• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Interi në krye të Grupit F

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Futbolli nuk matet me 15 vite, madje as ketu te ne, se ka i shekull e ca qe luajne edhe femrat :gjujpeshk: Per me marre vesh ma leht mos hyn n'gogle fare se REALI bente kerdine edhe kur skishte gogle :lexim::lexim:Ai eshte mbret qe 100 vjet:dance::dance: po mos i bertit djalit e shpejt kerkoj falje se e ke trem :gjujpeshk:
E vertet kjo. Por ama Reali bente kerdine ne Kupen e Kampionve, jo ne Ligen. Sepse me sa po shoh un asnjeri sjeni kerka lol
Liga e Kampionve ekziston prej sezonit 1991/92 , deri ateher futbolli ishte krejt ndryshe sepse ne finale mund te shkonte edhe crvena zvezda (ylli i kuq i beogradit), bile njeher e ka te fituar ate trofe.
Ndersa tani ku ata qe percjellin futboll e dijne se jan ber disa qe lirisht mund te quhen super klube, vlen te ceket se po ai real qe eshte mbret per 100 vjet, ka vite e vite qe bje menjeher pas grupit, sepse ekipet angleze veqanerisht Liverpooli, dhe italianet e Juventusit po e shkelin per çdo sezone, bile ne dy ndeshjet (brenda e jasht fushe).

p.s. po bertas se mu qajt fyti tu fol edhe aj apet spo ngon

barcelo-rubin cazan--1-2:kercim::kercim:
ke te drejt se rubin kazan eshte me me eksperienc se dinamo kievit hahah
Kan mbet edhe dy ndeshje ne grupe. Ne fund shofim kush sa paska eksperience. Per ato pas grupeve spo flas sepse ti si tifoz i Interin e din shum mire se keni nje ekip me aq zemer te madhe sa per her te fundit finalen e championsit e keni shijuar ne vitin 1972 :gallate:
 

PaRTiZoNi

Antarë
Kualifikohet Interi dhe Dinamo Kiev-it.
Barcelona do ngelet e fundit ne grup, as ne uefa s'do futet... sa keq :D
Mos Harro Se Barazim Me Barcelonen Dolet Ne San Siro :D Kur S'Fituat Dot Ne "San Siro" Ne "Camp Now" Do Jete Icik e Veshtire Per Juve Barazimi :p
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
forccccccccccccccca inter....treguam qe jemi ekip 1....ekip me zemerrrrrrrrrrrrrrr:D:D:D:D:D:D:D:D
Ku e kishit zemren mbreme?
Ndoshta ju mbeti ne aeroport kur arritet ne Spanje :D
Barcelona perveq se tregoi qe mund te fitoj pa dy super yjet (Messi, Ibrahimovic) , vertetoi se ne Camp Nou 11 kundershtare per 90 minuta shendrrohen ne 11 pulebardha pa kok qe sillen rreth vetes duke mos e dit ku jan dhe qfar kerkojne.
 
Top