme edhe pse ne disa momente do gjendeni përballë dyshimeve ju te dashuruarit. Çdo gjë do e sqaroni sa hap e mbyll sytë dhe do ndiheni për mrekulli ne mbrëmje. Beqaret nuk do jene ende gati për ta ndryshuar statusin e tyre dhe do preferojnë qe kohen e lire te qëndrojnë me miqtë. Ne planin financiar tregohuni sa me realiste ne mënyrë qe te mos keni probleme me pas.

DEMI21. prill - 21. maj
Edhe kjo dite do vazhdoje te jete e bukur dhe e begate për ju te dashuruarit. Do ja hapni zemrën partnerit, do flini edhe për disa ankesa te vjetra dhe do sqaroni gjithçka. Beqaret nuk do heqin dore kollaj nga një person dhe për këtë gjë mund te bëjnë edhe sakrifica. Buxheti do vazhdoje te mbetet i mire për aq kohe sa te bëni kujdes me çdo investim.

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Sot do ju ndryshoje gjithë kohës humori ju te dashuruarve dhe kjo do e beje lidhjen ne çift mjaft te paqëndrueshme. Ne momente te caktuara mund ta ngrini zërin me tepër sesa duhet dhe mund te thoni gjera te gabuara. Beqaret duhet te presin pak kohe para se te hedhin hapa me tej me personat qe do njohin sot. Sektori i financave ne tërësi do jete i favorshëm.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Plutoni do jete pozicionuar keq ne qiellin e dashurisë se çifteve gjate kësaj dite dhe mund te sjelle probleme te njëpasnjëshme. Do ketë grindje edhe për gjera elementare. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane. Ne fakt miqtë nuk do i lënë asnjë çast vetëm dhe nuk do iu lënë hapësirë boshe qe ata te vuajnë. Duke shpenzuar me kursim do arrini ta mbani edhe situatën financiare nen kontroll.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Jeta juaj ne çift do ketë disa tronditje te vogla gjate kësaj dite te cilat mund te zmadhohen edhe me shume nëse nuk merrni masa. Tregohuni me largpamës dhe mos mendoni vetëm për momentin. Beqaret do bien ne dashuri me një person te thjeshte, por qe i beje te ndihen si neper ëndrra me vone. Gjendja e financave ka për te qene shume here me e mire kështu qe mund te jeni te qete.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do i jepni prioritet absolut jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do bëni edhe ndonjë surprize vetëm për te kaluar çaste te veçanta. Beqaret do kenë një dite shume interesante, plot aventura dhe njohje te reja. Ata do ndihen mire me ata qe do kenë pranë dhe do hedhin edhe hapa. Gjendja e financave do jete gjithë kohës e mire dhe nuk do luhatet aspak edhe pse mund te bëni disa shpenzime me tepër.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite shume e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do rrjedhe natyrshëm e mund te keni edhe zënka, por edhe dashuri. Beqaret duhet te qëndrojnë larg personave qe sapo janë ndare sepse mund te vuajnë pamase. Buxheti ka për te qene delikat, prandaj çdo shpenzim i pamenduar mund t'iu kushtoje me tepër nga sa mund ta kishit imagjinuar.

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite mjaft pasionante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne shume momente do ndiheni aq mire pranë njeri-tjetrit saqë do jeni gati edhe te hidhni hapa me rëndësi. Beqaret nuk do ndihen gati për te bere ndryshime ne jetën e tyre e madje do refuzojnë edhe ftesa nga disa persona qe i njohin prej kohesh nga puna. Financat do i mbani gjithë kohës nen kontroll.

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Kjo dite do jete e mbushur me gëzim e hare për juve qe jeni ne një lidhje. Marrëdhënia do ece ashtu si keni dëshiruar gjithmonë dhe mund te merren edhe vendime te rëndësishme. Beqaret nuk do besojnë dot lehtësisht tek një person prandaj dhe nuk do hedhin hapa menjëherë sapo te marrin propozime. Buxheti për fat te mire do jete i konsoliduar dhe nuk do keni aspak vështirësi.

