• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jam duke provuar të bëj shokë jashtë FCB-se

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Siç tha njëri. Jam duke provuar të bëj shokë jashtë FCB duke zbatuar parime/praktika të njëjta.
Kështu, çdo ditë shëtis rrugëve duke ju treguar kalimtarëve se çka kam ngrënë, si ndihem në atë moment, çka kam vepruar një natë më herët, çka do të bëj më vonë dhe ku do të jem.

Për më tepër, ju jep fotografi të familjes sime, qenit tim dhe vetës sime duke rregulluar kopshtin, duke rregulluar gjërat në garazhë, duke ujitur, duke qëndruar në vende të caktuara pranë objekteve të njohura, që po ngas veturën nëpër qytet, duke ngrënë dhe duke bërë gjëra që i bën secili çdo ditë.
Po ashtu i dëgjoj bisedat e tyre, ju jep "LIKE" dhe ju tregoj që po i pëlqej.

Dhe vërtetë funksionon si në FCB! Deri më tani kam arritur që katër persona të më përcjellin (FOLLOW):
Dy policë, një detektiv privat dhe një psikiatër. :) :) ;)

(Huazuar nga nje mik ne fb)
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
So sad 😥
.ti e solle ne form gazmore por disa llogjikojne me verte kshu
Ashtu sic flasin pa menduar se mund te lendojne te tjeret.
Dje e ema i thot te bijes duke qesh "duhet te kisha mbyllur tubet (fallopian tube) " sepse nuk arrinte ta bindte per asgje qe donte me i ble.
Lexojne batutat neper social dhe i perdorin pa gale fare
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahahahahaha,me lot.
citim:
Dhe vërtetë funksionon si në FCB! Deri më tani kam arritur që katër persona të më përcjellin (FOLLOW):
Dy policë, një detektiv privat dhe një psikiatër.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
So sad 😥
.ti e solle ne form gazmore por disa llogjikojne me verte kshu
Ashtu sic flasin pa menduar se mund te lendojne te tjeret.
Dje e ema i thot te bijes duke qesh "duhet te kisha mbyllur tubet (fallopian tube) " sepse nuk arrinte ta bindte per asgje qe donte me i ble.
Lexojne batutat neper social dhe i perdorin pa gale fare
Eshte nje realitet i hidhur. Aq shume jemi dhene pas rrjeteve sociale dhe teknologjise saqe nuk dim cduam nganjehere, mendimi im ky padyshim.
 
Top