• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta ne cift nuk do jete dhe shume e lehte per t’u jetuar sot. Duhet thene se Saturni, i cili nuk lejon as dialogun dhe as tolerancen do ndikoje mjaft tek ju. Beni cmos qe te ulni tensionin! Beqaret do kene nje dite me te qete, por nese duan te takojne shpirtin binjak duhet te presin edhe pak. Kujdesuni per financat qe te mos keni surpriza te keqija. Ne fakt do keni tendence te shpenzoni goxha.


Edhe sa do pres per shpirtin binjak LOL LOL Me iku jeta duke me then ke koh akoma duke prit shpirtin binjak LOL LOL
Nuk eshte shume optimist ky horoskopi qe sjell Kreta (ai qe lexoj une mban anen time gjithmon).
Ky ngeli duke me thene qe nuk i kam gjerat mire... Shume mire i kam, edhe me mire ska (te kap hunden me dore :p)
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Fale mbeshtetjes se Venusit imagjinata juaj do jete mjaft e zhvilluar dhe do perjetoni momente te bukura me partnerin. Asnje problem nuk do iu dale para sepse te dy ecni me te njejtin ritem dhe ne te njejtin drejtim. Beqaret nuk do krijojne lidhje te qendrueshme, por disa mund te kene aventura. Dite e mire per financat. Ka ardhur koha te tregoni sesa te zotet jeni per t’i menaxhuar.
Hajde Horoskop hajde , une dje me partneren beme luften e trete boterore , ky thote do kaloni bukur :p
 
Titulli: Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Nuk eshte shume optimist ky horoskopi qe sjell Kreta (ai qe lexoj une mban anen time gjithmon).
Ky ngeli duke me thene qe nuk i kam gjerat mire... Shume mire i kam, edhe me mire ska (te kap hunden me dore :p)

po na e sill dhe ne... mbase na mban dhe ne me te mire ai :)
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 24 Janar 2012

Dashi
Sot do mundoheni te rifitoni zemren e partnerit tuaj nese marredhenia me te kohet e fundit ka pasur probleme. Fale mbeshtetjes se Uranit rezultatet do jene edhe me te mira nga cfare e prisnit. Saturni do i beje beqaret te luajne me sharmin e tyre dhe te marrin ate qe duan. Plutoni do jete i mirepozicionuar sot dhe do iu sjelle fat me financat. Do jeni me optimiste dhe te lumtur nga rritja e te ardhurave.
Demi
Nese reflektoni me mire per lidhjen tuaj do e kuptoni se zenkat dhe debatet jane banale dhe pa ndonje rendesi te madhe. Duhet vetem pak vullnet qe gjithcka te kthehet ne normalitet. Beqaret do jetojne intensivisht cdo moment dhe do i shtojne takimet, por pa menduar per te ardhmen. kujdes mos pushtoheni nga entuziazmi i tepert ne planin financiar dhe shpenzoni me teper sesa duhet.
Binjaket
Ne teresi jeta juaj ne cift nuk do jete ne qender te vemendjes suaj. Kjo e marte nuk do kete ndryshime te medha, por Venusi do e beje klimen me harmonike. Disa nga beqaret mund te kene edhe rrahje zemre. Tregohuni sa me te hapur! Kujdes nga Marsi i cili do ndikoje negativisht ne planin financiar. Mos beni shpenzime shume te medha sepse do pendoheni shume shpejt.
Gaforrja
Sot do perjetoni sa te mundni nga kenaqesia qe do iu sjelle jeta ne cift. Fale Venusit te pozicionuar shume mire ne qiellin tuaj te dashurise klima do behet edhe me sensuale. Beqaret do koleksionojne zemra por perseri nuk do kenaqen sepse nuk do gjejne ate qe kane kerkuar. Me mbeshtetjen e Plutonit do i menaxhoni me me shume kujdes financat. Do dini edhe te beni zgjedhjet e duhura.
Luani
Mundohuni t’i shprehni sa me teper ndjenjat sot sepse ne te kundert partneri do mendoje se jeni indiferente ndaj tij. Dilni sa me shume sot sepse do takoni nje person mjaft interesant. Gjithmone eshte me mire te jesh prane dikujt sesa vetem. Gjithsesi hidhini hapat nje nga nje! Hena do influencoje ne sektorin e financave. Megjithese nuk do sjelle probleme do iu shtyje te shpenzoni me shume. Kudjes!
Virgjeresha
Ata qe jane te martuar do kalojne kriza te provokuara nga ata vete. Do kete xhelozi, debate te medha por qe nga mbremja do te zgjidhen. Per beqaret, joshja do te jete ne program. Me shume sesa nje lidhje te forte do parapelqeni aventurat kalimtare. Do keni fat! Dielli do jete mjaft i favorshem ne planin financiar. Do kete qarkullim te parave dhe papritur mund te vije edhe nje rritje e tyre.
Peshorja
Dita do jete e mire per te gjithe ata qe jane ne cift. Klima do te ngrohet menjehere dhe ju do keni deshire dhe nevoje te ndani cdo gje me njeri-tjetrin. Beqaret kesaj here do kalojne mjaft peripeci por me ne fund do arrijne ate qe duan. Do triumfoni! Per disa, Merkuri do sjelle rritje te financave fale ndihmes se familjareve ndersa per disa te tjere do kete rritje por fale menaxhimit te mire.
Akrepi
Saturni do sjelle disa veshtiresi ne jeten ne cift dhe nuk do ndiheni shume mire. Edhe pse jeta dashurore dhe seksuale do jete e qete, pakenaqesia do te mbizoteroje. Beqaret do kene shume deshire te bejne takime. Do iu realizohen deshirat dhe disa do mendojne edhe per fejesa. Situata peshtjelluese ne sektorin e financave do te mare fund, por gjithsesi duhet te tregoheni te matur me shpenzimet.
Shigjetari
Nen presionin e nje ambienti planetar te mbushur me elektricitet do kaloni momente shume te kendshme nen pranine e atij qe doni. Ai do kete vetem sy per ju! Merkuri do jete bashkepuntori i beqareve per te arritur dashurine. Pritet te keni nje takim te vecante! Gjate kesaj dite nuk do keni as veshtiresi ne planin financiar dhe cdo gje do te jete ne ekuiliber. Mos beni cmenduri me shpenzimet!
Bricjapi
Do keni mundesi te shijoni qetesisht lumturine ne cift, por kjo nuk do ndodhe rastesisht. Tentoni te bashkepunini me partnerin dhe te mos prekni tema delikate. Ne kete menyre nuk do keni rrezik per te mos u kuptuar me njeri-tjetrin. Beqaret do e jetojne si t’iu vije diten dhe do kene edhe nje takim qe do ndryshoje ekzistencen e tyre. Rrethanat do jene te pafavorshme per financat.
Ujori
Kujdes nga nderlikimi i marredhenies me partnerin. Shfrytezojeni sa te mundni ambientin e ngrohte dhe plot bashkepunim. Plutoni do nxite instiktin e beqareve per dashuri pasiononte dhe klandestine. Jeta juaj sentimentale do jete me pikante se asnjehere. Punet me financat nuk do i keni mire. Nuk eshte momenti i duhur per te bere investime dhe per te ndermarre rreziqe te medha.
Peshqit
Nese lidhja qe keni krijuar nuk iu kenaq nuk do hezitoni sot t’i jepni fund. Ndersa per ju qe ndiqeni mire prane partnerit do kete momente lumturie dhe bashkepunimi. Beqaret do kene shume mundesi te bien ne dashuri. Pasioni i kesaj dite, me pas do te kthehet ne ndjenje afatgjate. Do jeni viktima te problemeve financiare sot, por ne nje moment do iu vijne disa lek nga jashte.
 

