Ja pse ju shohin me inat, nisur nga shenja juaj

Dashi-Personat që ju “urrejnë”, gjithashtu ju respektojnë sepse jeni vazhdimisht në lëvizje dhe shkoni edhe në vende ku ata me shumë mundësi do të kishin shumë frikë të shkonin. Me siguri ju përndjekin në rrjetet sociale sepse kanë nevojë të thonë diçka për çdo gjë që ju doni. Ky në fakt nuk është pasqyrimi i personalitetit tuaj, por një pasqyrim i jetës suaj të paparë, mbushur plot me energji.

Demi-Ju keni nuhatje për të bukurën dhe vëmendje ndaj detajeve që shumë ua kanë zili. Prandaj, me shumë gjasa, të qënit mbretëresha e Instagramit vjen me faturat e veta! Njerëzit kanë gjithmonë diçka për të thënë për këtë fakt, por gjithashtu janë të mrekulluar nga ju.

Binjakët-Njerëzve u pëlqen shumë të thoni që jeni të shtirur sepse ju jeni një person që është sa i shoqërueshëm, aq edhe vetmitar dhe i mbyllur. Atyre u pëlqen të mendojnë se duke qenë se ju mund të jeni njëkohësisht edhe shpirti i festës, por edhe personi me një anë të errët, me siguri jeni të palumtur. Fatmirësisht, jeni më shumë të lumtur sesa të palumtur.

Gaforrja-Jeni një njeri me intuitë shumë të fortë dhe jeni shumë të aftë që të kuptoni gjendjen shpirtërore të personave që keni përreth. Njerëzit shpesh ndihen në siklet, kjo edhe për faktin se nëpërmjet kësaj aftësie, ju arrini të dalloni kush është i shtirur e kush jo. Për këtë arsye, atyre u pëlqen të thonë se jeni shumë emocionalë ose me humor të paqendrueshëm.

Luani-Kreativiteti juaj mund të mos njohë kufij. Për këtë arsye, disa njerëz ju shohin si shembull, ndërsa disa të tjerë ju urrejnë. Shpesh, këta persona janë të njëjtët. Njerëzit që ju shohin me negativitet, janë zakonisht ata që janë të pakënaqur me veten dhe xhelozë ndaj jetës suaj.

Virgjëresha-Ju jeni shumë të qartë për atë që jeni. Një pjesë e madhe e njerëzve ju respektojnë për këtë, por shumë të tjerë do të donin t’ju shihnin teksa përballeni me pasiguri të tilla, në mënyrë që të ndihen më mirë me dhe për veten.


Peshorja-Shpesh jeni magjepsës dhe shumë të shoqërueshëm dhe për këtë arsye, jeni gjithashtu shumë argëtues. Kjo ju bën një njeri stresues për të tjerët, vetëm sepse të gjithë ju pëlqejnë. Për ta mund të quheni të lodhshëm, sepse vëmendja është e gjitha tek ju gjatë gjithë kohës dhe ata mbeten në hije.

Akrepi-Ju jeni njeri pasionant, shumë punëtor dhe keni një reputacion si njeri i respektueshëm. Njerëzit duan t’ju imitojnë, po aq shumë sa duan t’ju urrejnë. Të punuarit me ju mund të jetë një thikë me dy presa për ta. Kjo sepse çdo punë në grup me ju do të shkojë shumë mirë dhe nga vetë natyra juaj, keni për të marrë meritat për këtë. Njerëzit duan t’ju rrëzojnë për të njëjtat arsye për të cilat ju admirojnë.

Shigjetari-Ju jeni një rreze drite optimiste dhe besojeni ose jo, njerzve nuk ju pëlqen kjo. Ju jeni shumë argëtues për të tjerët, por ndonjëherë gjithë kjo lumturi dhe ky optimizëm ju kthehet si një boomerang. Megjithatë, kjo s’do të thotë se duhet të ndaloni së qenuri pozitivë.

Bricjapi-Ju jeni person shumë i duruar, ambicioz dhe merrni vendime të mira, gjëra që ju bëjnë një udhëheqës të lindur. Njerëzit mundohen vazhdimisht t’ju kopjojnë mirëpo, gjëra që për ata duken shumë të vështira, për ju janë praktikisht lojëra fëmijësh. Teksa ju vlerësojnë për shembullin që jepni, ata gjithashtu ndihen mirë kur ju jeni në vështirësi sepse shohin që edhe ju mund të rrëzoheni.

Ujori-Ju thjesht nuk e vrisni mendjen për atë që të tjerët mendojnë për ju. Ju bëni atë që doni, thoni atë që doni dhe nuk kërkoni kurrë ndjesë për këtë. Aftësia për të mos e vrarë mendjen për të tjerët është diçka që të tjerët e shohin si diçka shumë të vështirë. Pavarësia dhe origjinaliteti juaj shpesh i stresojnë të tjerët, të cilët duan t’ju shohin në vështirësi, për të kuptuar që edhe ju mund të jeni si ata.

