Ja per cfar ju urrejne ne fshehtesi sipas shenjes astrologjike.

VIP

V.I.P
Zbuloni arsyet pse nuk ju pelqejn.

Dashi:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi pasi jeni me dramatike sesa duhet dhe keni nje temperament te tmerrshem.Ju nuk jeni asnjehere te qet dhe acaroheni per gjithshka.

Demi:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse jeni meskine dhe xheloze per gjithshka.Ju mund te mendoni se jeni diskrete,por ne te vertet nuk jeni aspak dhe kete mund ta degjojne ata qe ju rrethojne.

Binjaket:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse jeni shume te pavendosur e nga ana tjeter ju duket vetja sikur jeni me te mire se te tjeret.

Gaforrja:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse ju prishni gjithmon cdo gje.Jeni emocionale dhe nuk dini t'i menaxhoni ato qe perjetoni nje nje moment te caktuar.

Luani:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse doni perher te kontrolloni cdo gje.Ndryshoni nese nuk doni t'i keni te gjithe kunder.

Virgjeresha:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse shqetesoheni per cdo gje dhe pervec vetes merzitni edhe ata qe ju rrethojne.

Peshorja:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse jeni shum te ngjitur dhe nuk i lini te marrin fryme lirisht.

Akrepi:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse nuk dini asnjehere kur te kafshoni gjuhen e mos te flisni.As nuk beni perpjekjen me te vogel per ta mbyllur gojen.

Shigjetari:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse nuk beni dot asgje vete dhe keni nevoje per nje dore.Epo ndonjehere duhet tentuar edhe ndonje gje pa pasur mbeshtetje.

Bricjapi:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse mbani inat dhe nuk i lini gjerat te rrjedhin natyrshem.Ju nuk falni lehtesisht,mbani inate gjate dhe flisni me shum sesa duhet.

Ujori:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse jeni shum te fiksuar pas vetes dhe ushqeni gjithe kohes egon tuaj.Vertet eshte mir te jesh i pavarur dhe krenar per veten,por jo te lavderohesh ncdo sekond.

Peshqit:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse sado te kalojne kohe me ju nuk do t'iu kuptojn dot asnjehere.Nuk jeni te hapur dhe mbani gjithshka brenda vetes.
Marr nga ikub.al.
 
Ujori:Te tjeret ju urrejne ne fshehtesi sepse jeni shum te fiksuar pas vetes dhe ushqeni gjithe kohes egon tuaj.Vertet eshte mir te jesh i pavarur dhe krenar per veten,por jo te lavderohesh ncdo sekond.
Edhe ça pastaj? 😜
 
Top