Ju si e Mendoni ?

Lauri

Anunnak
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra ? ? :)

img_7052.jpg
 

Lauri

Anunnak
@Lauri me keto tema si e preferoni si e mendoni.
Me asnje nga te dyja.Kur shkojme ne krevat shkohet x te fjetur dhe per te fjetur.Preferoj te shkruaj nga krevati ?
Prap mendje zezë ti ? ?
Unë thashë para se të shkojmë në krevat ? jo kur të jemi në krevat..?
 

Lauri

Anunnak
Para se te shkoj ne krevat sorry por shkoj ne ? .
A Ben ta lexoj neser librin apo jam jasht teme ????????
E mora vesh... Ti si shumë kush tjetër lexon në banjo ..??
Nuk e din përmëndësh ti... Duhet t'a lexosh si bëhet ???
 

sofia

Antarë i Respektuar
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra ? ? :)

Shiko fotografinë 1742372
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
Sofke kur I ke provimet mi ???????
 
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra ?
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir
 

Fly

Larguar
Une do provoj te dyten.
Me nje qe ka lexuar sh libra
Nese ka ndonje vullnetar ketu...?
Do ju bej testin pastaj nese me genjeni ?
Ti kur kërkon nje qe ka lexuar libra, mos shkruaj me shkurtime :p
 

Hera

Banned
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra ?
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir

Amooo Te kam thene beju rregjizore ....po sme beson mua ti ???
 
Top