• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja shenjat më të irritueshme të Horoskopit

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

Dashi

Thellësisht me luhatje humori dhe të ndjeshëm, të lindurit në shenjën e Dashit janë pa dyshim të paparashikueshëm, të aftë për qëndrime të mëdha qetësie, të ndërthurura me shpërthime zemërimi që vetëm disa janë në gjendje t’i parashikojnë dhe t’i menaxhojnë. Ndonjëherë duket se kërkojnë qëllimisht ballafaqimin verbal dhe madje as kur konteksti nuk e lejon.

Luani

Dr Jekyll dhe Z. Hyde: të lindurit nën shenjën e Luanit shpesh arrijnë të mashtrojnë bashkëbiseduesin, pothuajse gjithmonë duke u dukur të qeshur, gazmorë dhe të vendosur. E gjithë kjo për sa kohë që situata mbetet paqësore dhe nën kontroll: kur lindin probleme dhe keqkuptime, Luani tregon një prirje të caktuar për t’u zemëruar për një kohë të gjatë.

Virgjëresha

Nervozizmi është pothuajse gjithmonë më pak “i dukshëm” dhe i prekshëm në situata të veçanta, ku Virgjëresha nuk është në gjendje të mbajë larg temperamentin e saj. Zakonisht kur dikush shkakton një zhgënjim, ata e konsiderojnë të justifikuar një reagim të tillë nervoz. Në fakt, Virgjëresha zakonisht arrin t’i kanalizojë këto ndjenja në mënyra të tjera. / meb.al
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Rren.
Mos i besoni se rren 🤣
 

Bambi

|Lorelai |🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

Dashi

Thellësisht me luhatje humori dhe të ndjeshëm, të lindurit në shenjën e Dashit janë pa dyshim të paparashikueshëm, të aftë për qëndrime të mëdha qetësie, të ndërthurura me shpërthime zemërimi që vetëm disa janë në gjendje t’i parashikojnë dhe t’i menaxhojnë. Ndonjëherë duket se kërkojnë qëllimisht ballafaqimin verbal dhe madje as kur konteksti nuk e lejon.

Luani

Dr Jekyll dhe Z. Hyde: të lindurit nën shenjën e Luanit shpesh arrijnë të mashtrojnë bashkëbiseduesin, pothuajse gjithmonë duke u dukur të qeshur, gazmorë dhe të vendosur. E gjithë kjo për sa kohë që situata mbetet paqësore dhe nën kontroll: kur lindin probleme dhe keqkuptime, Luani tregon një prirje të caktuar për t’u zemëruar për një kohë të gjatë.

Virgjëresha

Nervozizmi është pothuajse gjithmonë më pak “i dukshëm” dhe i prekshëm në situata të veçanta, ku Virgjëresha nuk është në gjendje të mbajë larg temperamentin e saj. Zakonisht kur dikush shkakton një zhgënjim, ata e konsiderojnë të justifikuar një reagim të tillë nervoz. Në fakt, Virgjëresha zakonisht arrin t’i kanalizojë këto ndjenja në mënyra të tjera. / meb.al
Hahah une jam shpajrt nuk irritohem hic ☻😈
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

aiiiiii,@Xhelozi . @MaYaDa ,@Ivy dhe @Baboon ecni te raportojme temen...hahahahaha
ceshte kjo qe thuhet per ne kshuu?! :p
 

MaYaDa

Don’t touch!
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

aiiiiii,@Xhelozi . @MaYaDa ,@Ivy dhe @Baboon ecni te raportojme temen...hahahahaha
ceshte kjo qe thuhet per ne kshuu?! :p
He mi se kshu jemi🤣🤣
të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna
sidomos te kjo iher i paska vu vulen😂
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

aiiiiii,@Xhelozi . @MaYaDa ,@Ivy dhe @Baboon ecni te raportojme temen...hahahahaha
ceshte kjo qe thuhet per ne kshuu?!
Kujt ja mban te ndeshet me nje luan sot 😝
 

Baboon

It's not dark yet 🙂
Demi

Në dukje e fshehur shumë mirë, në të vërtetë natyra nervoze e Demit është padyshim proverbiale për ata që i njohin: krenarë, të përpiktë dhe të prekshëm, të lindurit në shenjën e Demit nuk pranojnë fjalë dhe situata gjysëm të thëna që i bëjnë ata të nervozohen tej mase dhe për këtë arsye të shprehin sikletin me reagime të papritura dhe ekstreme, ndonjëherë edhe të dhunshme.

aiiiiii,@Xhelozi . @MaYaDa ,@Ivy dhe @Baboon ecni te raportojme temen...hahahahaha
ceshte kjo qe thuhet per ne kshuu?! :p
Lol edhe pse ka çik të vërtetë ktu pamvarsisht titullit që s'jam dakort.
Ne demat jena njishat e horoskopit 👍🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top