• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I keni ndjerë? Këto janë shenjat që një njeri që nuk jeton më ju mbron dhe kujdeset për ju: Nëse e ndjeni këtë shpirti i tij është pranë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL

I keni ndjerë? Këto janë shenjat që një njeri që nuk jeton më ju mbron dhe kujdeset për ju: Nëse e ndjeni këtë shpirti i tij është pranë​

1605189805591.png

Të humbasësh një të dashur është një nga përvojat më pikëlluese që një person mund të ketë. Por janë disa shenja që sipas disa studiuesve tregojnë se personat e dashur janë pranë jush dhe ju mbrojnë. Në fakt shpirti i tyre.
Më poshtë po ju tregojmë se cilat janë këto shenja.

Shenja e parë: Gjëra të çuditshme po ndodhin në shtëpinë tuaj.

Shenja e dytë: Në disa momente të veçanta ju ndjeni një armë të mirë rreth vetes tuaj edhe kjo është një shenjë.

Shenja e tretë: Shqisat tuaja janë shumë të ndjeshme. Shpirtrave u pëlqen të stimulojnë shqisat kur komunikojnë. Ju mund të nuhatni një erë që është e njohur për ju, një erë që e mbante dikush i dashur. Apo ndoshta do të dëgjoni gjurmë të zbehta të zërave të tyre, duke ju folur.

Shenja e katërt: U shfaqen shpesh në ëndërra. Kjo është një nga mënyrat më të zakonshme për shpirtrat për të bashkëvepruar me ne. Mendjet tona nënndërgjegjeshëm janë më të hapura ndaj botës shpirtërore, shpesh duke i lejuar ata të hyjnë.

Shenja e pestë: Monedha thuhet se kur gjeni shum monedha do të thotë se të dashurit tuaj po përpiqen t’u ruajnë.

Burimi: SantePulsMagazine/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.
 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top