• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

legjenda

Tetova
Një mesazh kërcënues në redaksitë e mediave ballkanike ku kërcënon kryeministrat e Ballkanit mes tyre dhe atë shqiptar. Ata kërcënojnë me nisjen e sulmeve në vendet e Ballkanit dhe të parët e që po paralajmërohen janë kryeministrat e këtyre vendeve.Edi Rama. Mesazhi kërcënues shoqërohet edhe me një foto.

“Shteti Islamik po vjen në Ballkan po ju paraljmërojmë.,ne nuk kemi harruar se çfarë krerët dhe ndihmësit e tyre i bënë vëllezërve dhe motrave tona në Ballkan .Pa diskutim që kemi mbështetës dhe motra vëllezër kudo në Shkup në Tiranë të cilët janë të etur për gjak.Do ishte mirë që këta kryeministra të ruajnë veten. Kalifati po vjen në Ballkan dhe aty kemi plot vëllezër të etur për gjak. I themi gjithashtu Putinit që të na sjellë ushtarë dhe do ia kthejmë mbrapsht kokat e tyre” -thuhet në mesazhin e dërguar nga një person i quajtur Abu Turab.

isis

Kjo nuk është hera e parë që ISIS kërcënon më shtrirjen e kalifatit në Ballkan

Redkasia online
(S.m/shqiptarja.com)
 
Last edited by a moderator:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

Une do kerkoj strehim tek vellezerit tane mysliman kitra dhe Aver, e sna ha pastaj per njeri.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

Une do kerkoj strehim tek vellezerit tane mysliman kitra dhe Aver, e sna ha pastaj per njeri.
Kerko strehim ose ne Rusi ose ke Chuck Norris. Pasi ata nuk i ngacmo njeri. As ISIS as Allahu as Muhamedi dhe as me i bukri ne bot.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

Kerko strehim ose ne Rusi ose ke Chuck Norris. Pasi ata nuk i ngacmo njeri. As ISIS as Allahu as Muhamedi dhe as me i bukri ne bot.
E imja ishte strategjike...meqe jane mysliman do kene mjekra, Isis do na marre per te vetet
une do veja burke e do jetoja e lumtur perkrah nje jihadisti me 30 femra te tj te kapura e te lidhura per pranga
endrra ime erotike.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

Ide e mire dhe ajo. Do vishje gje geta poshte burkes apo jo?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit: Po vijmë drejt jush -

Qe ta dish ti vetem getat do vishja qe kur te vinte im shoq te isha gati
e ta prisja me kengen ''kur me vjen burri na stani..ferr ferr, ferrrr ma ben fustani'' dhe do i tundja ca cepet e burkes
Ska jihadist qe i rezisto.
 
Top