• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kalon ne suspend AOP AL3XI

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Arsyeja clone flode ne server.

Disa nga adminat ishin online dhe ju a komunikova logset spo i sjell te gjitha.

[13:40:57] * fiu HaRoMsI PO UNE TE SHKERDHEJ MOTREN TY RROPQIR.TE Krefja CA TE PERMBAN PRAGU DERES.TE Krefja MOTREN MU NE VRIME TE SHURRES.DO TA QI ATE MOTREN DERI SA MOS TI LENGEZOJ ME PIDHI.DO TE QI FISIN një NGA një TE GJITHA ATO BAXHELLAT QE KE NE FIS!!!.
-
fiu is alb@chat-75E3964B.hsd1.wa.comcast.net * chat
fiu is connecting from *@c-76-121-21-80.hsd1.wa.comcast.net 76.121.21.80
fiu on #alblove
fiu using Java1.Albnetwork.net një Rrjet, një Komb! / One Network, One Nation!
fiu End of /WHOIS list.

Me dergoj ne prv pasi nuk e lash te flodonte.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Kalon ne suspend AOP AL3XI

Lirohet nga suspend nick AL3XI
 
Top