• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kalon ne denim Albanian_Boy 3 jav !

Herilton

Anëtar i ri
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b *!*alb@6F22FE23.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b *!*@6F22FE23.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b *!*alb@*.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b *!*@*.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b Gjykatesi-EL!alb@6F22FE23.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b Gjykatesi-EL!*alb@6F22FE23.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b Gjykatesi-EL!*@6F22FE23.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b Gjykatesi-EL!*alb@*.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Albanian_Boy sets mode: +b Gjykatesi-EL!*@*.CAB33BA5.F2B0CD48.IP
[15:27] * Gjykatesi-EL was kicked by Albanian_Boy (Super-Ban Nga « Rean-§©RipT » Version 8 By «Rean Kick Nr_1)

Vendosi SUPER KB Per arsye personale duke u shar ne prv !!

[15:48] -ChanServ- Albanian_boy deleted from #stafi access list.
[15:48] -ChanServ- Albanian_boy deleted from #ndihme access list.
[15:48] -ChanServ- Albanian_boy deleted from #shqiperia access list.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: kalon ne denim Albanian_Boy 3 jav !

Mori sy ky lol
 
Top