• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kenge Patriotike

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
ia vlen ta degjoni :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0IFS8341MXs]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Rexhes[/ame]
 
Last edited by a moderator:

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Mgmc3Pmlp8I&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Azem Galices[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Hk3WeeNi06g&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Isa Boletinit[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=O5fHLWDDddg&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Moj Kosovë trimneshë dardane[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lC5guibGu_8&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Këngë për Bajram Currin[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0DMmLkMrkZM&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Moj Kosovë[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QkjfBgghmII&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Ty Kosovë këtë këngë ta këndova[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZNAmi1ACbkI&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Shota nuse në tirq galana[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Kjo ma knaq SHpirtin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=URfKD398P5s&feature=related]YouTube - Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha - Hajredin Pasha[/ame]
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Vras mendjen nese im ate nuk i ka degjuar se kishte meshire per mua, apo se nuk i interesonte muzika.
Ne cdo rast, une ia di per faleminderit qe me ka kursyer :D

Por do mesohemi t'i vleresojme bashke me ty dhe keto, avash avash... shuuuuume avash :p
 

Aurora

Anëtar Aktiv
E ndjeka shume patriotizmin Suri sote :D :puc

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2y3zUgqF3_A&feature=related]YouTube - Hareja- vetem pese minuta[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Vras mendjen nese im ate nuk i ka degjuar se kishte meshire per mua, apo se nuk i interesonte muzika.
Ne cdo rast, une ia di per faleminderit qe me ka kursyer :D

Por do mesohemi t'i vleresojme bashke me ty dhe keto, avash avash... shuuuuume avash :p
hahahahhaha eh moj zemer isha shum e vogel unee dhe ishim ner okupimin serb..e kto kengè me kujtojn shum..dhe kur i degjojshim zemra ne 1000000..e tash me kujtohen.me kan mbet ne shpirt dhe zemer andaj me plq dhe sot..dhe trashegimi fmijve t'mi do ja u lej mi degju hahahahaha
 
Top