• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Humor i zi.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Po sjell disa pjese komiciteti
J.Jefferies

Nuk është nevoja te besosh,mjafton ti thuash vetes : sot sdo bej shkerdhaten e ti do permiresohesh si person.

Ne një monolog nese duhej te paguante mashkulli apo femra ( ku femra paguan spaguan asnjehere)..."Ndaj me pelqen te jem gay,seksi sdo me pelqente dhe aq,do kisha një penis deri ne fyt ndersa me dalin lot nga syte dhe do me derdhej ne fyt do kerkoja ndonje mendim ngushellues ama do ia vlente që te ndanim ndonjehere llogarine. Ndaj per kete gay jane te lumtur ndersa lezbike jane te depresionuara te dreqit ( lexo penis). Lezbiket jane te depresionuara sepse do frekuentojne femra te tjera gjate gjithe kohes dhe ulur ne restorant do mendojne : une sdua te paguaj per kete kucken!
Kem veshur kemishen time me kuadrata,rruar koken dhe keshtuqe ben mire te me trajtoje si një princeshe. Nese ju lezbike urreni aq shume meshkujt,mjaft tentuat ti ngjani,nuk shihet asnje hebre që do te vishet si nazist.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Bill burr.
Ndersa ben turne te ndryshme dhe ve re njerez e cdo lloji
Arrin ne konklzuzion se jane te shpifur (kafshe te shpifura)

Dhe vazhdon..
Jam pro gripit te derri.
Duket e cuditshme por e dua.
Na duhet një epidemi.
Na duhet se sben.
Do te ndodhe heret a vone, por mos u trembni, do te vrase vetem te dobtet.
Vishni fanella te trasha, pini, vitaminca c etj e do jeni sh ne forme

Leni që Nena Natyre te beje ecjkane e saj
Ajo mundohet te na ndihmoje, e ne e ndalojme
Mundohet vetem që te vecoje turmen,,,por je ne them ''vaksinohuni''

Pseeeee
Pseeee
Vetem që specie te felliqura te ciftezohen bashke (vazhdim i anektodes me para )

një epidemi e natyres është sikur një zjarr ne pyll.
Ju betohem që jemi e vetmja specie që ndihmon te dobetit.
I keni pare luanet ?
Luanet nuk bejne keshtu.
Sapo një luan i vogel te thyeje kemben...nuk i thone uuuu u vravre do një peninciline?


@Marla per te mos harruar keto dite.
 

Marla

Let the sea set you free!
Bill burr.
Ndersa ben turne te ndryshme dhe ve re njerez e cdo lloji
Arrin ne konklzuzion se jane te shpifur (kafshe te shpifura)

Dhe vazhdon..
Jam pro gripit te derri.
Duket e cuditshme por e dua.
Na duhet një epidemi.
Na duhet se sben.
Do te ndodhe heret a vone, por mos u trembni, do te vrase vetem te dobtet.
Vishni fanella te trasha, pini, vitaminca c etj e do jeni sh ne forme

Leni që Nena Natyre te beje ecjkane e saj
Ajo mundohet te na ndihmoje, e ne e ndalojme
Mundohet vetem që te vecoje turmen,,,por je ne them ''vaksinohuni''

Pseeeee
Pseeee
Vetem që specie te felliqura te ciftezohen bashke (vazhdim i anektodes me para )

një epidemi e natyres është sikur një zjarr ne pyll.
Ju betohem që jemi e vetmja specie që ndihmon te dobetit.
I keni pare luanet ?
Luanet nuk bejne keshtu.
Sapo një luan i vogel te thyeje kemben...nuk i thone uuuu u vravre do një peninciline?


@Marla per te mos harruar keto dite.
Puc kinge 😘❤
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Bill Burr prap :

(permbledhje e atyre cf thote )
Per 9 milion here rradhazi flitet per dhunen ne shtepi.
një burre rreh një grua dhe thuhet : mos e bej
Sikur sdihet që sduhet futur koka e asaj ne dyert e rafteve e te perplaset sbap sbap

Si ndodh atehere gjate ketyre emisioneve ?
Ai ndez tv e sheh dhe thote : ohhh po , tani e kuptova, tani e kuptova që sduhet ta rrah gruan time

Motive per ta rrahur një grua ka sa te duash, por kjo sdo te thote që duhet ta rrahesh.
Tani ti punon, martohesh blen shtepi punon me se 10 ore ne dite per te mbajtur shtepine dhe ate dhe gjen ne shtrat me komshine.
E ti duhet te ikesh nga ajo shtepi e e te takon te flesh ne një dyshke.
Praaa ska motive ?
Motive ka sa te duash.
Nese te pickon një gjarper a thua nuk pyetet pse te pickoiii?
Mos vajte aty afer dhe po i caje pallen ?
Si u egersua aq sh ai gjarper....desh te vdiqi ?
Edhe zjarrfikesit pasi shperthen një zjarr fillojne e kerkojne motivet
Vetem per dhunen ndaj femrave jo : ska asnje motiv
Ka edhe kafshe ama që duhen varrosur ne burg

Asnjehere skam kuptuar se si llogjikojne femrat
Por pas 20 viteve beteje te humbura, sikur i kuptova dhe po filloj te nderroj rolet tani.
Nese kane te drejte atehere edhe ju (meshkujt) duhet te rrini ne ate teme derisa sdo gjunjezoheni e ti kerkoni te falur
Por nese e kane gabim, cmenden fare. Fillojne e te permendin gjerat që te irritojne me shume, dhe kur ky plani djallezor po arrin kulmin
Ti thjeshte thuaj : kurve
Dhe ajo do thote ska një motiv pse te me thuash kurve , por ne e dime që ka.

Ok ajo do nervozohet me ju, sdo ua jape per te disa dite, atehere masturbohuni aty , vetem si burra te vertete
Sepse ai masturbim do jete champanja e fitores suaj .
 
Top