• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
<[E-TROPOJANI]> Stafi
<[E-TROPOJANI]> ShKoDRaN_PuRo
<[E-TROPOJANI]> ShKoDRaN_PuRo
<ShKoDRaN_PuRo> po
<[E-TROPOJANI]> per ca ke marr access
<[E-TROPOJANI]> per me fol ne prv
<[E-TROPOJANI]> ti
<[E-TROPOJANI]> apo per me jep ndihme userva
<[E-TROPOJANI]> dhe me shiku
<[E-TROPOJANI]> kush ofendon
<[E-TROPOJANI]> ti besh
<[E-TROPOJANI]> ban
<ShKoDRaN_PuRo> po pse vec un jam me access kshu ?
<[E-TROPOJANI]> ti ishe aop
<[E-TROPOJANI]> siper
<ShKoDRaN_PuRo> po edhe
<[E-TROPOJANI]> te shikosh ose nese ke pun ne prv
<[E-TROPOJANI]> beje deop
<[E-TROPOJANI]> dhe fol ne prv
<ShKoDRaN_PuRo> kam ba deop
<[E-TROPOJANI]> ku ke ba deop
<[E-TROPOJANI]> ti
<[E-TROPOJANI]> shqiperia ishe aop ti
<[E-TROPOJANI]> dhe je akoma
<ShKoDRaN_PuRo> e pash
<[E-TROPOJANI]> prandaje bej kujdes radhes tjeter dhe mos thuaj jo po se dita
<[E-TROPOJANI]> ne rregull
<ShKoDRaN_PuRo> kam ba tek shoqeria vend te bej tek shqiperia
<ShKoDRaN_PuRo> per qa kujdes
<ShKoDRaN_PuRo> du me nejt dhe op
<ShKoDRaN_PuRo> qa ka ktu?
<[E-TROPOJANI]> si
<ShKoDRaN_PuRo> lexo
<[E-TROPOJANI]> do me nejt aop ti dhe mos me shiku ne main
<[E-TROPOJANI]> dhe me dhen ndihme userave
<[E-TROPOJANI]> ?????
<ShKoDRaN_PuRo> po pse her tjera kur jam on ne main
<ShKoDRaN_PuRo> dhe ka pas tjer boll @
<ShKoDRaN_PuRo> ska fol e skan dhan ndihm
<ShKoDRaN_PuRo> pervec mejet
ShKoDRaN_PuRo> qa duhet me ba me tjett
<[E-TROPOJANI]> po dhe me tjeret e kemi ba jan paralajmeru
<[E-TROPOJANI]> si ty gjith tjeret
<[E-TROPOJANI]> dhe ktu ska du se ma ka qefi kupton esht i rregullore
<[E-TROPOJANI]> qe duhet zbatu
--------------------------------------------------------------------------------------------
<[E-TROPOJANI]> mos rri me aop dhe me ja fut gjum ose me fol ne prv
<[E-TROPOJANI]> ok
<Arch> pffff
<ShKoDRaN_PuRo> po pse
<ShKoDRaN_PuRo> duhet met dhan ty llogari
<ShKoDRaN_PuRo> qa baj un ne pv
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<ShKoDRaN_PuRo> flas a jo
<[E-TROPOJANI]> un po te them mos rri aop
<Arch> ShKoDRaN_PuRo lere
<Arch> :mad:
* Arch (...@Chat-EF7BC832.fbx.proxad.net) has left #stafi (parting...)
<[E-TROPOJANI]> kaq
<ShKoDRaN_PuRo> rri si du un

Nxorra me kryesoret dhe tjerat i kam nese i doni dhe nuk mjaftojne


-
-ChanServ- ShKoDraN_PuRo deleted from #shqiperia access list.
-
-ChanServ- ShKoDraN_PuRo deleted from #ndihme access list.
-
-ChanServ- ShKoDraN_PuRo deleted from #stafi access list.
-

Nese keni dicka kundra apo dicka per te shtu mund te komentoni......