Endrra

VIP
Re: Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Sot do perjetoni sa te mundni nga kenaqesia qe do iu sjelle jeta ne cift. Fale Venusit te pozicionuar shume mire ne qiellin tuaj te dashurise klima do behet edhe me sensuale. Beqaret do koleksionojne zemra por perseri nuk do kenaqen sepse nuk do gjejne ate qe kane kerkuar. Me mbeshtetjen e Plutonit do i menaxhoni me me shume kujdes financat. Do dini edhe te beni zgjedhjet e duhura.


E njejta si dje ,,,e thene me fjale te tjera :(
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta ne cift nuk do jete dhe shume e lehte per t’u jetuar sot. Duhet thene se Saturni, i cili nuk lejon as dialogun dhe as tolerancen do ndikoje mjaft tek ju. Beni cmos qe te ulni tensionin! Beqaret do kene nje dite me te qete, por nese duan te takojne shpirtin binjak duhet te presin edhe pak. Kujdesuni per financat qe te mos keni surpriza te keqija. Ne fakt do keni tendence te shpenzoni goxha.


Kam filluar ti besoj horoskopit...
ja ka fut kot........ luanit ketu po i shkon vaj.........
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 24 Janar 2012
Luani
Mundohuni t’i shprehni sa me teper ndjenjat sot sepse ne te kundert partneri do mendoje se jeni indiferente ndaj tij. Dilni sa me shume sot sepse do takoni nje person mjaft interesant. Gjithmone eshte me mire te jesh prane dikujt sesa vetem. Gjithsesi hidhini hapat nje nga nje! Hena do influencoje ne sektorin e financave. Megjithese nuk do sjelle probleme do iu shtyje te shpenzoni me shume. Kudjes!
prap kot.... asgje nuk koincidon.......
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit
Nese lidhja qe keni krijuar nuk iu kenaq nuk do hezitoni sot t’i jepni fund. Ndersa per ju qe ndiqeni mire prane partnerit do kete momente lumturie dhe bashkepunimi. Beqaret do kene shume mundesi te bien ne dashuri. Pasioni i kesaj dite, me pas do te kthehet ne ndjenje afatgjate. Do jeni viktima te problemeve financiare sot, por ne nje moment do iu vijne disa lek nga jashte.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i dates 26 Janar 2012

Dashi

Saturni premton stabilitetin ne cift dhe mjaft siguri. Lidhja juaj do te behet me serioze dhe secili do te mbaje pergjegjesite e veta persa iu peket ceshtjeve te ndryshme. Edhe tek jeta sentimentale e beqareve do te ndikoje i njejti planet dhe do i nxite te mendojne per nje dashuri te qendrueshme. Do jeni kerkues! Ne planin financiar nuk rrezikoheni aspak keshtu qe mund te beni edhe transaksione.

Demi

Duke qene se Dielli do te influencoje jeten tuaj ne cift, pritet te jete dite mjaft e mire. Marredhenia me partnerin do te rrethohet nga bashkepunimi dhe lumturia. Beqaret do jene me realiste. Do besoni tek dashuria e vertete dhe do rrethoheni nga romantizmi. Pergatituni per takime te bukura! Ne sektorin e financave do jeni me fat. Jo vetem qe do kaloni pengesat por do keni edhe permiresime.

Binjaket

Nuk ka asgje per t’u shenuar ne jeten sentimentale te cifteve. Do jeni te pergjegjshem, te kujdesshem dhe do beni gjithcka qe partneri te ndihet mire. Per beqaret do kete mundesi per te krijuar lidhje, por ata do preferojne me teper te ruajne miqesine me ta. Me mire keshtu sidomos nese keni kaluar nje periudhe te veshtire. Beni sa me shume kursime sepse situata mund te perkeqesohet.

