• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Humor i zi.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Po sjell disa pjese komiciteti
J.Jefferies

Nuk eshte nevoja te besosh,mjafton ti thuash vetes : sot sdo bej shkerdhaten e ti do permiresohesh si person.

Ne nje monolog nese duhej te paguante mashkulli apo femra ( ku femra paguan spaguan asnjehere)..."Ndaj me pelqen te jem gay,seksi sdo me pelqente dhe aq,do kisha nje penis deri ne fyt ndersa me dalin lot nga syte dhe do me derdhej ne fyt do kerkoja ndonje mendim ngushellues ama do ia vlente qe te ndanim ndonjehere llogarine. Ndaj per kete gay jane te lumtur ndersa lezbike jane te depresionuara te dreqit ( lexo penis). Lezbiket jane te depresionuara sepse do frekuentojne femra te tjera gjate gjithe kohes dhe ulur ne restorant do mendojne : une sdua te paguaj per kete kucken!
Kem veshur kemishen time me kuadrata,rruar koken dhe keshtuqe ben mire te me trajtoje si nje princeshe. Nese ju lezbike urreni aq shume meshkujt,mjaft tentuat ti ngjani,nuk shihet asnje hebre qe do te vishet si nazist.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Bill burr.
Ndersa ben turne te ndryshme dhe ve re njerez e cdo lloji
Arrin ne konklzuzion se jane te shpifur (kafshe te shpifura)

Dhe vazhdon..
Jam pro gripit te derri.
Duket e cuditshme por e dua.
Na duhet nje epidemi.
Na duhet se sben.
Do te ndodhe heret a vone, por mos u trembni, do te vrase vetem te dobtet.
Vishni fanella te trasha, pini, vitaminca c etj e do jeni sh ne forme

Leni qe Nena Natyre te beje ecjkane e saj
Ajo mundohet te na ndihmoje, e ne e ndalojme
Mundohet vetem qe te vecoje turmen,,,por je ne them ''vaksinohuni''

Pseeeee
Pseeee
Vetem qe specie te felliqura te ciftezohen bashke (vazhdim i anektodes me para )

Nje epidemi e natyres eshte sikur nje zjarr ne pyll.
Ju betohem qe jemi e vetmja specie qe ndihmon te dobetit.
I keni pare luanet ?
Luanet nuk bejne keshtu.
Sapo nje luan i vogel te thyeje kemben...nuk i thone uuuu u vravre do nje peninciline?


@Marla per te mos harruar keto dite.
 

Marla

....
Bill burr.
Ndersa ben turne te ndryshme dhe ve re njerez e cdo lloji
Arrin ne konklzuzion se jane te shpifur (kafshe te shpifura)

Dhe vazhdon..
Jam pro gripit te derri.
Duket e cuditshme por e dua.
Na duhet nje epidemi.
Na duhet se sben.
Do te ndodhe heret a vone, por mos u trembni, do te vrase vetem te dobtet.
Vishni fanella te trasha, pini, vitaminca c etj e do jeni sh ne forme

Leni qe Nena Natyre te beje ecjkane e saj
Ajo mundohet te na ndihmoje, e ne e ndalojme
Mundohet vetem qe te vecoje turmen,,,por je ne them ''vaksinohuni''

Pseeeee
Pseeee
Vetem qe specie te felliqura te ciftezohen bashke (vazhdim i anektodes me para )

Nje epidemi e natyres eshte sikur nje zjarr ne pyll.
Ju betohem qe jemi e vetmja specie qe ndihmon te dobetit.
I keni pare luanet ?
Luanet nuk bejne keshtu.
Sapo nje luan i vogel te thyeje kemben...nuk i thone uuuu u vravre do nje peninciline?


@Marla per te mos harruar keto dite.
Puc kinge 😘❤
 
Top