Me Rrespket Mbreti
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Ja dhe ke ndihme mbrapa masi i fola

<Mbreti> ShKoDRaN_PuRo
<ShKoDRaN_PuRo> po
<ShKoDRaN_PuRo> ti e heke
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<Mbreti> po
<ShKoDRaN_PuRo> po pse
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<Mbreti> se din arsyen
<Mbreti> ti
<ShKoDRaN_PuRo> jo
<ShKoDRaN_PuRo> ma thuj ti
<Mbreti> ja pra ato qe thua ti dua te rri
<Mbreti> aop
<ShKoDRaN_PuRo> edhe?
<Mbreti> dhe kush je ti ktu
<Mbreti> ste pys
<ShKoDRaN_PuRo> per kyt e heke ti
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<Mbreti> ke koh per prv dhe ske koh me shiku userat
<ShKoDRaN_PuRo> puna ime qa bej pv
<Arch> Mbreti se nuk hiqen tjeret per kete gje?
<Mbreti> te erdhi memo
<ShKoDRaN_PuRo> e para e dyta
<ShKoDRaN_PuRo> sjam vec un @
<Arch> a e di sa i bezdisur je bere?
<ShKoDRaN_PuRo> un apo ti
<Arch> se ke idene
<Mbreti> Arch po flas un me kete ok
<ShKoDRaN_PuRo> si je tu kap me tan
<ShKoDRaN_PuRo> @
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<ShKoDRaN_PuRo> apo more
<ShKoDRaN_PuRo> sop
<ShKoDRaN_PuRo> don me u duk
<Mbreti> po un me gjith i kam shkruj
-Shqiperia:#Shqiperia- VOICE command used for gueswho` by lemza_op.
<Mbreti> kshu
<ShKoDRaN_PuRo> ok
<Mbreti> po ti nuk merr vesh
<ShKoDRaN_PuRo> te pash te dhoma shkodres
<Mbreti> gjithve as ni skam denu
<ShKoDRaN_PuRo> sdi qa do te flas
hax0r Hyri Ne Kanalin #ndihme [cr0n@NetAdmin.Albnetwork.net]
* Ndihme sets mode: +ao hax0r hax0r
<ShKoDRaN_PuRo> mbaje access
<ShKoDRaN_PuRo> shnet
<Arch> ShKoDRaN_PuRo
<Arch> prit
<ShKoDRaN_PuRo> qa me prit
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<Arch> Mbreti pse nuk hiqen aopa te tjere?
<Mbreti> ska lidhje
<Arch> qe hyjne dhe nuk bejne gje?
<Arch> pse
<Mbreti> gjith jan hek
<Mbreti> ata qe sbejn gje
<Arch> dhe neve ngele duke na thene cdo sekonde shiko ne main shiko ne main
<Mbreti> ShKoDRaN_PuRo mos kujto qe kam dicka personale me ty
<Arch> na ke stresu chatin o njeri
<ShKoDRaN_PuRo> mbreti
<ShKoDRaN_PuRo> po ti
<ShKoDRaN_PuRo> more sop
<ShKoDRaN_PuRo> tu rriten vesht gje
<ShKoDRaN_PuRo> tu kap me tan @
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<Arch> Mbreti
<Arch> pse genjen
<Mbreti> e ke gabim
<Arch> laurena pse nuk eshte denuar?
<Arch> hyn rri op sben asgje?
<Mbreti> Arch ke ankes
<ShKoDRaN_PuRo> gabim je ti
<Mbreti> shko ne forum ose ke fanderi
<Arch> do e bej pa merak ;)
<Mbreti> ok beje
<Arch> sepse vertet o kalon limitin
<Mbreti> ktu e ke
* Mbreti Ok
<Arch> dhe mua me sdua te me thuash shiko main
<Arch> dakort
<Arch> ?
<Mbreti> ShKoDRaN_PuRo mund te dalesh nga ktu
<ShKoDRaN_PuRo> Mbreti
<ShKoDRaN_PuRo> p[o me
<ShKoDRaN_PuRo> por mos prek me nick tim
<Mbreti> ok thnx
<ShKoDRaN_PuRo> se masanej
<ShKoDRaN_PuRo> di ta kthej bukur
* Mbreti Ok
* ShKoDRaN_PuRo (ShKoDRaN_P@Me.KeN.ShKoDRaN.TaNa.I.BaN) has left #ndihme (parting...)
 