Gaforrja

Duhet te beni gjithcka sot qe te largoni turpin dhe per te qene te sigurt ne vetvete nese doni te krijoni nje lidhje. Mund te kete nje takim fenomenal gjate kesaj dite, por duhet te dini te perfitoni. Me Venusin, perendeshen e dashurise, ciftet nuk do kene probleme, perkundrazi do forcojne bashkepunimin. Merkuri do iu mbeshtese tek buxheti, por mos iu besoni verberisht atyre qe iu thone, reflektoni me pare.

Luani

Ju qe jeni ne cift do perfitoni sa me shume nga te mirat qe do sjelle Jupiteri. Do ndani me shume momente intimiteti. Beqaret do takojne dike dhe do habiten edhe vete si do i marrin gjerat aq seriozisht. Nuk do e kuptoni sesi ndodhi keshtu. Merruni pak me te gjitha ato qe keni lene pezull ne planin financiar dhe paguani faturat qe duhen. Vendosni pak me shume rregull.

Virgjeresha

Jeta ne cift nuk do kete te reja por Urani do te influencoje dhe do e nderlikoje paksa jetesen. Kujdes nga tradhetite sepse pasojat mund te jene shume te renda. Nese jeni beqare mos iu besoni shume takimeve qe do beni sepse do zhgenjeheni. Jupiteri, planeti i fatit do iu mbroje ne sektorin financave. Do mund te beni transaksione te ndryshme. Ata qe luajne me lojra fati do perfitojne.

Peshorja

Fale ketij ambienti yjor do e permiresoni cilesine e jetes ne cift. Do kete me shume harmoni, bashkepunim dhe momente ekstaze. Nese jeni ende vetem disa nga endrrat tuaja do te realizohen. Edhe pse iu pelqen pavaresia nuk do mundni dot te qendroni larg atij qe do takoni. Nen ndikimin e yjeve, financat do jene te dobeta. Shmangni shpenzimet e medha dhe mos neglizhoni asnje problem.

Akrepi

Jeta ne cift rrezikon te kete stuhi duke qene se ju do jeni shume impulsive dhe nuk do mendoheni para se te flisni. Tregohuni me te kujdesshem! Disa qe jane beqare prej shume kohesh por kane njohur dike interesant para pak ditesh do mund te fejohen, te tjere mund te kene takime interesante. Nuk do keni shtim te financave por gjithsesi situata do jete e qendrueshme.

ShigjetariAmbienti yjor do jete i favorshem per ciftet. Do beni shume projekte te perbashketa dhe me ne fund do zgjidhni pa hezituar aspak disa probleme qe iu mundonin. Dita do rrjedhe natyrshem! Jupiteri dhe Venusi do i bejne beqaret me sensuale dhe do favorizojne dashurite me shikim te pare. Do kujdeseni me teper per buxhetin sot. Do keni jo vetem stabilizim te financave por edhe permiresime.

Bricjapi

Sot, duke u mbeshtetur fort nga Venusi, ciftet do te zbulojne gjera te reja dhe mjaft sensuale ne dashuri. Kureshtja juaj do te arrije majat! Kujdes nga mbremja sepse mund te lindin disa debate mbi nje teme delikate. Beqaret nuk do kene ndryshime. Mundohuni ta shfrytezoni diten edhe duke qene vete. Financat do jene te pastabilizuara keshtu qe merrni masa dhe ulni shpenzimet e tepruara.

Ujori

Ju do jeni nder me te privilegjuarit e kesaj dite sot dhe dashuria do vije me gjithe shkelqimin e saj. Ju kemi thne shpesh qe pas shiut lind dielli. Beqaret qe dyshonin per dashurine do ndryshojne mendim dhe do kene te papritura te kendshme. Perkujdesi per financat do jete ne plan te pare. Do jeni me realiste per situaten tuaj dhe do konkretizoni disa projekte. Shmangni shpenzimet e medha!

Peshqit

Plutoni do te favorizoje terheqjen seksuale sot. Si ciftet ashtu edhe beqaret do kene sukses ne dashuri. Ata qe jane vetem do bien ne sy ndersa ata qe jane ne nje lidhje do dashurojne pa u menduar shume. Dita do jete me e mire sesa e kishin pritur! Financat do te mbrohen nga Urani. Ka ardhur koha te merrni vendime dhe te shpenzoni vetem per ato qe ju duhen me teper. Ju mundeni!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit

Plutoni do te favorizoje terheqjen seksuale sot. Si ciftet ashtu edhe beqaret do kene sukses ne dashuri. Ata qe jane vetem do bien ne sy ndersa ata qe jane ne nje lidhje do dashurojne pa u menduar shume. Dita do jete me e mire sesa e kishin pritur! Financat do te mbrohen nga Urani. Ka ardhur koha te merrni vendime dhe te shpenzoni vetem per ato qe ju duhen me teper. Ju mundeni!
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit

Plutoni do te favorizoje terheqjen seksuale sot. Si ciftet ashtu edhe beqaret do kene sukses ne dashuri. Ata qe jane vetem do bien ne sy ndersa ata qe jane ne nje lidhje do dashurojne pa u menduar shume. Dita do jete me e mire sesa e kishin pritur! Financat do te mbrohen nga Urani. Ka ardhur koha te merrni vendime dhe te shpenzoni vetem per ato qe ju duhen me teper. Ju mundeni!

me pelqeka sot.....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

chika edhe ti Peshk qenke...sa mire...qe je peshk...e sa keq...qe peshqit nuk lidhen dot se bashku!?
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

sa i madh jam,,:qesh: ta kisha lexuar ne mengjes,,ndoshta sdo ti kisha besuar aspak
Ujori

