• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vijat të cilat janë të vendosura në pëllëmbën e dorës kanë një domethënie të veçantë për personalitetin tuaj. Vija e zemrës është një tregues i rëndësishëm i ndjenjave tuaja dhe çdo gjë që sillet rreth dashurisë
Në foto janë dhënë vijat sipas asaj që mund të jeni të përfshirë dhe ju, është një tregues për ndjenja tona. Ekzistojnë katër pozicione që mund të gjenden vija e zemrës suaj, më poshtë është dhënë dhe sqarimi në lidhje me karakteristikat që përfshin kjo vijë.

Pozicioni A, nëse vija që lidhet me zemrën tuaj fillon nën gishtin e mesëm, ju keni lindur të jeni një udhëheqës, një person ambicioz, i pavarur , inteligjent dhe keni të shprehur cilësitë e gjykimit dhe vendimmarrjes. Ju jeni më pak të ndjeshëm dhe të ftohtë për të tjerët.

Pozicioni B, nëse vija që lidhet me zemrën tuaj fillon në mes të gishtit tregues dhe të mesëm, atëherë ju keni konsideratë dhe jeni të sjellshëm me të tjerët. Përveç kësaj, ju jeni gjithashtu në mëdyshje dhe të kujdesshëm kur të tjerët janë të shqetësuar, por ju jeni një person i besimit. Ju keni sens të përbashkët me të tjerët kur vendosni.

Pozicioni C, në qoftë se vija qe lidhet me zemrën tuaj fillon nën gishtin tregues keni të njëjtat karakteristika si personi të cilit vijat e zemrës fillon nën gishtin e mesëm pozicioni A.

Pozicioni D, nëse vija që lidhet me zemrën tuaj fillon në mes të gishtit tregues dhe gishtit të madh, ju jeni plot durim, të kujdesshëm, qëllim mirë dhe zemërbutë. Këto fjalë mirë ju përshkruajnë me mirë juve.b koha
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Un qekam D-ja.

But therein lies the rub: appearances can be deceiving. But we all knew that don't we?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

D qenkam dhe une :p


Ne fakt tani qe shoh mire vijat e dores,asnje ne keto tipa vijash skam sakt si ne foto
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Jemi shume njerez te mire ne D-ja ti Nevertiti.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Ketu nuk ngjan me asnjeren dora ime :p
Per hater i japim A
 

Aver

VIP
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Pozicioni A, nëse vija që lidhet me zemrën tuaj fillon nën gishtin e mesëm, ju keni lindur të jeni një udhëheqës, një person ambicioz, i pavarur , inteligjent dhe keni të shprehur cilësitë e gjykimit dhe vendimmarrjes. Ju jeni më pak të ndjeshëm dhe të ftohtë për të tjerët.
Modestine anash. Fiks.
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Ne asnje vend se shikoj doren time une ktu :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

edhe mua sme del asnje vize e tille...dicka mund ta shohesh si B , por nuk me mbaron vija tek mesi i gishtit por shkon deri tek gishti tregus....:p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë

Dhe une nuk klasifikohem ne asnje prej kategorive me lart

kshu e kam te pikturuar e une pak a shume.....shpejt na gjeni domethenien se nuk me gdhin mengjesi mua pa lexuar karakteristikat e mia ...
 
Top