• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Me gjithe krimeve qe ndodhen ne territorin e gadishullit europian nuk mund te mohojme faktin qe parandaluan perhapjen e arabe ne Europe
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Megjithate sot po perhapen arabet ne europe, nuk e di sa jeni ne rrjedha.
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Megjithate sot po perhapen arabet ne europe, nuk e di sa jeni ne rrjedha.

heheheh e zem se po! perhapen individet ne boten demokratike,,,por europa esht e europjanve,,,dhe do te ndahet ne mynyre te barabart mes tyre,,arabet duhet te behen europjan per te fituar kto te drejta ne kte kontinent,,,dmth duhet te integrohen,,a e kupton c´far do te thot?? duhet te pajtohet me te gjitha kto ligje qe europjanet bejn,,e per me teper,,duhet te rrin edhe shum urt ata qe nuk pajtohen me kto ligje,,,

pastaj nuk esht se arabet apo feja perhapet me nje mynyr triumfuesi apo te gjall,,se di si ta quaj,,

sepse ata nuk vin ne europ per te perhapur fen,,,por vin per interes,,vin sepse kan nevoj dhe shohin nje shpres dhe nje te ardhme me te mir ne kte kontinent dhe ne kto lloj bote te lir,,,,kto jan arsyet e verteta,,

sa tjet per fetar qe vin nga arabia,,,gjoja arab dhe musliman,, more 70% e tyre,,jan me sifate gabelesh,,me sjellje gabell,,,
nuk e mbajn fjalen as nje or,,,i kan nga 3-4 dashnore me secilen nga nje ose dy femije,,,se i mban shteti,,kshtu e perhapin fen hahahahah ncncncn e more lover,,a ke qen kurr jasht trojeve shqiptare????
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Per t'me cituar ne menyre te logjikshme, duhesh t'lajmrohesh n'shallter niher, edhe me qu gisht Ilir. Tung e ki, se po t'shti nlist tbllokave.
 
Private conversations
Help Users
    Top