Ju do jeni nder me te privilegjuarit e kesaj dite sot dhe dashuria do vije me gjithe shkelqimin e saj. Ju kemi then shpesh qe pas shiut lind dielli. Beqaret qe dyshonin per dashurine do ndryshojne mendim dhe do kene te papritura te kendshme. Perkujdesi per financat do jete ne plan te pare. Do jeni me realiste per situaten tuaj dhe do konkretizoni disa projekte. Shmangni shpenzimet e medha!
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i dates 27 Janar 2012

Dashi
Mjedisi i sotem yjor do te favorizoje jashtezakonisht dashurite e beqareve. Do endeni ne detin e emocioneve pa u shkeputur ne asnje moment nga realiteti. Disa do mund te krijojne edhe nje lidhje jetegjate. Euforia do te mbizoteroje ne jeten e cifteve. Fale influences se Venusit dhe Jupiterit do kaloni momente te kendshme. Saturni do iu pengoje te beni shpenzime te tejskajshme. Financat mire!
Demi
Sot do keni serish deshire te dashuroheni si adoleshent. Ne fakt me ne fund do iu duket se do merrni fryme lirisht. Persa iu perket beqareve, ata do mundohen shume te krijojne nje lidhje per se mbari dhe jo thjesht nje aventure. Perspektivat jane te mira! Financat nuk do kene probleme dhe ju do mund te beni edhe transaksionet qe deshironit. Mundohuni ta ruani sa me shume kete ekuiliber.
Binjaket
Dashuria juaj do te nxitet sot nga Venusi. Nese jeni ne nje lidhje do mbizoteroje nje klime sensuale dhe e mbushur me bashkepunim. Beqaret do jene edhe me te favorizuar dhe i njejti planet do iu sjelle mundesi per nje takim, i cili nuk do i lere indiferente. Dite mjaft e mire kjo e sotmja per t’u marre me menaxhimin e buxhetit. Fale nje riorganizimi qe do beni do e perforconi situaten materiale.
Gaforrja
Do jeni mjaft te llastuar nga Venusi sot. Dashuria ne cift do ua ndricoje jeten. Nese keni pak kohe qe jeni martuar ose fejuar do te keni nje rizgjim te pasionit. Ata qe kane kohe bashke do pushtohen nga euforia. Beqaret do te peretojne nje dashuri romantike. Dita do jete e mrekullueshme. Pritet te ndodhe nje permiresim i financave. Ata qe merren me lojera fati do perfitojne shume!
Luani
Ambienti yjor do te nxite dashurite e qendrueshme dhe besnike si dhe do iu beje ta jetoni dashurine qetesisht. Pasionin e zjarrte do e murosni ne skutat me te thella te zemres. Ju beqareve qe iu pelqen dikush eshte mire te beni deklarata sot. Deshirat per te shpenzuar pa limit do te rizgjohet. Tregohuni shume te kujdesshem sepse ato do mund te pakesohen mjaft.
Virgjeresha
Ju qe jeni ne cift duhet te mos tregoheni shume naive dhe beni kujdes me bujarine e tepruar. Takime te papritura do te kthehen shpejt ne nje lidhje te kendshme. Disa duhet te ruajne fshehtesine sepse mund te hasen me komente jo te kendshme dhe xhelozi. Me ndikimin shume te madh te Jupiterit do shpenzoni jashtezakonisht shume. Mos lejoni qe ky fund i muajit te kthehet ne makth.
Peshorja
Ata qe kane krijuar tashme nje lidhje do kene edhe debate te vogla por qe nuk mund te shmangen per asnje cift. Per beqaret priten aventura te reja dashurore. Te shtyre nga euforia e madhe nuk do dini si ta ndalni ritmin dhe do jeni te gatshem te krijoni nje lidhje me te parin qe do iu dale para. Situata financiare duket e qendrueshme ne pergjithesi. Gjithsesi tregohuni te matur.
Akrepi
Do keni deshira kontradiktore sot. Do kerkoni qendrueshmerine ne cift, por ne te njejten kohe do terhiqeni edhe nga aventurat. Ne fakt as vete nuk do e dini se cfare kerkoni! Beqaret nuk do kene nje dite me shume fat por gjithsesi nuk duhet te merziten dhe ta leshojne veten. Do keni mundesi te permiresoni situaten financiare dhe te beni transaksione. Kujdes mos ecni me sy mbyllur.
Shigjetari
Jeta ne cift do shkoje me se miri sot. Projektet e bera se bashku do privilegjohen dhe do e kuptoni me mire sa te perbeshketa keni. Ju beqare duhet te gezoheni. Mundesite per te perjetuar aventura romantike do jene te shumta. Mos e privoni veten nga asgje! Per te bere shpenzimet e menduara duhet te prisni edhe pak sepse sot situata nuk do jete e favorshme. Kujdes!
Bricjapi
Sjellja e partnerit tuaj do iu duket paksa e dyshimte dhe kapricoze. Do ngrini shume pikepyetje sot. Ndonjehere ne jeten sentimentale mungesa e logjikes mund te jete prova me e mire e sinqeritetit. Beqaret duhet te tregohen shume te matur dhe te mos besojne tek te gjithe ata qe do takojne. Ne sektorin financave do keni fat dhe rrethanat do jene te favorshme per te plotesuar deshirat.
Ujori
Neptuni do iu beje edhe me harmonike sot. Do enderroni nje dashuri perfekte dhe shperthyese. Ne te njejten kohe influenca e Saturnit do iu beje me te ndjeshem sesa zakonisht ndaj vetmise. Beqaret nuk do e durojne me gjendjen e tyre por gjate dites do kene nje takim. Mbajeni fort personin qe do takoni sepse ia vlen. Ne planin financiar duhet te mos ndermerrni rreziqe te medha.
Peshqit
Me ne fund erdhi dhe qetesia ne jeten ne cift. Fale Marsit, planetit te deshirave, do mund te realizoni ato qe keni enderruar. Jeta juaj do jete e mbrojtur nga cdo rrezik. Venusi do te provokoje per beqaret nje takim te bukur dhe ju do gjeni fjalet e duhura per t’u shprehur kundrejt tij. Ne planin financiar do iu krijohen te gjitha kushtet qe iu te beni shpenzime dhe situata te jete e qendrueshme.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit

