• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kapet Netadmin duke shajt ne main .

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
[01:58] <showstopper> sa p idhi satom
[01:58] <FREnsi> pris
[01:58] <FREnsi> chati
[01:58] <showstopper> :)
[01:58] * Banditos sets mode: +b showstopper!*@*
[BAN për Nickun]: showstopperpas 2 minutash dhoma #ndihme

[02:01] * Banditos sets mode: +v showstopper
[02:01] <@Banditos> po
[02:01] <+showstopper> si po
[02:01] <+showstopper> ty do tpres un e
[02:02] <+showstopper> boj pra punen
[02:02] <+showstopper> rri aty ndetyr
[02:02] <@Banditos> ok
[02:02] <+showstopper> meresh me biseduesin
[02:02] <@Banditos> fol pra
[02:02] <+showstopper> mir që se ftove per kafe
[02:02] <+showstopper> po hiqe pra banin se sdo flas me murin
[02:02] <+showstopper> u can tu mfol burra privat
[02:02] <@Banditos> që te hiqet bani
[02:02] <+showstopper> mu bo kanceri me lesh
[02:02] <@Banditos> ka dy menyra
[02:02] <+showstopper> 1 mthuj
[02:02] <@Banditos> o tpresesh kohen
[02:03] <@Banditos> ose t thush fjalen magjike
[02:03] <+showstopper> ka dhe 1 mnyr tjeter
[02:03] <+showstopper> që i hedh posht te paren edhe dyten
[02:03] <+showstopper> tani ti nqs je cun i zgjut nuk mpyt kush është
[02:03] <+showstopper> po e heq ban edhe rrim rehat te dy :)
[02:03] <@Banditos> ok
[02:03] <@Banditos> do zgjedhim menyren e 4
[02:03] <+showstopper> si zogj :D
[02:03] <+showstopper> ok
[02:03] <@Banditos> do shkosh te flesh gjum
[02:04] * Quits: +showstopper (much@4B40C498.F467A534.BC4FFA93.IP) (Mirupafshim!)


dhoma #shqiperia

[02:04] * Quits: showstopper (much@4B40C498.F467A534.BC4FFA93.IP) (Mirupafshim!)
[02:04] <mib_vzzszq> ca bohet ktu mer
[02:04] * Joins: Lolaaaaaa (5bbb7dc2@Chat-9CEC8913.mibbit.com)
[02:04] * Banditos sets mode: -b showstopper!*@*
[02:04] * Quits: NewYorkGuy (Dracula@Chat-E295423D.dyn.optonline.net) (Mirupafshim!)
[02:04] * Joins: hax0r (cr0n@NetAdmin.Albnetwork.net)
[02:05] * Disconnected

[02:05] -AlbTeam.Albnetwork.net- *** You are permanently banned from Albnetwork.net (do flej?)
[02:05] Closing Link: Banditos[79.106.255.30] (User has been permanently banned from Albnetwork.net (do flej?))
[02:05] * Disconnected
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kapet Netadmin duke shajt ne main .

Te jep i keshill mundohu shiko punet e tuja se me netadm e tjeret ka fander që merret ok mbledh lokse te verteta që te pakten ti besoje dikush ;) good luck ne rrugen që ke zgjedh....
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kapet Netadmin duke shajt ne main .

Kapje fuqishme qenka ber LOL LOL

Propozoj ta varim ne litar kte NetAdmin LOL
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: Kapet Netadmin duke shajt ne main .

Mbreti ene keshilltar ene inspektor chati i analizoi tgjitha o zoot hapu dhe tfutem .

ReNdEx edi ate shprejen ? Pirdh ene gri sallat sa tkaloj ene kjo nat , kshu je kantandis ene ti
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pe: Kapet Netadmin duke shajt ne main .

Mbreti ene keshilltar ene inspektor chati i analizoi tgjitha o zoot hapu dhe tfutem .

ReNdEx edi ate shprejen ? Pirdh ene gri sallat sa tkaloj ene kjo nat , kshu je kantandis ene ti
Sa bukur do ishte tja pershtatje vetes kte shprehje se fiks ja paske gjet vetes ... Kte gje po ben ti po aq kupton.... :D
 
Top