• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jetoni në det/ Ndërtohen shtëpitë lundruese në Bora Bora

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jetoni në det/ Ndërtohen shtëpitë lundruese në Bora Bora

1598080613697.pngPërveç se një vilë spektakolare e luksoze, ajo është gjithashtu një varkë. Shumë do thonin që jahtet janë të ngjashme. Por nuk është e vërtetë.Kjo shtëpi lundruese ka strukturën e një shtëpie reale por i vetmi dallim është se arrin të lundrojë në det.

Këto shtëpiza të vogla të pajisura me 4 dhoma gjumë, tualete dhe çfarëdo gjë tjetër që një familje dëshiron, do të vihen në punë në Bora Bora.

Një prej plazheve më ekzotike të botës nuk kishte s’i ti mungonte një shpikje e tillë.
g,shqip
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ohaaa aty qenka parajsa:love:
 

Fly

Larguar
A lejohet me shit
Fara te pjekme
Gazeta
Revista
Letra bixhozi
Kumlla
Fiq
Kasata
Misra te pjekur

Se nuk shoh market afer ndaj :D
 

Marla

Sapiosexual!
Eshte larg deri aty. Ndertoni ndonje shtepi nga bregu i detit Jon, perle eshte sdi e ndroja kurre.
 
Private conversations
Help Users
    Top