Me ne fund erdhi dhe qetesia ne jeten ne cift. Fale Marsit, planetit te deshirave, do mund te realizoni ato qe keni enderruar. Jeta juaj do jete e mbrojtur nga cdo rrezik. Venusi do te provokoje per beqaret nje takim te bukur dhe ju do gjeni fjalet e duhura per t’u shprehur kundrejt tij. Ne planin financiar do iu krijohen te gjitha kushtet qe iu te beni shpenzime dhe situata te jete e qendrueshme.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Dashi
Mjedisi i sotem yjor do te favorizoje jashtezakonisht dashurite e beqareve. Do endeni ne detin e emocioneve pa u shkeputur ne asnje moment nga realiteti. Disa do mund te krijojne edhe nje lidhje jetegjate. Euforia do te mbizoteroje ne jeten e cifteve. Fale influences se Venusit dhe Jupiterit do kaloni momente te kendshme. Saturni do iu pengoje te beni shpenzime te tejskajshme. Financat mire!
Ku qenka ky deti emocioneve? se sja dim adresen:p
Shyqyr financat te pakten!
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

mua me mbyti fare :boss:

Ujori
Neptuni do iu beje edhe me harmonike sot. Do enderroni nje dashuri perfekte dhe shperthyese. Ne te njejten kohe influenca e Saturnit do iu beje me te ndjeshem sesa zakonisht ndaj vetmise. Beqaret nuk do e durojne me gjendjen e tyre por gjate dites do kene nje takim. Mbajeni fort personin qe do takoni sepse ia vlen. Ne planin financiar duhet te mos ndermerrni rreziqe te medha.
 

Endrra

VIP
Re: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Do jeni mjaft te llastuar nga Venusi sot. Dashuria ne cift do ua ndricoje jeten. Nese keni pak kohe qe jeni martuar ose fejuar do te keni nje rizgjim te pasionit. Ata qe kane kohe bashke do pushtohen nga euforia. Beqaret do te peretojne nje dashuri romantike. Dita do jete e mrekullueshme. Pritet te ndodhe nje permiresim i financave. Ata qe merren me lojera fati do perfitojne shume!

Une nga te gjitha anet vetem Venusin paskam afer...dmth po behem murgeshe lol:yahoo:
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 29 Janar 2012!