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Sot do jeni ne humor shume te mire ju te dashuruarit dhe te gatshëm për te zgjidhur çdo problem apo mosmarrëveshje qe keni pasur se fundmi me partnerin. Mbrëmja do mbyllet ne mënyrën me te mire te mundshme. Beqaret gjithashtu do kenë fat dhe me ne fund do hedhin hapat e para drejt krijimit te një familjeje. Buxhetin do e mbani nen kontroll dhe nuk do përballeni me surpriza te këqija.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Do e joshni gjithë kohës partnerin tuaj sot dhe do e bëni atë te ndihet i përkëdhelur. Mund te thoni edhe fjale qe kurrë me pare nuk kishit mundur t'i shprehnit. Beqaret do ndihmohen nga disa miq te afërt dhe mund te realizojnë takimet e shumëpritura. Ne planin financiar nuk priten vështirësi te mëdha, megjithatë mire është qe për çdo shpenzim te bëni llogari te detajuara.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Ka rrezik qe mes jush dhe partnerit tuaj te ketë një krize gjate kësaj dite. Do jeni te dy palët me nerva kështu qe me mire te qëndroni pak kohe larg njeri-tjetrit. Beqaret duhet te bëjnë disa ndryshime ne pamje dhe ne sjellje ne mënyrë qe te joshin cilindo qe do pëlqejnë. Për menaxhimin e financave rekomandohet sa me shume maturi e kujdes. Vetëm kështu nuk do keni probleme.
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do i jepni prioritet absolut jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do bëni edhe ndonjë surprize vetëm për te kaluar çaste te veçanta. Beqaret do kenë një dite shume interesante, plot aventura dhe njohje te reja. Ata do ndihen mire me ata qe do kenë pranë dhe do hedhin edhe hapa. Gjendja e financave do jete gjithë kohës e mire dhe nuk do luhatet aspak edhe pse mund te bëni disa shpenzime me tepër


😍😍 lajme te mira
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Erdhiiiiiiiiiiiii......
Horoskopi qe kenaq shpirtin dhe zemrat tuaja :p

Per nje gjume te embel dhe jo vetem :p


Horoskopi për ditën e sotme, 27 tetor 2019

HOROSKOPI-foto.png
Dashi
Ka një energji të fortë në jetën tuaj tani, kështu që mos u habitni nëse filloni të ndjeni nevojën për t’u kujdesur për njerëzit që ju doni sot. Dëgjojini gratë në jetën tuaj sot sepse kanë disa gjëra ndriçuese për të thënë.

Demi
Përpiquni të jeni të kënaqur me pozicionin ku ndodheni tani. Ambicia juaj e pakufishme është e admirueshme, por nëse përqendroheni shumë në atë që mund të ishte më mirë, nuk do të jeni në gjendje të shijoni të gjitha gjërat që po funksionojnë mirë tani!

Binjaket
Ju e dini atë që dëshironi, dhe e dini saktësisht se si i doni gjërat. Kjo lloj bindjeje do të jetë mjaft e dobishme sot kur dikush të përpiqet t’ju bindë të ndryshoni mendim. Në përgjithësi sot do të jeni më pak të adaptueshëm nga sa jeni zakonisht.

Gaforrja
Ju jeni të vërtetë me natyrën tuaj të shenjës që ju karakterizon, dhe ju do të duhet të merreni me disa çështje të tilla si edukimi i të tjerëve dhe marrja e kujdestarisë. Ju mund të ofroni gjithë zgjuarsinë tuaj, por nuk mund ta detyroni dikë të hyjë në veprim.

Luani
Pse po përpiqeni kaq shumë të jeni modest për arritjet tuaja të fundit? Lërini të gjithë të dinë se sa krenarë jeni për veten tuaj – nuk do të akuzoheni për egoizëm. Kur ju merrni vëmendje pozitive nga njerëz me ndikim, ju duhet ta shfrytëzoni sa më shumë! Pranoni komplimentet me mirësjellje.

Virgjeresha
Eshtë koha që ju të jeni më të qartë për atë që mund të bëni dhe nuk mund të bëni për njerëzit në jetën tuaj. Kjo vlen si për jetën tuaj personale ashtu edhe për biznesin, por është shumë më e rëndësishme të punoni tani. Disa njerëz mund t’ju kërkojnë të bëni gjëra që ata vetë nuk i kanë realizuar sot.

Peshorja
Disa njerëz të vegjël do t’ju lodhin pa fund sot. Sigurohuni që krenaria juaj të mos ju pengojë të merreni në mënyrë konstruktive me një nga këta njerëz. Jo të gjithë njerëzit janë si ju prandaj pranojini njerëzit me krahë hapur.

