• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kanibali kinez

My Self

Born To Be Happy

Një shofer autobuzi i dehur ka sulmuar një grua në Kinë duke e kafshuar në fytyrë e tashmë fatkeqes do i duhet të bëjë disa operacione plastike për të rregulluar sadopak pamjen e saj.
Siç publikon ‘Daily Mail’, burri me emrin Dong kishte pirë shumë gjatë drekës dhe në një rrugë të qytetit Wenzhou ndaloi përballë makinës që po ngiste viktima e sulmit. Dong hipi mbi makinën e saj dhe nisi të godiste mjetin. Kur gruaja doli nga makina për tu larguar, Dong i hipi sipër duke e rrëzuar në tokë e nisi t’i kafshonte fytyrën.

Kalimtarët u munduan ta ndalonin agresorin, por pa sukses. Vetëm mbërritja në vendngjarje e policisë i dha fund tërbimit të shoferit të pirë.

Mjekët kanë bërë të ditur se gruaja tashmë ka nevojë për ndërhyrje në hundë dhe buzë.


TCH
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kanibali kinez

zombies are here
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kanibali kinez

C'jan shtu kanibalet kohe e fundit!!!
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Kanibali kinez

Me duket kan mare viza kalimi ne te gjithe boten :p
 
Top