Dashi
Ata qe jane ne cift do jene me te gatshem sesa zakonisht dhe me te kujdesshem per te plotesuar deshirat e atij qe kane ne krah. Beqaret duhet te mbyllin cdo porte te se shkuares dhe te hapin nje faqe te re ne jeten e tyre. Sharmi nuk do iu mungoje, perfitoni! Venusi do iu mbroje planin financiar, por nese shpenzoni me shume sesa duhet askush nuk do ua largoje veshtiresite.
Demi
Dielli do te ndricoje me shume ne jeten e cifteve sot, sidomos ne mengjes. Edhe Jupiteri, planeti i fatit do jete ne anen tuaj. Gjithsesi vigjilencen nuk duhet ta humbisni! Merkuri do jete mjaft i favorshem per beqaret. Nen influencen e tij do keni ndyshime mjaft pozitive. Planin material do jete i mbrojtur dhe pa probleme te vecanta. Gjithsesi shmangni sa te mundni nenshkrimet e kontratave.
Binjaket
Hena do jete e pozicionuar mire ne qiellin e binjakeve. Ajo do iu sjelle mjaft perfitime, ndryshime pozitive dhe do e perforcoje marredhenien me partnerin. Do i kushtoni shume kohe atij qe dashuroni. Drite jeshile edhe per beqaret. Venusi do iu sjelle nje surprize te kendshme. Me Neptunin, planetin fatit, do jeni te mbrojtur ne planin financiar. Pas pak do vije edhe nje permiresim i konsiderueshem.
Gaforrja
Neptuni do sjelle peshtjellime ne jeten sentimentale te cifteve. Disa do kene edhe shume veshtiresi per te komunikuar me njeri-tjetrin. Nese tregoheni me tolerante dhe te kuptueshem situata mund te permiresohet. Beqaret do jene shume kerkues, do kene fat por nuk do duan te krijojne nje lidhje serioze. Fati me financat nuk do iu mungoje por duhet te mundoheni ta ruani ate.
Luani
Gjithcka do shkoje per mrekulli sot per te lindurit e kesaj shenje. Do ndiheni rehat dhe ambienti do jete me i kendshem dhe me i ngrohte. Beqaret do kene takime e do tregohen mjaft te sjellshem me personat qe do takojne. Ne kete menyre mund te arrini ate qe doni! Situata ne sektorin e financave do jete e qete dhe e qendrueshme. Mund te beni edhe ndonje shpenzime me shume sot.
Virgjeresha
Persa iu perket ceshtjeve te zemres, Marsi do jete mjaft i favorshem. Ata qe jane ne cift do kalojne nje dite te mire, te mbushur me bashkepunim dhe lumturi. Beqaret do marrin shume propozime. Tregohuni te hapur sepse do keni nje surprize te kendshme. Me pas do merrni edhe nje vendim me rendesi! Ne planin financiar do keni mjaft sukses dhe do arrini me ne fund ato qe keni dashur.
Peshorja
Per ciftet qe kane kaluar nje faze delikate do kete ndryshime pozitive. Venusi nga ana tjeter do iu sjelle me shume ngrohtesi dhe sensualitet. Nen influencen e Merkurit jo te mirepozicionuar, shume beqare rrezikojne te ngaterrohen me ndjenjat e tyre dhe ta nderlikojne me shume jeten. Ne sektorin e financave do keni ide shume te mira se si te permiresoni buxhetin dhe te beni transaksionet e duhura.
Akrepi
Mos u shqetesoni me shume sesa duhet nese nuk arrini ate qe keni dashur ne lidhjen tuaj. Gjithcka do te rregullohet. Nese ende jeni beqare mos u deshperoni! Sot Venusi do iu beje te shkelqeni dhe dashuria do te vije tek ju. Kujdes me operacionet financiare shume te rrezikshme sepse eshte pikesrisht ekuilibri ai i cili do te preket. Do ishte me e mencur te ulnit edhe shpenzimet e medha.
Shigjetari
Pasion apo tension? Te dyja jane te mundura sot. Marsi do iu beje mjaft sensuale por mund te sjelle edhe debate te zjarrta. Alternoini konfliktet dhe pajtimet. Dashuria e beqareve do mbeshtetet nga Venusi dhe Marsi. Perspektiva duket te jete e mire dhe mund te kete edhe nje takim te rendesishem. Ne planin financiar mund te kete permiresime fale ndikimit te Neptunit. Pergatituni!
Bricjapi
Nuk do e keni fare te veshtire te krijoni nje klime te qete ne marredhenien tuaj. Edhe nese ne nje moment dicka mund te nderlikohet ju do merrni menjehere masat e duhura. Beqaret, duke kthyer koken sa majtas djathtas rrezikojne te zhgenjehen nga personat qe do takojne. Ne planin financiar nuk do keni per cfare te shqetesoheni sepse gjithcka do te jete ne ekuiliber. Ruajeni kete te fundit!
Ujori
Te nxitur nga Jupiteri do mundoheni ta beni jeten ne cift edhe me te bukur. Do thoni vetem te verteta dhe do jeni mjaft romantike. Bravo! Beqaret do kene deshire te pelqehen nga te tjeret, te joshin dhe ta shfrytezojne sharmin. Do lundroni ne nje oqean kenaqesie. Ju qe e keni te veshtire te beni kursime duhet te beni kujdes sepse ne te kundert situata mund te perkeqesohet ndjeshem.
Peshqit
Planetet do perkujdesen mjaft per ata qe jane ne cift. Ju mund te perfitoni qetesisht duke qendruar ne folene e dashurise. Ne mbremje mund te keni edhe surpriza te kendshme. Beqaret do kene flirtime por jo lidhje afatgjata. Mos mendoni per te ardhmen por shijoni momentin! Mos beni shpenzime te pamenduara mire sepse do rrezikoni jashtezakonisht shume. Kujdesuni per buxhetin.
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

me duket se te gjith yjet punojn per mua:music:
:D


Ujori
Te nxitur nga Jupiteri do mundoheni ta beni jeten ne cift edhe me te bukur. Do thoni vetem te verteta dhe do jeni mjaft romantike. Bravo! Beqaret do kene deshire te pelqehen nga te tjeret, te joshin dhe ta shfrytezojne sharmin. Do lundroni ne nje oqean kenaqesie. Ju qe e keni te veshtire te beni kursime duhet te beni kujdes sepse ne te kundert situata mund te perkeqesohet ndjeshem.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 30 janar 2012

