• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

INFO. per ata qe jetojne ne Itali!!

Bilderberg

Anëtar i ri
Per ata qe jetojne ne Itali
Ne linkun e meposhtem do te gjeni nje web sit i cili ju jep mudesine te degoni fax (nese nuk keni fax) me ane te internetit duke perdorur thjesht E-mailin tuaj.
Dergimi i fax-eve eshte i vlefshem vetem brenda per brenda shtetit te Italise, dhe eshte FALAS, plus kesaj duhet dhe te regjistroheni!!
MAKSMUMI 10 FAXE NE DIT, DHE 100 FAXE NE MUAJ !

Code:
[url=http://www.faxator.com/home.htm]Faxator.com - Fax gratis via e–mail[/url]


Shpresoj qe dikujt ti hyje ne pune!! :)
 
Last edited by a moderator:

Lela_Dr

Donatorë
Flm shume efikas :D
 

AbSSoLuT

Antar Aktiv
Titulli: INFO. per ata qe jetojne ne Itali!!

Po me perdor proxy italiane punon???????????
 
Private conversations
Help Users
    Top