• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë (

legjenda

Tetova
Në një nga daljet tij të fundit para Byrose Politike te Partise se Punes, ish diktatori komunistEnver Hoxha ka folur edhe për rreziqet që i kanoseshin Shqipërisë nga Serbia, Bullgaria e Bashkimi Sovjetik.

Në rast sulmi ndaj Shqipërisë, ai shpresonte se shqiptaret e Shkupit, Tetovës dhe Gostivarit, Llapit, Plaves, Prishtinës etj do te ngriheshin ne kembe.

"Ne u themi serbomëdhenjëve, miqve te fshehtë dhe të sigurte të rusëve, se dy rrugë kanë revizionistët ruso-bullgarë që të sulmojnë Shqipërinë për të dalë në pjesën e Adriatikut tonë. Njëra është rruga e Vardarit dhe e Kosovës dhe tjetra Kanali i Otrantos. Në rastin e parë, pa më të voglin dyshim, gjithë populli shqiptar që jeton në Kosovë dhe viset tjera të Jugosllavisë, që nga Shkupi e Kaçaniku, nga Tetova e Gostivari, nga Llapi, Plava e Gucia do të ngrihen në këmbë që t’i presin agresorët me grusht", ka thene nder te tjera diktatori komunist.
 

cent

...Lontano
Titulli: Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë

Ky burr vdiq (Enver Hoxha) dhe qe nga ajo dite vdiqen dhe BURRAT qe ngrihen ne kembe kur i cenohet shteti i tyre, qytetaret e tyre, te drejtat e tyre....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë

Po dhe u pat ngrit ne kembe kur ishte koha papapa ase ky kur ishte ne kohen; e tij ase tjert pas tyre besa.
 

WxP

Tech
Titulli: Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë

Video flet qarte cohu enver luftojm isis-in
 

London

carpe diem
Titulli: Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë

Lol wxp jan shum duhet pune lol
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Hoxha: Nëse na sulmoni shqiptarët e Maqedonisë e Kosovës do ngrihen në këmbë

Video flet qarte cohu enver luftojm isis-in
mendohu dy here...o do e luftonte ose do e miqesonte....
 
Top