• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja cilat shenja të horoskopit nuk e durojnë aspak njëra-tjetrën

MrCool

Old School.
Ec aty, thash mos esht ndonje cun.

P.s. Feeling Sulejman 🤤🤤🤤🤤
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Tani shenja ime s`di ke s`duron,por i kam zet ato shenja qe rrine tere diten poshte e perpjete , mjatas e djathtas. ahahahahahhahahaha
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari ka Demin – Në qoftë se nga njëra anë Shigjetari është dinamik, komunikativ dhe ekstrovert, Demi është rigoroz dhe racional, dy karakteristika që konsiderohen absolutisht të mërzitshme nga shenja e parë. Shigjetari ndjek gjithçka që e emocionon dhe është e qartë pse ai nuk mund ta dojë një të shenjës së Demit.
Mosperputhje briresh me siguri :p
 
Private conversations
Help Users
    Top