• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Adi_el

Founder
[19:12] * @Never -=) Adi_el (=- Pershendetje,Ne kete Moment Ndodhesh Ne Kanalin Administrativ Te Serverit.Me se Mund Tju Ndihmojm?
[19:12] <+Adi_el> kam dy nick name ne q lined
[19:12] <+Adi_el> se di pse?
[19:12] <@Never> ca nickesh
[19:13] <+Adi_el> INTER-PLERA
[19:13] <+Adi_el> INTER-TI-ODIO
[19:13] <@Never> Adi_el
[19:13] <@Never> ta fus the ket nick që ke sqline
[19:13] <@Never> ?
[19:14] <+Adi_el> jo kete jo
[19:14] <+Adi_el> se e kam te parin edhe te vetmin
[19:14] * @Never -=) Adi_el (=- Qendrimi Ne kete kanal nuk lejohet.Nese jeni pjes e stafit ju lutem identifikohuni.Ose ne te kundert beni komanden /part dhe dilni nga #sherbimet ...
[19:14] <+Adi_el> lironi pra dy nick name
[19:14] <+Adi_el> se dua ti perdor

[19:15] * You were killed by Never (NetAdmin.Albnetwork.net!Never (ik se kena pune))
[19:15] Closing Link: Adi_el[79.106.5.30] Never ([Shqiperia.Albnetwork.net] Local kill by Never (ik se kena pune))
[19:18] <+Adi_el> o Never
[19:18] <+Adi_el> pse me nxjerr?
[19:18] <+Never> Adi_el
[19:18] <+Never> do me bo pushim sonte
[19:18] <+AL3XI> lol
[19:19] * Stafi sets mode: +o Lady_in_Red
[19:19] -Stafi:#stafi- OP command used for Lady_in_Red by Lady_in_Red
[19:19] <+Adi_el> une pushim
[19:19] <+Adi_el> une pushim jam tani
[19:19] <+Adi_el> ne mjes punoj
[19:19] <+Never> zogu leji ironit se sjam ne oreks tmerem me ty
[19:19] <+Adi_el> po liroji ato nick name
[19:19] <+Adi_el> pse i vene
[19:19] <+Adi_el> sqlinet
[19:19] <+Never> do tjap llogari ty?
[19:20] <+Adi_el> te japesh se nicknamet e mij jane


19:20] -irc.Albnetwork.net- *** You are banned from Albnetwork.net (ok tjap une)
[19:20] Closing Link: Adi_el[79.106.5.30] (User has been banned from Albnetwork.net (ok tjap une))

SE DI MIRE që BEJNE SI TE FORT PO TE BEJ EDHE BANNED NEJSE HIQENI TE PAKTEN BANNED SE SKA LEZET
 

Adi_el

Founder
Titulli: Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

hiqeni te pakten te hyjme ne chat
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

mire ta kan bo :) kok modh
 

Adi_el

Founder
Titulli: Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

per cin kok e ke fjalen??
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

Ta caj gojen ta boje ne 7 pjes!!!!
 

Adi_el

Founder
Titulli: Jane bere te gjith te forte ketu ke frik me fol

ti po ti re po sme dhe pergjigje per cin kok e ke fjalen
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top