• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja pse bëra seks me profesorin

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Keq puna e me ty , te paskan fillu dyshimet ahahaha .

Kudo mund te vardisen - qepen nga mbrapa por nje e/i vendosur nk. tundet apo jo : )
As qe vihet ne dyshim, e sa per vertetesi bashkshorti po aplikon per phd-ne, Madje me lejen time te plote, :p. IShte shaka ajo pune :D
 
Top