• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Investigim Fotografish

Ty dikush tka fut ne menime se nuk i ke hy kot kali linux e python.
Ishalla nuk del burre thuj e ta qet programi "Error 404, this girl have balls, be carefull" lol
Une e kam fillu me moniken para vitesh
me back track lol kisha vite pa bo investigime
lol
 

Frank

Ashtu, kështu...
L0v3rm4n do ruaj privatesine... per hir te vjetersise ne forum , por ajo qe ka dy llogari me telefonin motorola , nje llogari ben mire ta mbylli :)
Ma thuaj mua ke veshi se ja qep une me tel zingat njerin account. apo si kam fiksim kta me nga dy llogari. lol
 

Frank

Ashtu, kështu...
Ooooo kusho cfare nderi, ke qene me pushime? :p
Nuk i them njeriu jo pa merak, ishalla s'iu shkon mendja vete. lol
 
Top