• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Demi


Dashuria: Ata që kanë përjetuar një histori ku kishte pasiguri, sot do ti japin fund këtyre ndjenjave. Jupiteri dhe Neptuni parashikojnë ndryshime interesante, gjë që i bën të mendojnë se asgjë nuk bëhet me detyrim. Venera është pozitive për zemrat e vetmuara të cilat do të jenë intriguese dhe do të joshin një person në shikim të parë.

Puna: Yjet paralajmërojnë një periudhë shumë pozitive për karrierën tuaj, prandaj mos mendoni për të kaluarën dhe ecni përpara.

@NeVertiti @MaYaDa @Ivy
Beni pjes ju ? Se un ngrej durt nalt 🤣🤣🤣
 

Ivy

.......
Demi


Dashuria: Ata që kanë përjetuar një histori ku kishte pasiguri, sot do ti japin fund këtyre ndjenjave. Jupiteri dhe Neptuni parashikojnë ndryshime interesante, gjë që i bën të mendojnë se asgjë nuk bëhet me detyrim. Venera është pozitive për zemrat e vetmuara të cilat do të jenë intriguese dhe do të joshin një person në shikim të parë.

Puna: Yjet paralajmërojnë një periudhë shumë pozitive për karrierën tuaj, prandaj mos mendoni për të kaluarën dhe ecni përpara.

@NeVertiti @MaYaDa @Ivy
Beni pjes ju ? Se un ngrej durt nalt 🤣🤣🤣
Jo une ne mengjes e shkrova vete horoskopin tim:
Ti je nje yll i rralle qe verbon gjithe boten me miresi.Dita do te eci per bukuri edhe pse hije te zeza do te duken ne rrugen tuaj.Parate: do marresh ca cash sot.
Shendeti: mos e vei fare se je top

Tani,te mbaj kete apo ate tedegjeneruarit me siper😝🤣🤣🤣
 
Jo une ne mengjes e shkrova vete horoskopin tim:
Ti je nje yll i rralle qe verbon gjithe boten me miresi.Dita do te eci per bukuri edhe pse hije te zeza do te duken ne rrugen tuaj.Parate: do marresh ca cash sot.
Shendeti: mos e vei fare se je top

Tani,te mbaj kete apo ate tedegjeneruarit me siper😝🤣🤣🤣
Nuk t tha sa cash do maresh 🤣🤣🤣
 
 • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Demi


Dashuria: Ata që kanë përjetuar një histori ku kishte pasiguri, sot do ti japin fund këtyre ndjenjave. Jupiteri dhe Neptuni parashikojnë ndryshime interesante, gjë që i bën të mendojnë se asgjë nuk bëhet me detyrim.
Venera është pozitive për zemrat e vetmuara të cilat do të jenë intriguese dhe do të joshin një person në shikim të parë.

Puna: Yjet paralajmërojnë një periudhë shumë pozitive për karrierën tuaj, prandaj mos mendoni për të kaluarën dhe ecni përpara.

@NeVertiti @MaYaDa @Ivy
Beni pjes ju ? Se un ngrej durt nalt 🤣🤣🤣
kete e kam rregullin numer 1. :p
jo me kot jemi Dema. ahhahahahahahah
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top