Redaktimi i fundit:

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Edhe me nje verejtje mund ta kishe kaluar me gjithe rrespektin qe kam. Nese neser do te kerkoj ky user te heqesh dike tjeter per te njejten arsye i bie qe brenda 1 muaji mos te kete aop ne staf. Ndoshta me keshillim do ishte me e udhes.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Per heqjen e Aopit edhe mua me duket pak e egzagjeruar si heqje por si menyre qe ka fol Aopi edhe e kuptoj Sopin. Ju keshilloj te gjithve te flisni pak me but me Aopet ti thoni te njejtat gjera por ne menyr tjeter. Jo per gje por dalim si shefi me ushtarin ;) edhe ska kuptim me ta quajme chat por ushtri...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

shkodran_puro jep ndihme sa here e kam pa un din sdin po eshte aktiv ... dhe arch mir ta ka thene laurena e shum shum tjera tjere qe rin op e bejne vetem lloqe kavaje ne staf ose main pse nuk ju flisni jo ti hiqni por ti terhiqni vemendjen .
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Nuk po e heqja po shiko du me nejt me aop thot sepse un gjith i kam qortu dhe sa per ndihme archi as ajo nuk jep ndihme kshu qe te gjith do shikojme statusin e tyre shkodran_puro se kam pa naj her aktiv qe jep ndihme sa i perket diten dhe naten dhe jam me shum se 9 or ne pc kupton po kjo lloj fjalori nuk shkon.Per te njejten arsyje dhe xhonson mori denim nga ty e dashur kolege......

Ja shikojeni po ja u ricitoje kete pjes me kryesoren.....

<[E-TROPOJANI]> mos rri me aop dhe me ja fut gjum ose me fol ne prv
<[E-TROPOJANI]> ok
<Arch> pffff
<ShKoDRaN_PuRo> po pse
<ShKoDRaN_PuRo> duhet met dhan ty llogari
<ShKoDRaN_PuRo> qa baj un ne pv
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<ShKoDRaN_PuRo> flas a jo
<[E-TROPOJANI]> un po te them mos rri aop
<Arch> ShKoDRaN_PuRo lere
<Arch> :mad:
* Arch (...@Chat-EF7BC832.fbx.proxad.net) has left #stafi (parting...)
<[E-TROPOJANI]> kaq
<ShKoDRaN_PuRo> rri si du un
 
Redaktimi i fundit:

London

carpe diem
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Mbreti pershendetje naq ..ShKoDRaN_PuRo e kishte me mua per at fjalen te esht rrit hunda me ka then mu si shok prej nervash si kishte me ty kyt shprehje .se nuk kishte asi gje me ty ..se aty jan boll aop qe jan kot me nis me i marr gjith me rradhe ..pak shum jan aktiva ..:)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Para se te jepet 1 denim ju lutem te marrim parasysh aktivitetin e seicilit prej Aop-ve, vjetersine dhe sjelljen.
Po te veprojme te gjith "maje me maje" me kriju debate e konflikte te cilat ndkojne ne mardheniet e metejshme te stafit do ta cojme gjith kenaqsine, perpjekjet dhe punen, dem.
Ju sugjeroj te jeni tolerant, madje shpesh here me shume sec duhet, pasi e kupton me mire gabimin dikush qe e toleron 1 apo 2 here.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Nuk po e heqja po shiko du me nejt me aop thot sepse un gjith i kam qortu dhe sa per ndihme archi as ajo nuk jep ndihme kshu qe te gjith do shikojme statusin e tyre shkodran_puro se kam pa naj her aktiv qe jep ndihme sa i perket diten dhe naten dhe jam me shum se 9 or ne pc kupton po kjo lloj fjalori nuk shkon.Per te njejten arsyje dhe xhonson mori denim nga ty e dashur kolege......

Ja shikojeni po ja u ricitoje kete pjes me kryesoren.....

<[E-TROPOJANI]> mos rri me aop dhe me ja fut gjum ose me fol ne prv
<[E-TROPOJANI]> ok
<Arch> pffff
<ShKoDRaN_PuRo> po pse
<ShKoDRaN_PuRo> duhet met dhan ty llogari
<ShKoDRaN_PuRo> qa baj un ne pv
<ShKoDRaN_PuRo> ?
<ShKoDRaN_PuRo> flas a jo
<[E-TROPOJANI]> un po te them mos rri aop
<Arch> ShKoDRaN_PuRo lere
<Arch> :mad:
* Arch (...@Chat-EF7BC832.fbx.proxad.net) has left #stafi (parting...)
<[E-TROPOJANI]> kaq
<ShKoDRaN_PuRo> rri si du un
E para ti e ke denu shkodran per arsye personale nje e dyta arch nuk jep ndihme cfare po thua je mire 9ore on munte jesh po suckat me duket si paske rregull sorry eee po un jam icik e hidhur , e treta keto zogat e tjera qe rin op tere oren pse nuk ju flet ti apo se ato te bejne kiss kiss puccc pucc , dhe e katerta un demin e denova sepse un i thosha jep ndihme e ai ja bente ne main thuaj ketu cfare ndihme do e ndoshta ta zgjedhim prb duke pas kater usera ne ndihma , edhe e pesta o mbreto ju jeni te mire vetem kap e shto aop ja e njehere qe denove dhe terhqe vemendje kujt dy aop qe jan te vetmit qe japin ndihme . hajde shendet e lek terve hugs hugss
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

