• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jepni dikujt shpresë sot

M

MeriAna

Nuk jam e sigurt nese ka nje tem te till por ju lutem ketu vetem shkruani dicka te bukur qe mund ti japi someone hope!

Jan shume njerez pa njeri ne krah Ose qe per nje moment mund te ndihen te vetmuar... Cfare do ti thuash ketit person...

Mund edhe te postoni video qe motivojn nje njeri- faleminderit

Cdo gjuhe lejohet ketu!

 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
@MeriAna lejohet vetem shqip ,se i bere corap temat
Ke nje seksion ku mund te hapesh tema ne gjuhe te huaj!

Sa per temen , eshte bere e modes tanime qe ndihmen, krahun e fjalen tia japim neper rrjete sociale.
Nese vertete kemi kaq miresi brenda nesh, ndihmesen le tia japim balle per balle.
Nese nje person ka nevoje per nje fjale te mire, ftojeni ate ne nje kafe , degjojeni e nese deshiron jepini nje keshille...o ne mos lerini te kuptoj se eshte krahu ku mund te mbeshtetet. Ndonjehere mjafton shume pak ,per te bere dike te ndihet mire.
E nese ka nevoja monetare, si ta kesh mundesine ne kete pjese....nese mundesh ndihmoje e nese jo prape ok....tek e fundit askush sdo te paragjykoj e ditet e veshtira qe jetojme.

Por ne fund , nderin qe ben mos e permend kurre.....sepse vetem nder nuk ishte me ajo qe bere !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje person qe nuk i jep kuptim jetes e qe nuk ka parime, shnderrohet ne nje kafshe qe ka vetem trajten dhe pamjen e njeriut. Zbukurohuni per brenda, bota do ju duket e mrekullueshme. Lumturia e vertete perfshin bukurine dhe shkelqimin e jetes.
 

Senseo

Hasta el Fuego.
9FA1C91D-D1E3-48B3-8E13-15222FED56B3.jpeg
 

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Mua kto pozitivet sme ndihmojne

Kam nevoj per pozivitet?
Vej Miss Elliott dhe kercej deri sa tme dhembi cdo muskuj lol
 
Private conversations
Help Users
    Top