• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja smartphoni që kushton 3000 dollarë (FOTO LAJM)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kompania zviceriane Gresso, e themeluar në vitin 1999 për të prodhuar celular luksoz ka njoftuar se ka nxjerr në treg telefonin inteligjent Regal.


Sipas njoftimit të kompanisë, telefoni kushton 3000 dollarë, transmeton Albeu.com

Po cilat janë karakteristikat e këtij telefoni?

- Ekran 4 inç Full HD i mbështjellë me Gorilla Glass 3
- 2 GB RAM
- Procesor quad-core me shpejtësi 1.5 GHz
- Kapacitet 32 GB
- Kamerë 13 megapiksel/5 megapiksel kamerë frontale
- Android 4.2.1 dmth Jelly Bean

Por, përse kushton kaq shumë një telefon me parametra pak mbi mesataren?!

Modeli Regal nuk është i fokusuar te teknologjia por te pamja. Nuk do të ketë prodhim në seri dhe do të prodhohet në shifra të vogla ndërsa i tëri është i prodhuar me Titanium si dhe ka një mbështjellëse lëkure. /albeu.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Ja smartphoni që kushton 3000 dollarë (FOTO LAJM)

sa po i bjen 3000 dollar sa euro?
 

Aver

VIP
Titulli: Ja smartphoni që kushton 3000 dollarë (FOTO LAJM)

Vertete i paskan kushtu rendesi pamjes. Duket bukur.
 
Top