Akrepi
Ju mund të jeni personi më i zgjuar në dhomë sot, por kjo nuk do të thotë që ju jeni i vetmi që keni ide të mira. Mundohuni të tërhiqeni sot dhe lini njerëzit e tjerë të udhëheqin bisedën. Do të mësoni disa gjëra interesante për veten tuaj.

Shigjetari
Nëse jeni në humor për të takuar shumë njerëz, dilni dhe shfaqni hijeshinë tuaj! Një ribashkim i befasishëm mund të vijë së shpejti. Dhe disa njerëz që kanë dëgjuar për reputacionin tuaj, presin me padurim që t’ju takojnë.

Bricjapi
A po kërkoni një ndryshim në jetën tuaj thjesht për të nxitur gjërat? Ju duhet të lëvizni drejt gjërave dhe jo të largoheni prej tyre. Mundohuni të largoheni nga rutina duke takuar njerëz interesantë.

Ujori
Meqenëse të gjitha marrëdhëniet tuaja me njerëzit e tjerë duket se janë nën kontroll, sot ju duhet të adresoni marrëdhëniet tuaja me miqtë që i keni lënë pas dore. Një shëtitje në një vend të gjelbëruar do t’ju jepte shumë energji.

Peshqit
Do t’ju duhet të merrni disa vendime të vështira sot dhe nuk do të ketë kohë të mjaftueshme për të bërë gjithçka që dëshironi të bëni. Vendosni prioritete dhe përqendroheni në disa gjëra serioze siç është puna dhe dashuria.
 
M

Morfina

Ujori
Meqenëse të gjitha marrëdhëniet tuaja me njerëzit e tjerë duket se janë nën kontroll, sot ju duhet të adresoni marrëdhëniet tuaja me miqtë që i keni lënë pas dore. Një shëtitje në një vend të gjelbëruar do t’ju jepte shumë energji.

Bektash edhe pse sme pelqen horoskopi sot, shyqyr se u bona merak:p
 
  • Haha
Reactions: N0

Ivy

Pushim....
Horoskop nate?
Dhe ti do te na imponosh ne keto?
Na merr te keqen se srrime dot ne nje pozicion se na lodhet shtylla kurrizore gjithe naten:plollol
 
  • Haha
Reactions: N0

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Ujori
Meqenëse të gjitha marrëdhëniet tuaja me njerëzit e tjerë duket se janë nën kontroll, sot ju duhet të adresoni marrëdhëniet tuaja me miqtë që i keni lënë pas dore. Një shëtitje në një vend të gjelbëruar do t’ju jepte shumë energji.

Bektash edhe pse sme pelqen horoskopi sot, shyqyr se u bona merak:p
Nuk e postoj me pa merak. flm, mirupafshim, klm etj etj etj.... :p
 

Vvetoni

Larguar
Nëse jeni në humor për të takuar shumë njerëz, dilni dhe shfaqni hijeshinë tuaj! Një ribashkim i befasishëm mund të vijë së shpejti. Dhe disa njerëz që kanë dëgjuar për reputacionin tuaj, presin me padurim që t’ju takojnë.

Hajde fansa, kur po ma organizoni nje takim me ju dhan autografe?
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Horoskopi për ditën e sotme, 28 tetor 2019

B3A04EB0-DCEA-4885-A0B4-2D8D7A945CFA.png


Dashi
Përgjegjësitë në shtëpi sot mund t’ju ngarkojnë psikologjikisht dhe mund të ndikojnë edhe në obligimet e tjera gjatë ditës. Kjo mund të bëhet shkak për një konflikt të brendshëm, por ju keni një jetë personale dhe është e rëndësishme të kujdeseni për këto gjëra, ndaj përpiquni të bëni balancim mes tyre.

Demi
Mund t’ju vijë një e-mail ose një telefonatë zhgënjyese këtë të hënë. Ndoshta dikush që ju prisni t’ju vizitojë mund të mos vijë ose një mik mund të refuzojë ftesën për të shkuar në një festë së bashku. Megjithatë, përpiquni të organizoni diçka tjetër dhe ecni përpara.

