• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Host dhe domain per shitje..

Peqins

Antarë
Pershendetje!
Shes Host + domain .com / .net / .org / .tv / .fitness etj.


Bandtdwith- 20Gb = 20€ per 1 Vit.
Bandtdwith- 15Gb = 15€ per 1 Vit.

Pagesa behet me western union, pasi te jet aktivizuar Hosti + domain. Dhe te dhenat do i jepen klientit pasi te jet konfirmuar dergesa e parave. Faleminderit.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Shes webhosting .com / .net / .org / .tv / .fitness etj.

Sbesoj se mund te besh reklama te tilla ne forum
 

Peqins

Antarë
Titulli: Shes webhosting .com / .net / .org / .tv / .fitness etj.

Me fal por kjo teme thot Lajmerime dhe Reklama, dhe ktu nuk esht ber asnje Reklame per ndonje forum tjeter apo per dicka ilegale. Kshuqe komenti juaj me duket i pa vend. Flm!
 
Top