• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kalon ne suspend nick Daja

07:46:13] <Daja_pra> kot
[07:46:16] <Maliqari> Daja_pra: qenke zgjuar ke sot
[07:46:17] <Daja_pra> a ti ishe uzo aa
[07:46:29] <Daja_pra> Maliqari mboj kill
[07:46:37] <Daja_pra> kot fol mer
[07:46:42] <Maliqari> pfff
[07:46:44] * Quits: mib_u7s4rg (Mibbit@Chat-BB06690A.haye.cable.virginmedia.com) (Mirupafshim!)
[07:46:45] * Quits: zeshkani-35 (Bisedo@Chat-BB06690A.haye.cable.virginmedia.com) (Client exited)
[07:46:58] * kot is now known as Uzo
[07:47:08] <Uzo> Daja_pra
[07:47:11] <Uzo> une isha
[07:47:15] <Daja_pra> o Uzo te qfsh@ <censored> n()
[07:47:18] <Daja_pra> a mir
[07:47:18] * Joins: mib_0r74jg (Mibbit@Chat-BB06690A.haye.cable.virginmedia.com)
[07:47:18] * Joins: berti-43uk (Bisedo@Chat-BB06690A.haye.cable.virginmedia.com)
[07:47:21] <Uzo> ok
[07:47:23] <Uzo> ja sek
[07:47:28] <Daja_pra> kujdes her tj
-
Daja_pra is 6d4506fe@Chat-74267422.mibbit.com * VdeKje FasHiZmit
Daja_pra is using modes +iwTxvG
Daja_pra is connecting from *@ircip2.mibbit.com 64.62.228.82
Daja_pra on #Shqiperia #albania
Daja_pra using Eklipsi.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
Daja_pra has been idle 0secs, signed on Sun Nov 04 07:42:45
Daja_pra End of /WHOIS list.
-
[07:47:37] <Daja_pra> kallxo kush je
[07:47:43] <Daja_pra> te qf ata rob
[07:50:30] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:50:30] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:50:30] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:50:30] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:50:30] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:50:32] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:50:33] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:50:37] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:50:43] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:50:59] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:01] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:51:04] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:06] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:51:09] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:11] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:51:14] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:16] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:51:19] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:20] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:51:23] * Parts: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (parting...)
[07:51:27] * Joins: uzo-tq-fisin (6d4506fe@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[07:57:44] * fenster o Uzo me ket zgjidhjen tende tu ka q m0tla fap e fap
[07:57:45] * fenster o Uzo me ket zgjidhjen tende tu ka q m0tla fap e fap
[07:57:45] * fenster o Uzo me ket zgjidhjen tende tu ka q m0tla fap e fap
[07:57:46] * fenster o Uzo me ket zgjidhjen tende tu ka q m0tla fap e fap
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: kalon ne suspend nick Daja

mir ja ke ber se na kan ca derrasat sa me mir tu flasesh ketyreve aq me keq esht se ta marrin per dobesi e cik tu japesh gishtin te marrin krahun per cdo gje ngelen duke sha nga rropt o me fllode o me perseritje pfff
 
Top