Binjakët
Mund të ndiheni të shqetësuar për gjendjen tuaj financiare. Ndoshta do të jeni në pritje të disa parave, të cilat po vonojnë. Ekziston mundësia të përjetoni një ndarje të përkohëshme me partnerin/partneren tuaj. Rekomandohet të përfshiheni në aktivitete të ndryshme, në mënyrë që koha të kalojë sa më shpejt dhe ju të jeni bashkë sërish.

Gaforrja
Një ngjarje e papritur mund t’ju shkaktojë një debat me partnerin/partneren tuaj. Qëndrimi i tij/saj do t’ju bëjë të dyshoni në rolin e mikut tuaj të ngushtë. Sa i përket anës financiare, fati do t’ju buzëqeshë.

Luani
Ka gjasa të keni probleme me shëndetin. Mund të bëhet fjalë thjesht për një virozë të stinës. Kushtojini rëndësi vetes, në mënyrë që ta kaloni sa më shpejt nga kjo gjendje. Pini sa më shumë lëngje.

Virgjëresha
Do të tentoni të bëni pushim sot në punë për t’iu përkushtuat një projekti kreativ që e keni lënë të papërfunduar. Megjithatë, nuk do të mund të arrini aty ku doni për shkak të mosmarrëveshjeve me miqtë tuaj. Pavarësisht të gjithave, përqëndrohuni pasi vetëm kështu mund t’ia arrini qëllimit.

Peshorja
Ekziston mundësia që sot të futeni thellë në mendimi dhe të kujtoni miqtë ose ndonjë të afërm që jeton larg. Mos u ndalni gjatë në këto kujtime, pasi keni një ditë të gjatë përpara, e cila kërkon angazhim të plotë.

Akrepi
Mund të keni probleme me gjendjen tuaj financiare. Mund të ketë vonesa në marrjen e disa fondeve, çfarë mund t’ju irritojë. Megjithatë nuk është dita e duhur për të kërkuar borxh. Mos u dëshpëroni, pasi është vetëm çështje momentale.

Shigjetari
Mund të mendoni se një prej miqve tuaj ka ndryshuar sjellje ndaj jush. Mos hezitoni t’ia shprehni këtë mendim personit në fjalë, pasi do të ndiheni më të qetë. Sa i përket aspektit profesional, do të jetë një ditë e zakonshme, pa ndonjë zhvillim të veçantë.

Bricjapi
Të lindurit e kësaj shenje mund të mos kenë energjinë e duhur për t’u përfshirë në aktiviete të ndryshme sot, pavarësisht se parashikohet një ditë e ngjeshur. Rekomandohet të përfundoni detyrat kryesore dhe të mos i kaloni kufijtë tuaj. Sa i përket lidhjes suaj romantike, partneri/partnerja mund t’ju thotë diçka me rëndësi këtë të hënë.

Ujori
Pjesën më të madhe të ditës ka gjasa ta kaloni duke u marrë me disa cështje financiare, përfundimi i të cilës do të jetë përfitues për ju. Sa i përket anës profesionale, gjithçka do të jetë në favorin tuaj këtë të hënë.

Peshqit
Mos kaloni tejet limiteve tuaja sot, teksa pritet një ditë mjaft e ngarkuar në punë. Bëni aq sa të mundeni, pasi është vetëm fillimi i javës. Sa i përket jetës personale, do të jetë një ditë e qetë dhe partneri/partnerja juan do të tregohet shumë mbështetës për gjithçka qe do të ndërmerrni.
 

MaYaDa

Don’t touch!
Demi
Mund t’ju vijë një e-mail ose një telefonatë zhgënjyese këtë të hënë. Ndoshta dikush që ju prisni t’ju vizitojë mund të mos vijë ose një mik mund të refuzojë ftesën për të shkuar në një festë së bashku. Megjithatë, përpiquni të organizoni diçka tjetër dhe ecni përpara.

Dhe te mendosh qe hyra gjith zell me lexu cka thene per demin :(
 

Ivy

Pushim....
Demi
Mund t’ju vijë një e-mail ose një telefonatë zhgënjyese këtë të hënë. Ndoshta dikush që ju prisni t’ju vizitojë mund të mos vijë ose një mik mund të refuzojë ftesën për të shkuar në një festë së bashku. Megjithatë, përpiquni të organizoni diçka tjetër dhe ecni përpara.

Dhe te mendosh qe hyra gjith zell me lexu cka thene per demin :(
Edhe ti demi?!
O sa xhan te kam:love:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top