• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka rene dakord Rama me Bashen se nuk ka mundesi!!

ballagon

Antarë i ri
Shof keto kohet e fundit qe Basha eshte bere shume inaktiv,

per mendimin tim nje nga shkaqet qe ka ndodhur kjo eshte se Rama i ka premtuar qe nuk do rinisi procesin e gjykimit per vjedhjen e rruges se kombit.

Eshte ky projekt qe i dha Bashes pozicionin qe nga nga Berisha..

Cfare mendoni?
 
Top