• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kenge Patriotike

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
n'mujshi me kuptu noj sen kuptoni:D

un ja u di per ner nqs dikush mi perkthen kto fjal:

terbi, vergije, gjake, gjabash, zapti..


[ame=http://it.youtube.com/watch?v=TGoRXjuGsp0]YouTube - HASHIM SHALA DHE TAHIR DRENICA - BOSHNJAKUT[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=jkih_R5v46Q]YouTube - Hashim Shala ( Kenge te vjetra ) me Qifteli - Live -[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=--KOJk5y5xc&feature=related]YouTube - Rifat Draga - Drenica djep i trimerise[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fPO7oLaj64U]YouTube - Tahir Drenica & Hashim Shala - Vajtimi i Avdiut[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QgcMX9PRVkk]YouTube - Shkurte Fejza- Shkrep mori rrufe[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
terbi = edukoj..ndali..psh kur fmija bajn zhurm i thujn bani pak terbi ata fmij..OJ TI LOL ahahah
vergije = i prangosur
zapti = me zaptu..me okupu ato tjera spo i di loqk
ani kuku qa po dishe ti:Dthnx:puc per shpjegimin se kto gjona m'duhen, qysh flas me pleqt un mandej:D.....tybe per sa i perket asaj konges per chat e sene nuk e kom ngu me vakt prandaj, e pash aty shkrujke Hashim Shala e i thash vetes po ky veq konge patriotike bon, nuk ma ka blu truni qe knon edhe per chat ky:haha:...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Qerim Sula na kendojne pushket neper kulla


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kpcQgTmNAkM]YouTube - Qerim Sula[/ame]
 
Top