Peshqit-Ju jeni të dhembshur dhe të ndjeshëm, shpesh shumë më tepër se të tjerët, por, ndërsa disa e vlerësojnë një gjë të tillë, të tjerë nuk e perceptojnë dot. Ju jeni thellësisht të dashur, ndaj ata që ju kanë inat, kërkojnë detaje që të gjejnë një anë të errët tuajën. Ata duan të shohin se ju jeni po aq të pakënaqur me jetën tuaj sa edhe ata vetë.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jo qe ta dini ?
Binjakët-Njerëzve u pëlqen shumë të thoni që jeni të shtirur sepse ju jeni një person që është sa i shoqërueshëm, aq edhe vetmitar dhe i mbyllur. Atyre u pëlqen të mendojnë se duke qenë se ju mund të jeni njëkohësisht edhe shpirti i festës, por edhe personi me një anë të errët, me siguri jeni të palumtur. Fatmirësisht, jeni më shumë të lumtur sesa të palumtur.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Peshorja-Shpesh jeni magjepsës dhe shumë të shoqërueshëm dhe për këtë arsye, jeni gjithashtu shumë argëtues. Kjo ju bën një njeri stresues për të tjerët, vetëm sepse të gjithë ju pëlqejnë. Për ta mund të quheni të lodhshëm, sepse vëmendja është e gjitha tek ju gjatë gjithë kohës dhe ata mbeten në hije.

Na vjen dita edhe neve me :d
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Demi-Ju keni nuhatje për të bukurën dhe vëmendje ndaj detajeve që shumë ua kanë zili. Prandaj, me shumë gjasa, të qënit mbretëresha e Instagramit vjen me faturat e veta! Njerëzit kanë gjithmonë diçka për të thënë për këtë fakt, por gjithashtu janë të mrekulluar…

Fakte ska,vec interpretime sipas mendjeve te njerezve….
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Bricjapi-Ju jeni person shumë i duruar, ambicioz dhe merrni vendime të mira, gjëra që ju bëjnë një udhëheqës të lindur. Njerëzit mundohen vazhdimisht t’ju kopjojnë mirëpo, gjëra që për ata duken shumë të vështira, për ju janë praktikisht lojëra fëmijësh. Teksa ju vlerësojnë për shembullin që jepni, ata gjithashtu ndihen mirë kur ju jeni në vështirësi sepse shohin që edhe ju mund të rrëzoheni. Kte udheheqes i lindur e ka gjer fiks dhe kte gjengjerat e veshtira jan te lehts , tjerave ja ka fut kot .
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ujori-Ju thjesht nuk e vrisni mendjen për atë që të tjerët mendojnë për ju. Ju bëni atë që doni, thoni atë që doni dhe nuk kërkoni kurrë ndjesë për këtë. Aftësia për të mos e vrarë mendjen për të tjerët është diçka që të tjerët e shohin si diçka shumë të vështirë. Pavarësia dhe origjinaliteti juaj shpesh i stresojnë të tjerët, të cilët duan t’ju shohin në vështirësi, për të kuptuar që edhe ju mund të jeni si ata.
No Coment.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Akrepi-Ju jeni njeri pasionant, shumë punëtor dhe keni një reputacion si njeri i respektueshëm. Njerëzit duan t’ju imitojnë, po aq shumë sa duan t’ju urrejnë. Të punuarit me ju mund të jetë një thikë me dy presa për ta. Kjo sepse çdo punë në grup me ju do të shkojë shumë mirë dhe nga vetë natyra juaj, keni për të marrë meritat për këtë. Njerëzit duan t’ju rrëzojnë për të njëjtat arsye për të cilat ju admirojnë.

Per mendimin tim akrepi duhet te ndryshoje emer ne Oxymoron.

As keta qe shkruajne keto gjera se kan iden ca thone. ???

nuk ka mundesi ?? sa here thuhet akrepi....iii helmues i embel ...i ca kafshe njerezore....iii sa i dashur i eger....i sa pis i edukuar.
???
 

Monique

With or Without u
Shigjetari-Ju jeni një rreze drite optimiste dhe besojeni ose jo, njerzve nuk ju pëlqen kjo. Ju jeni shumë argëtues për të tjerët, por ndonjëherë gjithë kjo lumturi dhe ky optimizëm ju kthehet si një boomerang. Megjithatë, kjo s’do të thotë se duhet të ndaloni së qenuri pozitivë.
e ashu posi :p
 
Peshqit-Ju jeni të dhembshur dhe të ndjeshëm, shpesh shumë më tepër se të tjerët, por, ndërsa disa e vlerësojnë një gjë të tillë, të tjerë nuk e perceptojnë dot. Ju jeni thellësisht të dashur, ndaj ata që ju kanë inat, kërkojnë detaje që të gjejnë një anë të errët tuajën. Ata duan të shohin se ju jeni po aq të pakënaqur me jetën tuaj sa edhe ata vetë.


Ehe, ehe, ehe, (copyrighted by cicerima), kerkojeni, kerkojeni anen time te erret se do e gjeni...
???
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Kush m'shef mu me inat, inati ju shtoft! Ja kshu :p
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Akrepi-Ju jeni njeri pasionant, shumë punëtor dhe keni një reputacion si njeri i respektueshëm. Njerëzit duan t’ju imitojnë, po aq shumë sa duan t’ju urrejnë. Të punuarit me ju mund të jetë një thikë me dy presa për ta. Kjo sepse çdo punë në grup me ju do të shkojë shumë mirë dhe nga vetë natyra juaj, keni për të marrë meritat për këtë. Njerëzit duan t’ju rrëzojnë për të njëjtat arsye për të cilat ju admirojnë
E di që jam shumë punëtorë, poor shumë ❤️
 
Top