Dashi
Nese jeta juaj ne cift eshte qe tashme e brishte, dita e sotme rrezikon te jete nje prove e veshtire. Nese lidhja juaj eshte e forte, gjithcka do shkoje per mrekulli. Nen influencen e Venusit, shume beqare do fillojne nje romance e cila do iu sjelle mjaft kenaqesi. Ka ardhur koha qe te perballeni me probleme serioze ne sektorin financiar. Do iu duhet edhe te merrni vendime te veshtira.
Demi
Ne pergjithesi, jeta juaj ne cift do jete e qendrueshme. Asnje planet nuk do te influencoje ne marredhenien tuaj me partnerin. Plutoni do jete i favorshem per beqaret. Ai premton nje histori te bukur dashurie e cila ka shume mundesi te rezistoje ne kohe. Perfitoni! Ne sektorin financiar i njejti planet do iu jape ide te keqija. Mundohuni te kufizoni sa me shume shpenzimet qe te gjeni ekuilibrin.
Binjaket
Dita nuk do jete aspak e favorshme per fjalet e embla dhe ndjenjat e forta. Bashkepunimi i koheve te fundit me partnerin rrezikon te shnderrohet ne nje beteje te ashper. Kujdesuni qe demet mos te jene shume te medha! Nese jeni vetem, Venusi do jete ne anen tuaj dhe mund te kete takime. Neptuni do iu largoje nga problemet financiare por gjithsesi mire eshte te tregoheni te matur.
Gaforrja
Edhe pse puna ze zakonisht nje pjese te mire te kohes suaj, sot do keni deshire te mos mendoni per asgje tjeter vec rrahjeve te zemres suaj dhe te partnerit. Do kaloni momente shume te lumtura me ate qe dashuroni. Beqaret nuk do kene takime por dita do jete e kendshme per t’u jetuar. Dielli do te favorizoje financat dhe do ruaje ekuilibrin e tyre. Shpenzoni por githmone reflektoni me pare.
Luani
Venusi do beje qe ju ta perforconi me teper marredhenien tuaj. Nese lidhja juaj iu ka bere balle turbulliave te shumta do jete edhe me e forte sot. Marsi do te zgjoje sensualitetin e beqareve. Gjithsesi kujdes, per disa mund te filloje nje histori e bukur, por per disa te tjere do jete thjesht nje aventure nje ditore. Fale Diellit financat do jene me te mira sesa kane qene ndonjehere. Ruajeni kete situate!
Virgjeresha
Me bekimin e yjeve, jeta ne cift do jete harmonike. Mundohuni te mos neglizhoni asgje qe ka rendesi per partnerin dhe mos i kurseni fjalet e embla te dashurise. Per beqaret gjerat do shkojne mire. Meshkujt e kesaj shenje duhet te bejne kujdes me sigurine e teper sepse do zhgenjehen. Ne sektorin e financave do keni fat dhe do mund te realizoni gjithcka qe kishit menduar. Perfitoni!
Peshorja
Ata qe jane ne nje lidhje do kuptohen mjaft mire me ate qe kane ne krah. Do jene tolerante me njeri-tjetrin dhe do i tregoni atij sa shume e dashuroni. Disa beqare do fillojne aventura sekrete. Ne fakt me mire keshtu tani per tani. Me vone shikoni e veproni! Kjo e hene eshte dite mjaft e pershtashme per te filluar realizimin e disa projekteve qe do te risin te ardhurat. Virgjereshat do iu ndihmojne!
Akrepi
Ambienti yjor i qete do i beje ata qe jane ne cift te kene nje jete te qendrueshme. Persa iu perket ceshtjeve delikate do e keni te veshtire te flisni. Lereni per me vone! Per beqaret dita do jete e pershtatshme per te joshur. Do takoni dike por duhet ta njihni mire para se te vendosni nese eshte i duhuri apo jo. Saturni do iu ndihmoje te menaxhoni me me maturi buxhetin. Kujdes me shpenzimet!
Shigjetari
Nuk do jeni dakord me partnerin ne disa pika dhe kjo mund te sjelle tension ne cift. Ruajeni gjakftohtesine sepse perndryshe situata mund te nderlikohet. Beqaret duhet ta lene veten te lire nese duan te gjejne personin e duhur. Mos beni shume pyetje por jetoni momentin! Saturni do iu ndihmoje te rregulloni problemet e rendesishme financiare. Tregohuni sa me shume te matur!
Bricjapi
Sot do keni mundesi te provoni dashurine dhe ndjenjat qe keni ndaj partnerit. Edhe ai do perkujdeset per ju. Mos e lini veten te pushtoheni nga romantizmi i tepruar, me mire merrini gjarat me qetesi. Beqaret duhet te tregohen shume te matur dhe te mos fillojne aventura qe do iu sjellin vecse pakenaqesi. Do keni veshtiresi te medha financire sot per shkak te disa huave qe kishit marre me pare.
Ujori
Ata qe jetojne ne cift duhet te perfitojne sa me shume nga kjo dite plote te mira. Do rivendosni beshkepunimin me njeri-tjetrin! Beqaret do jene mjaft te ndjeshem nga klima erotike. Do keni nje deshire te zjarrte per te perjetuar eksperienca te reja sidomos me persona qe nuk i njihnit me pare. Kujdesuni me teper per ekuilibrin financiar sepse klima yjore nuk do jete aspak e pershtatshme.
Peshqit
Fale Saturnit, ndjenjat ne cift do jene me te thella dhe me te sinqerta. Edhe pse zakonisht nuk i shprehni shume ato qe keni ne zemer sot do ndodhe e kunderta. Rezultatet do jene te mrekullueshme! Beqaret do mund te krijojne lidhje te cilat do jene veshtire te shkeputen lehte. Do e perforconi situaten financiare vetem nese e menaxhoni me rigorozitet buxhetin. Misioni veshtire por jo i pamundur!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Ambienti yjor i qete do i beje ata qe jane ne cift te kene nje jete te qendrueshme. Persa iu perket ceshtjeve delikate do e keni te veshtire te flisni. Lereni per me vone! Per beqaret dita do jete e pershtatshme per te joshur. Do takoni dike por duhet ta njihni mire para se te vendosni nese eshte i duhuri apo jo. Saturni do iu ndihmoje te menaxhoni me me maturi buxhetin. Kujdes me shpenzimet!


Ua si se lexova qe ne mengjes te isha veshur per takimin joshes :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit
Fale Saturnit, ndjenjat ne cift do jene me te thella dhe me te sinqerta. Edhe pse zakonisht nuk i shprehni shume ato qe keni ne zemer sot do ndodhe e kunderta. Rezultatet do jene te mrekullueshme! Beqaret do mund te krijojne lidhje te cilat do jene veshtire te shkeputen lehte. Do e perforconi situaten financiare vetem nese e menaxhoni me rigorozitet buxhetin. Misioni veshtire por jo i pamundur!
 

Endrra

VIP
Re: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Edhe pse puna ze zakonisht nje pjese te mire te kohes suaj, sot do keni deshire te mos mendoni per asgje tjeter vec rrahjeve te zemres suaj dhe te partnerit. Do kaloni momente shume te lumtura me ate qe dashuroni. Beqaret nuk do kene takime por dita do jete e kendshme per t’u jetuar. Dielli do te favorizoje financat dhe do ruaje ekuilibrin e tyre. Shpenzoni por githmone reflektoni me pare.


