• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Ja kështu…”/Topalli thumbon Bashën: Pasi pushoi ‘çështjen gjykata’, rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

“Ja kështu…”/Topalli thumbon Bashën: Pasi pushoi ‘çështjen gjykata’, rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

1579010860250.png


Ish-kryetarja e Kuvendit dhe një ndër figurat e vjetra të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka reaguar pas tryezës së parë të palëve politike për Reformën Zgjedhore.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Topalli shkruan se kundërshtarët u rikthyen sërish në krah të njëri-tjetrit, pasi gjykata pushoi çështjen, duke nënkuptuar me këtë vendimin e Gjykatës së Tiranës për të pushuar hetimin për falsifikim ndaj Lulzim Bashës.“Ja kështuuu … pasi pushoi “çështjen gjykata” … rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit”, shkruan Topalli.


Copyright Gazeta SHQIP
 

Comments

Top