• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gezuar 8-Marsin..!

He mo mire Dhe TI ... Shpresa vdes e fundit...
Ndoshta rritesh gjer atehere dhe arrin ti kepusesh lol
hhahahahahaha enderr mos ja ler mangut master lindos :p:haaa:


p.s ika une se kam naten e veres e jam e ftuar sot...ju puc
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mos te vij turp qe je simpatike Kila, bile foton tjeter nxirre me fustan te kuq, me taka te zeza duke hyp ne Ferrari. :)
ohh yeeeaa babe lol
po ferrari i zi apo i kuq apo kuq e zi lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kuq e zi meqe jena Shqiptar dhe jemi me temperament shume te shkurter. :)
...edhe te gjith do te hapin rrugen ty pastaj.
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kuq e zi meqe jena Shqiptar dhe jemi me temperament shume te shkurter. :)
...edhe te gjith do te hapin rrugen ty pastaj.
hajdee jasha konviktorja me ferrari kuqezi ... ndal polici shkel synin 20 lek te vjetra te dora mle me kalu pastaj lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Polici nuk do te ndaloje qe te veje gjobe ty Kila, ai do te ndaloje sepse do te bej nai foto me ty ose nai Selfie qe ta nxjerri dhe ai ne Facebook. :)
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet.!

wee meqe ra fjala ishte dita veres andej nga shqiperia thyet veze ?? hengret ballokume ?? ndexet ndonje zjarr ca bottt ???
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kohet e fundit i gjithë forumi duhet të bartet te kjo tema, mendoj postimet se anëtaret nuk i zë që të gjithë:gat:

Hajde more gëzuar
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

O pall, 13ta nuk ka te bej me kulturen shqiptare. Ne kemi zakone dhe supersticione te tjera
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

O pall, 13ta nuk ka te bej me kulturen shqiptare. Ne kemi zakone dhe supersticione te tjera
Merre vetën me të mirë.

Besoj që ndonjë nga stafi do e rregulloj temën dhe do e fshij postimin dhe replikën time.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

E kisha fjalen per FIBEN qe ka shkrujt artikullin
Ky është problemi yt se më ke e kishe, vetëm se po pate diçka për temën posto, po nuk pate shko te tema kafe e muhabet, mundesh me e gjete vetën.

Shpresoj që ndonjë nga stafi vërtet do të reagoj duke e pastruar temën dhe e ndarë.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

Problemi jot eshte qe ti i ngatarron forumet me seanca parlamentare por nuk je vetem.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet.!

Miremengjesi njerzia ktej :))
Fundjave te mbare per te gjithe..!!
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kafe Muhabet.!

Mirmengjes lagja do na beni ndo nje kafe ? :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet.!

C'a bohet naj gje ktej?? SI keni qene ? :D
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

oj gra a i keni bo ballokumet a jo?
 
Titulli: Po sikur te takoje...

Teme kalamajsh!
Do hapesh ndonje teme ku te diskutojme si te rritur?
humbje kohe ky lexim, Ju lutna futeni ne kosh :sho:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top