• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kenge Patriotike

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Xod4XwfVe0w&feature=related]YouTube - Nikollë Nikprelaj -Këngë Kushtuar të Arrestuarve me 9.9.2006[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=B4h9utoo5iw]YouTube - Shyhrete Behluli - BESA BESE [ www.alba-world.ch ][/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sXGy_SzYnOU]YouTube - Nikoll Nikprelaj - Pse Jem Tosk e Pse Jem Geg[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=fuD-WgFyFWw]YouTube - Ylli Baka - Fisnik Dem Baba Dem[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=WeTdPpHqpbE]YouTube - Ylli Baka - Lerm o Zot te rroj[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=AbWIBMdYdzE]YouTube - Valle Valle san benedetto ullano arberesh arbereshe[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
per Kosoven jap dy jet, vdekjen time e vras vet:kercim::kercim:

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=q-M5PrUfhFc]YouTube - Ilir Shaqiri-UCK[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Mahmut Ferati Paskan kuvendue malet e Drenices


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AqnnMyA5WkA]YouTube - MAHMUT FERATI[/ame]
 
Last edited:

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kS7P08XoGTY&feature=related]YouTube - Zahir Pajaziti bashk themelues e UCK[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hreJU5elutQ&feature=related]YouTube - Te Rrapi ne Mashkullore - Petrit Lulo[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=R6O4uajjhbo]YouTube - Disa Shqiptareve!!!-FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA![/ame]
 
Top