Asnje nga keto sjane ,,,po vetem nga te lexuarit ,fiton njeriu nje ndjenje pozitive...ky oroskopi me duket si ato medikamentet placebo lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Endrra, keq qe se paku ate pjesen e pare nuk e ben???!
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 2 Shkurt 2012

Dashi
Saturni do influencoje negativisht ne sektorin e jetes ne cift. Tension, konflikte dhe pothuajse fare komunikim. Beni cmos te rivendosni dialogun. Beqaret do shtyhen nga Neptuni dhe do jene me kembengules se kurre. Nese pelqeni shume dike, shprehjani pa ngurruar. Qellimi juaj ne sektorin e financave do jete t’i rrisni ato. Fale Merkurit do arrini goxha permiresim por duhet ta mbani ekuilibrin.
Demi
Venusi do jete mjaft i favorshem per beqaret. Ai do iu krijoje te gjitha kushtet per te notuar ne detin e ngrohte te dashurise. Plutoni do ndikoje tek jeta e cifteve dhe ata do e kene te veshtire te vendosin harmonine. Partneri do tregohet mjaft kerkues dhe juve nuk do iu pelqeje aspak kjo. Ne planin financiar do keni fat dhe do mund te permiresoni te ardhurat. Beni shpenzime por mos merrni shume rreziqe.
Binjaket
Partneri do mundohet t’ua plotesoje deshirat seksuale. Edhe ju nga ana juaj duhet te beni te njejten gje sot! Dashuria per beqaret do filloje te futet dalngadale ne jeten e tyre. Blini ndonje veshje te re apo aksesore qe te bini me shume ne sy. Ndryshoni edhe makijazhin dhe modelin e flokeve. Financat do shkojne per mrekulli. Te gjithe ata qe jane ne veshtiresi duhet te kene shprese.
Gaforrja
Sot do e keni zemren te ndare ndermjet qendrueshmerise ne cift dhe deshires per te perjetuar aventura te reja. Do e keni shume te veshtire te gjeni qendren e gravitetit. Nese jeni vetem do jeni me te ndjeshem dhe emotive. Do perjetoni pasion te madh dhe aventura romaneske. Jeta juaj do jete si nje film i bukur romantik! Menaxhojeni me maturi buxhetin dhe mos shpenzoni shume.
Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve dita do jete mjaft pozitive. Perendesha e dashurise e shtoje sensualitetin tuaj dhe do jeni edhe me joshes. Zemra do iu rrahe edhe me fort. Per beqaret eshte Merkuri ai qe do influencoje dhe do i jape kuptim jetes. Do flirtoni dhe do luani me sensualitetin. Ne planin financiar do i gjeni zgjidhje problemeve qe keni pasur dhe do filloni te rrisni te ardhurat.
Virgjeresha
Duhet te jeni me optimiste ju cifte sot, sepse tre planete do ndikojne tek jeta juaj. Lumturia iu pret! Edhe pse do jeni shume kapricoze, partneri do e pelqeje kete. Takimi qe aq shume kane pritur beqaret mund te ndodhe edhe gjate kesaj dite. Tregohuni me te hapur dhe pranojini ftesat qe do iu behen. Ne planin financiar do merrni masa qe te mos keni probleme. Do ia dilni mbane!
Peshorja
Urani do sjelle veshtiresi ne jeten tuaj ne cift. Mos u alarmoni, por mundohuni te zgjidhni cdo gje me qetesi. Ata qe kane nje lidhje jo te qendrueshme do tronditen me teper. Ju qe jeni beqare te lumtur pergatituni te perjetoni momente te mrekullueshme. Sektori i parave do jete pa asnje histori. Gjithsesi mos beni shpenzime te pamenduara mire sepse do perballeni me surpriza te keqija.
Akrepi
Urani do e coje perpara jeten tuaj ne cift. Dashuria qe do te ndieni do iu beje me te forte. Qendroni te vemendshem ndaj sinjaleve te ketij planeti dhe do keni ndryshime pozitive. Per ju beqare pritet nje takim interesant i cili nese ju deshironi mund te kthehet edhe ne nje dashuri pasiononte. Tregohuni te matur me financat sidomos nese keni per te bere transaksione. Kujdes!
Shigjetari
Kesaj here, Saturni me ne fund do iu sjelle paqen. Venusi nga ana tjeter do ua shtoje dozat e dashurise dhe do kaloni nje dite plot ngjyra. Shfrytezojeni! Pasioni do te vije tek beqaret. Nje telefonate do iu beje te drudheni. Do iu kape nje semundje nga e cila eshte veshtire te sheroheni. Keni kohe qe mundoheni per te permiresuar buxhetin, por nuk ja dilni. Sot gjerat do ndryshojne!
Bricjapi
Ju beni pjese tek ata cifte qe kane disa kohe qe po kalojne nje periudhe te veshtire. Disa do sqarojne keqkuptimet edhe pse me veshtiresi, ndersa te tjere do te ndahen. Dite e zymte kjo e sotmja! Beqaret do kene nje takim te rendesishem me dike qe do iu pelqeje mjaft qe heren e pare. Do jeni te favorizuar financiarisht dhe nuk do perballeni me veshtiresi. Do zgjidhni edhe problemin me nje trashegimi.
Ujori
Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk do kene ndryshime. Kenaquni me situaten aktuale financiare sepse po tentuat ta ndreqni mund edhe te perkeqesohet.
Peshqit
Beqaret gjate kesaj dite mund te fillojne te pelqejne dike te martuar. Disa do krijojne edhe nje lidhje te fshehte me te. Beni kujdes sepse mund te lendoheni shume shpejt! Per ciftet situata nuk do jete euforike. Beni sa te mundni per t’u treguar sa me tolerante me te. Fale mbeshtetjes se Merkurit, do hyni ne nje periudhe te favorshme per planin financiar. Do mund te blini edhe ato qe keni menduar.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top