E ke shum gabim dhe atyre ju kam fol dhe Amoru i kam then mos fol ke ndihme dhe tjerve po ashtu sa per puci puci qe bej aty me shaka i kam gjith dhe un as lauren as ni si mbaj ane dije kete gje jo per gje sepse sme interesojn puci me germa dije kete Snow.... Gjithsesi ke drejte te mendosh kto gjera sepse smund ti ndaloj kshu qe e denova shkodran_puro dhe jam i bindur qe skam gabu sepse po mos te isha sdo e kisha denu....

 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Per cfare e ke denu mo lale se tha qe u ngaterova dhomen #shqiperia me #shoqeria bera gabimisht deop per kete ? apo sete tha dori me op , sa per amour meaktive se amour ske asnje aty sa eshte on line eshte aktive ke ndihma . po qe per dy fjale me heq aop vl sepse jemi sopa kamon .
un duke i kerku paris boy me te lutem te jepte ndihme e me tha kam pune i bihe ta heq ?


[05:39] <+Paris-Boy> Snow tet shaj vjeren :p
[05:39] <+Paris-Boy> lol
[05:40] <@Snow> Paris-Boy
[05:40] <@Snow> ushtove
[05:40] <@Snow> ti
[05:40] <+Paris-Boy> e
[05:40] <@Snow> ta gz
[05:40] <@Snow> kanalin
[05:40] <+Paris-Boy> flm :)
[05:40] <@Snow> #ndihme
[05:40] <@Snow> e din pse eshte
[05:40] <@Snow> besoj
[05:40] <+war> lol
[05:40] <+Paris-Boy> e po jam bysi pak :p
[05:41] <@Snow> se ky tjetri
[05:41] <+Paris-Boy> jam ke ndihma
[05:41] <@Snow> e pra
[05:41] <@Snow> ndihma
[05:41] <@Snow> userit
[05:41] <+war> kush tjeter :O
[05:41] <@Snow> voice\
[05:41] <@Snow> pastaj
[05:41] <@Snow> prv
[05:41] <@Snow> mire
[05:41] <+war> me shave Snow :p
[05:41] <+war> apo mu duk :p
[05:42] <+Paris-Boy> sa keqe Qonka Snow kam mendu cuce e mil :p
[05:43] <@Snow> Paris-Boy jep pak ndihme
[05:43] <@Snow> usera ke ndihma
[05:43] <@Snow> pllzzz
[05:43] <@Snow> meqe ti nuk po fle

dhe as pergjigje smekethej asgje dmth kete duhet ta heqim sipas teje ...pff
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Per Sa I Perket Shkodran_Puro E Ka Kerkuar Vet Sepse Dhe Logset E Tregojn Arrogancen E Tij, Tani Te Dashur Koleg Kur Nje Sop I Ben Vrejtje Nji Aop-i, Dhe Kur Aop-i Te Pergjigjet Ne Menyr Arrogante Ca Duhet Me Ber Me I Then Ok M'fal ? Dhe Mos Thoni Qe Ky Aop Esht Aktiv Se Se Kam Pa Ndonje Her Me Dhen Ndihme, Kaq Kisha.

Kalofshit Mir.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: KAlon ne denim 1 Muaj ShKoDRaN_PuRo

Pasi I Mbaroi Denimi Rishtohet ShKoDRaN_PuRo.

¤¤¤|21:59|¤ -ChanServ- ShKoDraN_PuRo aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 5.
¤¤¤|21:59|¤ -ChanServ- ShKoDraN_PuRo aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 5.
¤¤¤|21:59|¤ -ChanServ- ShKoDraN_PuRo aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 3.


Klm.
 
Top