• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe Muhabet.!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ahhahahahahaha,se kisha vene re qe qenka e nej celiku aty ahahahhahahahaha.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Kush do kafe te marre pjese ne kete teme,sme gjeni me me kete mendje
 

dangerous

Anëtar
... cte bejme tjeter... e kemi situaten te veshtire fleme me shpresen qe mos te shohim cpo na ndodh per rreth..
:)
Më keq është ketu, egoisem i pafund.
Duhet të mbajmë distancë e të shkojmë perreth të shpëtojmë veten dhe të tjerët që na rrethojnë, virus i mallkuar e ky., tashmë EGj - gjërat kanë ndryshuar e duhet ti lajmë duart më shpesh.
Lutem per ata që i kapi kjo sëmundje të kenë një shpresë, të zezë sterr e aparati nuk ndalet deri neser.
 
Top