• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Islamiku kërcënon Donald Trumpin: Do të të tredh

legjenda

Tetova
Kanë nisur reagimet e para kundër deklaratës së kandidatit për President të SHBA-ve Donald Trump, për mospranimin e myslimanëve në Amerikë. Një islamik i quajtur Bah Ebou ka publikuar një videomesazh kërcënues për republikanin Trump.

“Donald Trump, unë jam mysliman. Të bëj thirrje të respektosh islamin dhe myslimanët, ndryshe do të të tredh”, thotë ai përmes videos.

Pavarësisht kritikave, Trump u shpreh se nuk është penduar për deklaratën e tij kundër myslimanëve dhe as që i shkon ndërmend të tërhiqet.

Shtëpia e Bardhë deklaroi se manjati i pasurive të paluajtshme duhet të konsiderohet “i skualifikuar” me pretendimet e tij se myslimanët nuk duhen lejuar të shkelin në Shtetet e Bashkuara. B..infoo

Megjithëse me pohimet që bën Donald trump nuk rresht së ngjalluri polemika, 6 javë përpara zgjedhjeve paraprake, ku votohet për kandidatin partiak në zgjedhjet presidenciale, sondazhet nxjerrin favorit republikanin.
 
Last edited by a moderator:
Top