• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ju si e Mendoni 🤔

Lauri

Anunnak
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra 🤔 ? :)

img_7052.jpg
 

Lauri

Anunnak
@Lauri me keto tema si e preferoni si e mendoni.
Me asnje nga te dyja.Kur shkojme ne krevat shkohet x te fjetur dhe per te fjetur.Preferoj te shkruaj nga krevati 🤪
Prap mendje zezë ti 🙈 😜
Unë thashë para se të shkojmë në krevat 🤣 jo kur të jemi në krevat..😋
 

Lauri

Anunnak
Para se te shkoj ne krevat sorry por shkoj ne 🚾 .
A Ben ta lexoj neser librin apo jam jasht teme 😂😂😂😂😂😂😔😂
E mora vesh... Ti si shumë kush tjetër lexon në banjo ..🤣🤣
Nuk e din përmëndësh ti... Duhet t'a lexosh si bëhet 🙄🤪🤣
 

sofia

Antarë i Respektuar
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra 🤔 ? :)

Shiko fotografinë 1742372
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
Sofke kur I ke provimet mi 😂😂😂😂😂😂😂
 

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra 🤣
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir
 

Fly

Larguar
Une do provoj te dyten.
Me nje qe ka lexuar sh libra
Nese ka ndonje vullnetar ketu...?
Do ju bej testin pastaj nese me genjeni 😆
Ti kur kërkon nje qe ka lexuar libra, mos shkruaj me shkurtime :p
 

Hera

Dum Spiro Spero
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra 🤣
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir

Amooo Te kam thene beju rregjizore ....po sme beson mua ti 😁😁😁
 

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Ne minutat e fundit nuk mbaj mend gjo sepse dola me brek ne ballkon dhe po thaja 🤣
Njeri me zgjon, ti me ven ne gjum 😁
 
Private conversations
Help Users
    Top