• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Juventusit ti merret edhe Liga e Kampionëve!?

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Pak ditë pasi gëzuan dhe festuan titullin e radhës në Serie A, skuadrës së madhe italiane, Juventusit mund ti prishet festa.
Një televizion holandez ka publikuar lajmin ku thuhet se një grup shkenctarësh kanë arritur në përfundim se lojtarët e Juventusit ishin të dopinguar në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 1996.
Para ndeshjes finale, lojtarët e Juventusit thuhet se kanë përdorur doping të llojit EPO . Juventusi e kishte mposhtur Ajaxin në finale.
Televizioni holandez ka premtuar se këtë të diel do të zbulohen të gjitha detajet e këtij hetimi.
Mediat holandeze janë të sigurta në këtë ndërsa kanë nisur menjëherë dyshimet nëse duhet ti mirret titulli Juventusit.
Sipas disa analistëve holandez, federata holandeze bashkë me krerët e Ajaxit duhet të apelojnë në UEFA titullin e para shumë viteve të Juventusit, duke shprehur mendimin e tyre se ai mund ti takoj Ajaxit./Indeksonline/
 

ricky_ch

******
Pe: Juventusit ti merret edhe Liga e Kampionëve!?

Pas 16 viteve, pak si tepër po më
duket. Sa kam njohuri, ekziston
edhe ligji i vjetërsisë së lëndës,
mirëpo a vlen ajo në sport?!
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Juventusit ti merret edhe Liga e Kampionëve!?

Duhet teju merret hajduteve se e kan flliqur ligen italiane...Ligji i vjetersise eshte pak me i gjate te ne ne kosove sa e di une
 
Top