• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja pse bëra seks me profesorin

sensuu

sweet
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

a i mori lendet kjo si perfundim :p
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Koha e pranveres thyen dhe ligjet e fizikes :sdi:
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ose jam pergjumsh ose lexova artikullin gabim :(
Ende goc e re nlule te moshes e lidhen me burra tmartuar, nuk po e paragjykoj thjesht me vjen keq qe lidhen me burra tmartuar kur ka djem te rinj plot :( :(
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ose jam pergjumsh ose lexova artikullin gabim :(
Ende goc e re nlule te moshes e lidhen me burra tmartuar, nuk po e paragjykoj thjesht me vjen keq qe lidhen me burra tmartuar kur ka djem te rinj plot :( :(
Kto djemt e ri i gjen duke flejt akoma me mamin lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Kam nje rast te njohur me nje profesor ketej i cili eshte i shkelqyer si njeri edhe persa i perket profesionit te tij.I cili flirtohej vazhdimisht ne ore te mesimit nga nje nxenese e tij.Per shkak te rrefuzimit te tij kjo e akuzoi se njehere kish vajtur ne zyren e tij per ta ndihmuar ne nje lende dhe profesori e ngacmoi.Ne keto raste hajt te gjej te drejten e tij edhe profesori,nuk deshmohet dot e verteta keshtu qe ai duhej denuar...
Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, Lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
 

Darius

La vita è bella...
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Nese profesori ne shkembim te notes te kerkon favore, jam katerceperisht KUNDER dhe e DENUESHME, ne te kundert "ce la vie" :)

Gjithsesi, shume normale nuk eshte!

hajduti
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Tek kjo histori,profesori ka me pak faj.
Sepse ajo e shpreh qart qe ishin takime te pa fajshme,jo qellimisht qe ai te arrinte aty ku arriti.pastaj as nuk e kapi me zor....
Vete i hengri :p
 
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, Lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
Edhe ne te folur duhet te kete shume kujdes sepse nje qe te eshte vene nga pas do e gjej nje menyre te bej dem,keshtu qe mund ta incizonte dhe ta perdorte si vertetim kunder profesorit... Flasim tani per nje profesor ne shkolle pv qe rregullat atje jane me te rrepta nga ato shteteroret...
Neve (mua me shoqe) ne gjimnaz vetem drejtori na merrte ndonjehere rruges per te na shpen ne shpi se ishim cik larg ne fakt,dhe ate me dijenine e prinderve, ndryshe profesorat e tjere nuk e benin kurr.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Kjo do jete ndonje nga ato historirat qe lexon shpesh neper Facebookra dhe Anabelra, qe te hapin barkun! Jo flm, spo e marr mundimin me e lexu.
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, Lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
Keq puna e me ty , te paskan fillu dyshimet ahahaha .

Kudo mund te vardisen - qepen nga mbrapa por nje e/i vendosur nk. tundet apo jo : )
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Keq puna e me ty , te paskan fillu dyshimet ahahaha .

Kudo mund te vardisen - qepen nga mbrapa por nje e/i vendosur nk. tundet apo jo : )
As qe vihet ne dyshim, e sa per vertetesi bashkshorti po aplikon per phd-ne, Madje me lejen time te plote, :p. IShte shaka ajo pune :D
 
Top